Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Ondra Novák (Pá, 30. 6. 2017 - 13:06)

Jo, a nebyl to náhodou autista, který musel být přes den v nemocnici připoutaný k posteli a v plenkách?
https://m.youtube.com/watch?v=kham1ezniyU

Lenka (Pá, 30. 6. 2017 - 13:06)

Já jsem svému synovy dávala na noc plenky i v 10.
Byly to plenky značky dry nites.

:-)) (Čt, 15. 6. 2017 - 15:06)

Kdyby nebyli nemocní....ty jsou základ cestování :-D

Tomáš (Čt, 15. 6. 2017 - 13:06)

Kdyby nebyli nemocní. Nepotřebuji čtvercové látkové pleny.

On (Čt, 8. 6. 2017 - 10:06)

Já jsi dávám plenky vždy na noc látkové a přes den mám papírový a vždy je my fajn a když mám látkový suché tak tak jsi jedno razovku neberu ale používám ji jako jistotu přes látkovou jelikož nemám plastové kelhotky a přesně jsi dám punčocháče a tepláky abych jse mohl v klidu prebalit když jsem mokrý tak jsi plenky prehodim sám v klidu a když jsem pokaden tak jsi řeknu aby mne nikdo prebalil tady v PL je hodně sester či sanitářů po ruce ty mně vždy vyhoví jsem tady už půl roku a od začátku používám plenky jednou jse stala malá nehoda a od té doby mne dávají plenky a prebaluji.

tady (St, 7. 6. 2017 - 16:06)

A co dělat s dítětem...se nedá dělat nic. Syn je retardovaný, tak se s tím smiřte. Jestli vám to vadí, dejte ho do ústavu.

Kohout (St, 7. 6. 2017 - 16:06)

A co dělat s dítětem které jsi o plenky řekne samo že je chce a je jedno kolik mu je let naše děcko je nosí na delší a kratší cesty skoro furt přeci ty pleny nevihodime když jsou látkové a jsou po něm stejně plenky jsme schovali jsice do sklepa aby se k nim nedostal ale stejně je vždy měl na sobě ráno dává jsi je sám a když je posranej tak jsi řekne o prebaleni u lékaře jsme sním byli jestli to je normální u něj že nosí plenky a to mu je kolem 13 plenky nikdy nepřestal nosit od miminka je má až do teď. . .

takže (Ne, 4. 6. 2017 - 13:06)

Zkus si představit hodně...žiješ v každodenním stresu, že se dostaneš do pomalého pruhu a proto si bereš pleny? Tak to jsi dobrý kandidát na infarkt či raka...
Stačí znát své tělo a vědět co mu nedělá dobře.

(Ne, 4. 6. 2017 - 12:06)

Náhoda v tomto případě je...Zkus si představit hodně pomalu jedoucí kolonu aut , a jseš ve vnitřním pruhu a na velkou se ti chtělo už před víc jak hodinou . No a co teď ?? Těch možností zas tak moc není.

Míla (So, 3. 6. 2017 - 12:06)

nejsem dítě , ale na...Náhoda v tomto případě je tak nereálná, že téměř neexistuje. Proč si dávat na cestu pleny, když k tomu není důvod. A když se opravdu velkou náhodou člověku zachce, stačí požádat řidiče.

Míla (So, 3. 6. 2017 - 12:06)

Ty hned vidíš za každým...Není pravda, že kdo sem vleze je pedofil. Téma diskuse láká k otevření, protože normální matka či otec normálního dítěte se sem půjde podívat už jen ze zvědavosti, co je vlastně pojem "větší dítě":
A narazí na úchyly, kteří se ukájí představou, jak pubertální dítě nosí pleny.
Divím se, že diskuse není smazaná, protože pedofilie je trestná.

(So, 3. 6. 2017 - 10:06)

nejsem dítě , ale na dlouhý cesty si vezmu plenu taky . Co kdyby ....náhodou . To pro jistotu.Podle hesla :vždy připraven !

Jarka (So, 3. 6. 2017 - 08:06)

Na delší cestování jsou...Syn trpí inkontinencí?
Já jen, že autobus zastaví i mimo plánované zastávky, když si požádáte.
Taky jezdím busem k moři s mými dvěma dětmi 7 a 10 let, samozřejmě bez plen. Ostatně by mě ani nenapadlo jim je dávat.

Karel K. (So, 3. 6. 2017 - 07:06)

Na delší cestování jsou pleny vhodné i pro větší děti. Jezdím se synem (13) každé léto autobusem k moři a pleny se nám velmi osvědčili, Bez nich by tu dlouhou cestu nedal.

Rolfo (Pá, 2. 6. 2017 - 22:06)

Do Kladrub to mame trochu...To bych chtěl vědět, co by jsi dělala Ty v jejím věku, kdyby Tví rodiče Tě nutili taky nosit takovou dlouhou dobu plenky?

(Út, 30. 5. 2017 - 20:05)

Vít Vrzakl látkové...nejsem Vít Vrzal , ale na větší vzdálenosti si ty pleny obléknu taky.Nenapadlo mě se s tím chlubit , jako on . Beru to jako ,,pro jistotu".

Jake (Čt, 18. 5. 2017 - 17:05)

Ahojky, našel by se někdo...WTF stud a nahotu?
Co to kurňa je za člověka?
Nechápu.

Jake (Čt, 18. 5. 2017 - 16:05)

Ne!Nejsem ochoten ti s něčím pomáhat.
Tady je dost teploušů.

Karolína (St, 17. 5. 2017 - 14:05)

Ahojky, našel by se někdo kdo by byl ochotný mě přes email vést k tomu aby mě rodiče zase vnímaly jako malou holku a ja mohla zaživat zase nahotu a stud?

[email protected] se ze se nekdo ozve...rada bych ukoly pres email a celkove vedeni....dekuji

ABDL Miminko 14 (Ne, 7. 5. 2017 - 12:05)

No já mám nikdy plinu připravenou v posteli i s gumovými? kalhotami ale vždy jsi ji musím dát sám a do rána jsem jak prodělaný tak i pomoceny ale nikdy plinu nechci ale ve spánku jsem vždy prebalen do plenky a ráno vždy stejný jak mokrý tak pokaden a o víkendech mám pliny stále na sobě a prázdniny kdyby neexistovaly to by jse mne libylo být bez plen je mám furt non-stop doma dostávám látkové a na ven papírový Zn. Hugies větší číslo 7

Reklama

Přidat komentář