Reklama

A další šarlatán. Neměli by se střílet na potkání?

vám to jebé (Pá, 14. 10. 2011 - 23:10)

všem,politici co vás okrádají,nevadi.lékaťri co nevylečí....

Pepa (Pá, 14. 10. 2011 - 23:10)

haha!!

A co doma, děvč (Čt, 10. 3. 2011 - 14:03)

Po přečtení vaší kritiky...Všichni zdrávi? I duševně?

madlenda (Čt, 10. 3. 2011 - 14:03)

Hrůza mne jímá, když čtu...Po přečtení vaší kritiky lze dojít k závěru, že by jste nějakého terapeuta potřebovala. To baz urážky.

smutno (Pá, 18. 2. 2011 - 00:02)

Kde jsi? Už jsi dlouho...je ti smutno, děvče? Chybí Neta nebo boxovací panák?

Neto! (Čt, 17. 2. 2011 - 23:02)

Mně by zajímala jedna věc-...Kde jsi? Už jsi dlouho nepronesla nějaké moudro!

Přísně tajné! (Čt, 20. 1. 2011 - 21:01)

Mně by zajímala jedna věc-...Tys musela být namol, holka.

pro saru (Čt, 20. 1. 2011 - 16:01)

jsi porad potencialni...hloupa jsi Ty - Ty chces nekoho strilet nebo ne?

Když se klikne (Út, 18. 1. 2011 - 19:01)

Mně by zajímala jedna věc-...ukáže se, kam všude přispíváte. Buďto vševědoucí jehovistka, nebo regulérní blázen. Tak říkáte "přísně tajné", na zdravotní kartě, ano? No dobře no. Hlavně si nezapomeňte vzít prášek na noc.

Neta (Út, 18. 1. 2011 - 14:01)

Mně by zajímala jedna věc- mám tělesně postiženou dceru,která byla v Jedličkovém ústavě a během několika málo let po sobě ji byla natahována noha-neboť ji měla zkrácenou. Již ji je 25 let a stále špatně chodí-má zdravotní kartu a na ni je červené razítko-PŘÍSNĚ TAJNÉ!!!!!!!!!!
Dcera tu složku nesmí dostat do ruky a když žádala o vytvoření elektronické knížky,bylo ji to lékařkou zamítnuto.Na VZP kam jsme se obrátili o pomoc na nás paní koukala jako na UFO-protže to nsavědčuje,že se buď něco zanebalo,či byl na tu jeji nohu použit závadný materiál-chápete?!
Sice nám poradila,že se máme obrátit na ministerstvo zdravotnictví,ale nechápu proč? Jo, kde to vlastně žijeme?

Potrefená husa? (Út, 18. 1. 2011 - 13:01)

Jeden doktor něco zaviní,...Má pravdu - asi jeden z nich. Kolektivně odcházejí, tak si o to koledují. :-)

Vy pěstujete lo (Út, 18. 1. 2011 - 11:01)

Když někdo zemře (jak ti...Jeden doktor něco zaviní, tak jsou automaticky špatní všichni? Tohle je logika pětiletých dětí, ne dospělých.

Nedivím se (Po, 17. 1. 2011 - 22:01)

Ale vy si snad myslíte, že...Když někdo zemře (jak ti slavní doktoři říkali po banální) operaci šedého zákalu, tak je to asi jejich chyba a potvrdili to i soudní znalci. Vy asi budete jeden z těch slavných felčarů, že? Tu druhou věc - dispoziční prognostiku neznám, ale tady na doktorce jsem toho o ní našel dost a je to fakt humus.

