Reklama

chat nad 40 let

Olouch (Út, 6. 2. 2007 - 10:02)

NO právě! Mám kamarádku, ta má tři najdenou, do toho některý ženatýnebo s přítelkyní - mně by z toho nebylo dobře psychicky. Jsem asi citlivka ale tohle ne.'

Alena (Út, 6. 2. 2007 - 10:02)

Ještě pět let?! Ajajaj!...:)))'

Olouch (Út, 6. 2. 2007 - 10:02)

Souhlasím´s Alenou. Vím, že byli na squashi, ale tam se baví bždy ti, dko hrají spolu- těžko ho půjdu balit na jeho kurt nebo do šatny. Matka říkala, že dřív byly odpolední čaje, kde se tančilo a také balilo- bylo to přirozené ne trapné a fajn. Ale jak ho sbalím na volejbalu nebo když bude střílet nevím. Asi jsem přes svůj věk hodně nezkušená, ale nedovedu si to představit. A nedovedu si představit, že budu balit někoho na příležitostný sex. Někde jsem slyšela, že po aktu v ženě zůstává energie muže ještě pět let. Pěkně děkuji. Mám svých problémů dost a ještě si je budu přidělávat!'

Alena (Út, 6. 2. 2007 - 10:02)

Nedovedu si představit, že bych se kvůli tomu učila střílet... a navíc jsem děsně nesportovní typ. Ale díky za radu.'

Olga (Po, 5. 2. 2007 - 20:02)

No... to záleží hodně na tom, na co bych toho muže chtěla. Pokud bych ho chtěla pouze na příležitostný sex, asi bych ho velice snadno našla na nějakém erotickém serveru nebo seznamce, viz Amatéři.cz a nejsou tam jen samí úchylové:-))). Kdybych hledala muže na vztah, buď bych navštívila nějakou seznamku na netu, a nebo bych hledala nejdříve místo nebo aktivitu,kde se mužů hodně, nejlépe svobodných či rozvedených ;-). Takže jakákoliv mužská aktivita - střelba, kulečník, šachy, skupinové sporty - volejbal, košíková, potápění, nebo tenis, golf, no prostě cokoliv a je jasný, že aerobik a tance to asi nebudou.'

Tereza ( 39) (Po, 5. 2. 2007 - 16:02)

To by mě taky zajímalo. Olgo, poradíš?'

Olouch (Po, 5. 2. 2007 - 16:02)

Turismus jsem dělala před hodně lety a zase jsem musela mít už kamarádku, jinak bych šla sama, na vzdělávacích kursech potkávám jen ženy . Na chlapa tam nenarazíš , když jdu do čajovny sama,t ak sama zůstanu, všichni sedí se známým, dřív prý bývaly taneční večírky a čaje na seznámení, ale jak to dělají lidi teď, když chtějí potkat někoho nového, to nevím. Hlavně, kdyby ses chtěla Olgo seznámit s mužem, kam bys šla?'

Olga (Po, 5. 2. 2007 - 15:02)

Já mám mnoho aktivit, ale kde jsou mi lidé věkem nejbližší: turismus, volejbal, vzdělávací kurzy, škola. Pravda je, že nemám kamarádku na občasné posezení u kávy, na to už fakt není čas.'

Olouch (Po, 5. 2. 2007 - 09:02)

No jo,Olgo, to já mám, tančím africké tance a mdoerní a muzikálový tanec a bubnuji na djembe a chodím na step, jenže všude jsou dvacítky. Na squash abys také pořád někoho hledala, ale co jsem začala tancovat, tak mi nebaví. A ptokat na takovýchcto aktivitách třeba chlapa, který je přiměřeně sebevědomý a nechce jen sex je také problém.
Jakíé máš zkušenosti ty?'

Olga (Po, 5. 2. 2007 - 09:02)

To Olouch: co si najít v blízkosti svého bydliště nějakou aktivitu, kde jsou lidé co hledáš? Najdi si nějakého koníčka, co by tě bavil, třeba turismus, tanec, jóga či jiné cvičení a co já vím co ještě? Určitě ve Vašem místním kulturním zpravodaji něco objevíš, co se ti bude líbit...'

olouch (Ne, 4. 2. 2007 - 21:02)

Chtěla bych spíš najít někde živé lidi a ne jen hodiny zírat do obrazovky. Máte někdo ponětí , kde se dá potkávat? Nemyslím si, že cesta je sednou si sama někam do baru a čekat, že tam najednou přijde spřízněná duše. Jak se setkáváte vy?'

Jana (Ne, 4. 2. 2007 - 19:02)

Je mi 41 a taky jsem sama i když vdaná a ráda bych si povídala.Proto chodím na pokec na atlas. Ale často tam jsou jen sexuchtiví povídálci. Takže si nepokecám o normálních věcech.'

Olga (Ne, 4. 2. 2007 - 17:02)

No... taky se necítím po čtyřicítce jako senior, ale klidně s popovídám s kýmkoliv. Člověk by se neměl cítit osamělý... co tady? Tady by to přece taky šlo?'

ra (Ne, 4. 2. 2007 - 16:02)

Mílo nemyslím si, že ve čtyřiceti jsem senior! Právě teď se cítím skvěle, mám konečně dost času i sebevědomí, mám spoustu zájmů, ale většinu tam potkám tak dvacítky a jsem pro ně mimo mísu. A kde najít stejně naladěné lidi jako jsem já nevím. Tak jsem teď zkusila tohle, ale nevím, jestli to k něčemu bude....'

Návštěvník (Ne, 4. 2. 2007 - 16:02)

aleno, také mě to zajímá- právě teď to několik měsíců řeším.'

Kryštov (Pá, 26. 11. 2004 - 16:11)

Je mi 28 let zavalen prací, ale hledám ženu ve věku kolem 40 let na příjemné chvíle. Můžeme si psát a ...'

standa (Ne, 7. 11. 2004 - 16:11)

pro milupokud máš zájem si popovídat tak napiš na stafol"seznam.cz'

mila (Ne, 7. 11. 2004 - 16:11)

Taky brouzdam po internetu.....,ale neni sance najit seniora pro chat... a snad i vic...casem,vsechny seznamky jsou jen pro mlade...,jako by po 40 zivot uz nemel byt pekny,s city a laskou...pratelstvim muze..je mi t toho az smutno...

iva (St, 27. 10. 2004 - 12:10)

a k cemu virtualni ...kdyz zivot utika, vis, jaka je pak samota? clovek veri pismenkum, neco si vysni a pak realita? pripada mi to jako ziti dvojiho zivota, zivoreni skutecneho a pak utek do virtualniho...jen ty navraty jsou strasne...kez by se clovek uz nemusel vracet...kez by

Zd. (St, 27. 10. 2004 - 09:10)

Na druhou stranu internet skýtá pro starší lidi neskutečné možnosti navazovat alespoň viruální a téměř "online" možnosti ve srovnání s dopisními obálkami. Samozřejmě podmínkou je jeho ovládání a počítač k tomu.'

Reklama

Přidat komentář