Reklama

chat nad 40 let

Petr (Čt, 7. 6. 2007 - 22:06)

Zdravím všechny, Mariko, jak si představuješ muže pro život?
>VV, Marie, pokud si chcete povídat tak nahoďte téma :))'

Zkouším to i ta (Čt, 7. 6. 2007 - 19:06)

Prosíme o pomoc pro kotátka
Do útulku se nám dostalo 55 opuštěných kotátek, některá s kočkami, jiná sirotci, některá ještě slepá. Musíme je dokrmovat sunarem, aby přežila. Denně potřebují 1 plechovku sušeného mléka Beaphar. Jelikož jsme soukromá organizace na ochranu zvířat a nemáme žádný vlastní příjem peněz, je pro nás velice těžké kupovat každý den mlíčko za 150 kč. Prosíme o pomoc, zda by se nanašel hodný člověk, který by nám mlíčko poslal a pomohl tak kotátkům.
web: utulek.org.
Adresa: Miroslav Votýpka,Jarníkova 20,P-4,14100,tel: 604644240
Mail: kocici1tetaseznam.cz
Telefon: 604644240'

MARIE (Čt, 7. 6. 2007 - 18:06)

No to bylo vtipný'

Věčně mladá (St, 6. 6. 2007 - 18:06)

http://www.youtube.com/watch?v=z-g_TNQtpZU&NR=1

MARIE (St, 6. 6. 2007 - 16:06)

Nejsem sice muž ,ale žena ,ale taky bych si ráda povídala takže když tak se ozvi'

VV (St, 6. 6. 2007 - 15:06)

Ahoj, vaše diskuse mne zaujala a musím říct, že mi sice není ještě 40 (34), ale myslím, že na Doktorce chatují spíš lidé pod třicet, a pro ty jsme už my ostatní stejně v kategorii "Vrať se do hrobu":-) (někdo už tady něco v tom smyslu také poznamenal). Jsem sice vdaná a mám dvě děti, ale manžel není stejného založení jako já, máme úplně odlišné zájmy.Komunikace mezi námi už dávno vázne, nemáme si příliš co říct. Mám sice kamarádky, ale celý život jsem byla dost nesmělá ve vztahu k mužům, ráda bych si s někým povídala aspoň na chatu. Je tu takový muž, který je na tom podobně?'

Věrča (St, 6. 6. 2007 - 15:06)

Ali..zkus se zaregistrovat na www.rande.cz,nebo www.palec.cz...je tam chat a postupně se dají lidé poznat blíže než se sejdete...jen musíš být moooc opatrná,najdou se i chlapi co ženy jen zneužívájí...já jsem se také párkrát spálila a věř mi,že to moc bolelo,než jsem našla toho pravého,hodného chlapa.Jsme spolu ale již 1.5 roku a jsem ráda,že jsem to riskla...taktéž to přeji i tobě a všem co hledají opravdového Muže...:-))'

M. (St, 6. 6. 2007 - 13:06)

Ujasni si, co chceš, a pak navštiv seznamku'

Opuštěná Alena (St, 6. 6. 2007 - 13:06)

Ale já kvůli tomu nechci pobíhat po střelnici...'

Marika (Po, 4. 6. 2007 - 17:06)

Ahoj pro všechny....je mi 43let a také si nemůžu najít chlapa a to si připadám normální:-)),jezdím na vodu,jezdím na kole,chodím na tůry a to jsou aktiv co snad dělá muž i žena....za 6let jsem tam nepoznala muže pro život,a to dokonce i rybařím..:-))),ne kvuli chlapům,ale bavx mě to...'

rosta (Čt, 10. 5. 2007 - 19:05)

ahoj napišě'

Olga (Po, 12. 2. 2007 - 14:02)

No, jo, Olouchu, když chceš chlapa, hledej ho tam kde jsou... problém je, že když se ti jejich aktivity nelíbí, no tak se těžko s nimi můžeš setkávat. Já chodím střílet na střelnici, tam jsou chlapi. Jezdím s nima v létě yachting, tak je jich a jakých... mám přátele muže mezi turistama, jezdíme s nimi i na kolech, v zimě zase lyžovat. Jo a taky dost mužů dálkově studuje, ale nechceš-li mít velkou konkurenci, zase by sis musela vybrat nějaký mužský obor. Tak přece jen vyzkoušej tu seznamku, já myslím, že nejsou všechny tak hrozný...'

Marie (Po, 12. 2. 2007 - 14:02)

Nejlíp se podle mě hledají partneři na http:www.znamost.cz, já jsem tam totiž také našla přítele a to jsem už dost stará. Tam je velká možnost výběru, buď jen erotika nebo stálý vztah, co si kdo přeje. Ale pozor, někteří muži si tam dají inzerát a víckrát se tam už nepodívají, takže je dobré si dopředu zaplatit 500,- Kč, pak se vám ukáže i datum, které je možné použít. Ahoj.'

Olouch (Út, 6. 2. 2007 - 13:02)

Vždycky jsdem kolem sebe měla hodně lidí a teď jako by všichni zalezli do děr. Sedí tam u televize nebo co? Potkávám všude jen o dvacet let mladší, když jde o aktivity.'

Olouch (Út, 6. 2. 2007 - 13:02)

Já jsem pořád pryč mezi lidmi, ale přijdu tam sama a odejdu sama. A chlapi tam nechodí- na akce- potkávám jen ženy. Nebo to nejsou chlapi. Na kterých společenksých akcích u vás potkáš chlapa nebo kámošku?'

Olga (Út, 6. 2. 2007 - 12:02)

To Olouch: hele, tak to prostě mezi lidi musíš, to se nedá nic dělat. Ale čajovna, cukrárna a podobně tvůj problém neřeší. Určitě je u Vás něco jako kulturní měsíčkík, kde je seznam akcí... prostuduj to, někam se přihlaš, choď na přednášky, výstavy a vernisáže, vždyť je okolo takových akcí, kam by člověk mohl mezi lidi. Ale mít nějakého koníčka a s partou lidí ho sdílet, to je prostě nejlepší řešení, nemůžu si pomoct.'

Olouch (Út, 6. 2. 2007 - 12:02)

Já to chápu, ale tím, že pracuji doma, sama, tak mi připadá trocho mimo mísu bavit sama doma s někým přes net. Občas bych i potřebovla vidět opravdovýho mužskýho nebo někoho.'

Olga (Út, 6. 2. 2007 - 11:02)

No tak si povídej tady, tady je dost mužů a někteří jsou i fajn'

Olouch (Út, 6. 2. 2007 - 11:02)

To tedy ne! Jednou jsem to zkusila, hlásili se samí ženatí, ti kteří chtěli rovnou sex, nebo někdo, kdo vlastně nebyl, protože tajil svou identitu a na něco si hrál- na to fakt nemám čas, Co chci s chlapama dělat? tŘEBA SI NAPŘED POVÍDAT.'

Olga (Út, 6. 2. 2007 - 11:02)

No Vy jste neříkali, co s těma chlapama chcete dělat :-))). Pro Vás bude seznamka na netu to pravé ořechové...'

Reklama

Přidat komentář