Doktoři nikam n (Po, 17. 1. 2011 - 20:01)

Na klasické medicíně...kam by šli? V jakékoliv normální firmě by šéf zajásal, že zaměstnanci dávají výpověď, počkal by až jim spadne hřebínek, a vzal by zpátky jenom ty, o které by doopravdy stál. Kam by proboha ti doktoři asi tak šli? Do Německa nebo do Rakouska? Když neumí šplechtnout? Čekali by bez platu až si dodělají zkoušky z jazyka, atestace atd.? Děláte si srandu? Doktoři se snaží vymoct si větší platy, stejně jako to dějalí ajznboňáci, policajti, učitelé, a zástupy dalších. Jejich svaté právo je to zkusit, naše svaté právo je jim to nežrat, a dělat si z toho srandu. A svaté právo jejich šéfů je, organizátory už nevzít zpátky. Raus do Německa, blbečkové :-). Všem nám to může jedině prospět. Tak v čem je problém?

To je mi líto, (Po, 17. 1. 2011 - 20:01)

Přesně tak, jak píše Sisy...Ale vy si snad myslíte, že doktořá jsou od toho, aby lidé byli nesmrtelní? Nepletete si doktory s knězi nebo se svatými? Co svým prohlášením vlastně chcete říct? Že když Vám nekdo blízký zemřel, tak že doktoři jsou špatní? Na nic? Didspoziční prognostika nemá s doktory co dělat, je to čirý podvod na vylákání peněz, nic víc. Nedával bych ty dvě věci dohromady.

xyz (Po, 17. 1. 2011 - 18:01)

Na klasické meidcíně nic...Přesně tak, jak píše Sisy - na klasické medicíně selhali doktoři - v naší rodině dokonce 2x. Poslední pohřeb byl v pátek.Dispoziční prognostika se tvářila, že umí úplně všechno. Souhlasím s hodnocením, že je to podvod na hranici mezi náboženskou sektou a brutálním šarlatánstvím.

Sisy (Po, 17. 1. 2011 - 15:01)

Na klasické meidcíně nic...Na klasické medicíně selhávají doktoři. Ti prchají z nemocnic a protože je jich moc, tak se nemocnice budou zavírat. Jak budou léčeni akutní pacienti? Pojišťovny peníze pro pacienty nemají. Věřící půjdou do kostela a ateisté?

?? (Po, 17. 1. 2011 - 15:01)

Nevím, kam bude chodit naše...Na klasické meidcíně nic neselhalo, a dispoziční prognostika není alternativa k ničemu. Pouze podvod někde na hranici mezi brutálním šarlatánstvím a náboženskou sektou. Nic víc.

Nealternativec (Po, 17. 1. 2011 - 15:01)

"Nevážili jste si...Musím se toho Formola trochu zastat :-). Podle mého soudu měl fakticky vždy pravdu. Potíž byla v tom, že dobrého doktora by mělo zajímat i víc, než jenom holá fakta. Doktor má léčit lidi. A pokud chce být úspěšný, měl by být schopný jim tu svojí pravdu vysvětlit. Samozřejmě, doktor může říct - tady máte prášky, berte nebo nechte být. Formálně (či Formolně) i právně je to v pořádku. Akorát že od dobrého doktora bych čekal víc. Totiž že se pokusí svoje pacienty pochopit. Pochopit co je přitahuje k alternativě, proč to dělají. A zkusit jim to v klidu a přátelskou formou rozmluvit. Militantní postoje nekterých doktorů jenom náhánějí lidi do rukou léčitelů. Ale co se dá dělat. Jakékoliv odborné vzdělání ještě nezaručuje potřebnou sociální gramotnost Bohužel :-).

Kdepak, nic se (Po, 17. 1. 2011 - 15:01)

když se ráno podíváš do...Tihle mají žaludek jako kachny. Lžu kudy chodím, lžu rád, lžu dobře... Pletu si medicínu se základním chemickým výzkumem. Doktor jako doktor. Lékař, chemik, nebo právník, všechno jedno. Svoloč doktorská. Statistky mě nezajímají, vím svoje. Všude samé doktorské spiknutí. Viva la alternativa :-). Vivos los alternativos :-).

Reklama

Přidat komentář