Reklama

Gamblerství

Gulak 0 (Út, 13. 11. 2018 - 08:11)

Ne jen jemu i ty mas vždy pomocne a přinosne rady,jsi stejný ne li horší jak on jen to tu pleveliš,kdybys byl cajk máš jine zájmy než tady vypisovat debiliny tak se nad sebou pozastav jaký život jedeš ty

gulak 0 (Út, 13. 11. 2018 - 04:11)

Tato diskuze je o ....., přenechám ji těm stroskotancům, můžete se bavit o palačinkách,je mi líto tady kdo příjde nový a bude tu ještě něco číst tak se žádné inspirace nedočká,pro mě to je dlouhá cesta z bahna ven, vy všichni jste evidentně vyléčení

Peter jsi ten jeden z mála co je silný přeji ti pohodový další život,a nezabývat se touhle dementní diskuzí, která nemá žádnou hodnotu,zdravím ještě těch pár co tu něco normálního napsali.

Včera jsem byl u borce, jedna hodina mi dala víc než tady ty měsíce psaní o ničem,všem doporučuji se obrátit na odborníka,vím stud je hnusný, ale vše probíhá anonymně, což nástupem do léčebny skončí, jsem smířený s tím, že mě mohou pod nějakou záminkou vyhodit z práce.

Třeba začnu jiný nový život a přestanu se furt litovat,že mi odešli milované osoby kde smrt nejde vrátit.

Hraní je jen důsledek prázdnoty v duši a uniku od reality.

mějte se zatím pěkně

Martin10 (Po, 12. 11. 2018 - 23:11)

Růžovko, klídek. Tady to vede doktor Davidnogamble. David nehraje 3 roky, je vyléčený

XYZ (Út, 13. 11. 2018 - 00:11)

O tom žádná, jen ten ťulda ja asi fest v piiici

XYZ (Po, 12. 11. 2018 - 22:11)

Legrace, srandičky, ale on gulak asi potřebuje podpořit, pomoc. Neni ještě dost na dně, aby se opravdu postavil gambluna sazka čelem a přestal, prostě to v hlavně ještě neni srovnané. Nechť tomu bude co nejdrive a zvládneš to.

Davidgamble (Po, 12. 11. 2018 - 15:11)

Mne pomohlo samaneni, sice stále gamblim ale nemam depki. Mam kamarádka co zná šamana gulaku, múžu ti dat na nej email. Milsym na tebe. David

:-) (Po, 12. 11. 2018 - 12:11)

Gulaku ty na zadnou lecbu nepujdes. Kdybys to myslel vazne, staci zvednout telefon, zavolat tam a informovat se. Urcite jsou v lecebne soc pracovnici, kteri se pacientum staraji v prubehu lecby o platby nebo duchody apod. Jenze ty tady jen vypisujes a skutek utek....palacinkari

:-) (Po, 12. 11. 2018 - 10:11)

Luline tady mas tip dnes florbal win Pardubice, kdyz uz nemas tu kartu ci co ve skříňce

chytrá holka (Po, 12. 11. 2018 - 09:11)

A jak to děláš ted, když máš vše k účtu ve skříňce v práci :-)

Gulak0 (Po, 12. 11. 2018 - 09:11)

Asi nijak když jsem ji donesl a hral

:-) (Po, 12. 11. 2018 - 07:11)

Dobře tyyy gulaku, trvalý příkaz je ve světě bankovnictví novinka, snad se s ní popasuješ :-))))))))))
Ty musíš být vedoucí pracovník jako prase:-) chápu, ze na trhu práce je krize, ale co je moc, to je moc :-)
Na druhou stranu, vidět souboj v AZ kvizu tebe a Davida, to by bylo na úpravu pravide: kdo uhode jednu otázku tak vyhrává, byl by to dlouhý pořad :-(, ale..je vubec souboj možný???

gulak0 (Po, 12. 11. 2018 - 08:11)

Co nechapes na tom ,že třeba účet za telefon je pokaždé jiny a platba za kartu je taky každý měsíc jiná tam nejde nastavit trvaly prikaz

:) (Po, 12. 11. 2018 - 09:11)

Už jsi slyšel o inkasu? :)))))

Martin10 (Ne, 11. 11. 2018 - 23:11)

Gulaku, zapeč mobil do palačinky :-)…...a teď vážně - jestli už teď přemýšlíš nad porušením pravidel v léčebně, jsi hoden Davidova kamarádství. Přehodnoť svůj přístup k léčbě nebo tam vůbec nechoď. Chceš v léčebně ojebávat lidi, kteří se ti budou snažit pomoct. Ty musíš být taky dáreček - chudáci lidi pod tebou.

gulak0 (Po, 12. 11. 2018 - 04:11)

Nechci hrát, ale budu muset zkontrolovat platby a jestli mi to nedovolí tak budu nervozní ne všechno jde nastavit na trvalý příkaz

:-) (Ne, 11. 11. 2018 - 23:11)

To jsou dva palačinkari:-))))
Ale pozor, gulak ma lidi pod sebou :-)))))))))))))))))

gulak0 (Ne, 11. 11. 2018 - 18:11)

Ptám se regulerne kdo tam byl uzavřené oddělení jak moc je tam velký dohled

chytrá holka (Ne, 11. 11. 2018 - 18:11)

palačinkovej gang :-)

chytrá holka (Ne, 11. 11. 2018 - 18:11)

Tak nakonec přece jen. David tady sehnal kamaráda.

Davidgamble (Ne, 11. 11. 2018 - 18:11)

Take bych do léčebny gulak můžeme spolu, budu pod tebou a ten telefon na gambl tam propasujeme. Kdy chceš nastoupit

Reklama

Přidat komentář