Reklama

Gamblerství

Jerry (Pá, 9. 11. 2018 - 08:11)

Daviiiii, uz se těšíš? Výplata co nevidět, zase bude gambl:-)))

Tom (Čt, 8. 11. 2018 - 22:11)

Tak nyni jiz cela diskuze gamblersvi funguje vcetne listovani

peter81 (St, 7. 11. 2018 - 18:11)

Ahoj nezobrazuje ani mne stránky dozadu, stará verzia bola lepšia. Áno, blizim sa k 180 dňom odvtedy ako som začal meniť svoj život. Nehrám nehazardujem,makám, ťahám aj nadcasy, čakám na prvý sneh, teším sa na sviatky...Gulak drž sa a nehraj ale nechcú vidieť obrovské zmeny...treba ísť krok za krokom, deň za dňom...všetkých pozdravujem a drzte sa

gulak0 (Čt, 8. 11. 2018 - 06:11)

Čekáš na sníh to aby jsi se dočkal tu je 20 st

gulak0 (St, 7. 11. 2018 - 03:11)

Ahoj,nevím co rady nového,jelikož poslední stránky po naběhnuti se mi nezobrazuji,

U mě jen to ,že jsem kontaktoval nějaké centrum pro zavislosti,kde se zabývají i hraním,vím že musím chtít sám ,ale aspon uvidím živého člověka a řeknu to nahlas

PETER co nového u tebe všiml jsem si,ze jsi tu včera psal,ale to se mi nezobrazilo,asi jsi v pohodě

:-) (Út, 6. 11. 2018 - 23:11)

Davide?

:-) (Út, 6. 11. 2018 - 23:11)

Co je tady noveho?

peter81 (Út, 6. 11. 2018 - 16:11)

Ahojte. Táto nová verzia sa mi moc nepaci

Návštěvník (Út, 6. 11. 2018 - 07:11)

Nefunguje

anonym 201 (Út, 6. 11. 2018 - 04:11)

stale se mi neotvira posledni strana

:-) (Po, 5. 11. 2018 - 21:11)

Davide?

:) (Po, 5. 11. 2018 - 15:11)

doktorka naběhla na nový krásný desing kde už nenajdete nikdo nic :)

zkousss (So, 3. 11. 2018 - 07:11)

Zkouška se mi to nezobrazuje

:-) (Pá, 2. 11. 2018 - 19:11)

Davi, bude vyplata. Mas opatreni nebo uz jsi v lecebne?

:-) (Pá, 2. 11. 2018 - 19:11)

Abstinenci zdar
Cajk

Bujj (Čt, 1. 11. 2018 - 20:11)

Davide a mas po ptáčka, nevíš jak napsat :-)))))))

peter81 (St, 31. 10. 2018 - 12:10)

Inak ja keby neprestanem možno by som prišiel o rodinu a to je pre mňa viac ako peniaze. Ja som závislý cca 20 rokov, ty si oproti mne v závislosti mladé ucho. Nejdem porovnávať kto koľko prehral nechcem byť ako Mirek...Ja sa za svoju závislosť hanbím nie som na ňu hrdý. Tak sa fakt pozbieral a začni na sebe pracovať. Už skôr som ti radil a je to tu spomínané aj od iných, keď sa nudíš hľadaj si brigádu. Vtedy si túto radu odo mňa odmietol. Radím ti znovu ber si nadčasy hľadaj brigádu, ešte teraz si zrátajú svoje celkové dlhy, a zápis si ich na papier a daj na chladničku. Vždy keď niečo zaplatíš odpis si to z dlhu a zmeň stav dlhu. Sleduj ako bude dlh klesať. A popritom zájdi raz za čas do kina, alebo na hranolky, hotdog, niečo si kúp čo si si počas gemblovania odopieral. A k súčasnému dlhu si poznac že sem ma doviedol hazard. Urob si finančný plán na 1 mesiac,polroka,rok. Zamysli sa kde by si chcel byť o 5 rokov a hľadaj k tomu cestu. Ja chcem mať vyplatenú hypo, zvýšenie platu miním o 300 eur mesačne chcem schudnúť absolvovat rajeckých maratón a užívať si rodinu. Pracujem natom polroka nie je to ľahké ale strašné motivujúce. Môj život sa skladá z vyziev dáva mi to adrenalín, zmysel života. Ale nemyslí že aj ja nemám slabe chvíle. Jasne že mám ale mám svoje ciele tak sa k nim snažím prepracovať. Všetko čo sem píšem nie je teória,je to pre mňa prax aj s tými financiami. Ty píšeš že nemám dlhy ale dlh na hypo je taký že myslím že všetky tvoje dlhy neprekonaju hypo. A aj tak každý mesiac zbavíme koľko sme ušetrili koľko sme splatili a vyjadrujem si to koeficientom. Možno smiešne ale mne to pomáha. Chápem že máš krátkodobé záväzky ver že keď som mal dlhy mal som cca 1 rok na zaplatenie cca okolo 4 000 eura. Aj ty hľadaj riešenie choď do banky dohodnú splátkové kalendáre, v práci povedz že si v zlej situácii a potrebuješ nejaké nadčasy, prestaň hrať a uvidíš že to pôjde. Ale nemôžeš čas bez hrania trpieť, ty musíš byť rád a hrdý nato že nehrás. Na nehraj ak je motto veľmi mi pomohlo Zmieriť sa s prehrou je najväčšia výhra. To čo sme prehrali je už fuč to nám už nikto nevráti. Už nám len môžu zobrať ďalšie peniaze. Takže Gulak svoj osud máš v svojich rukách, poupratuj si v hlave, choď na liečenie ale aj tak po návrate to ostane na tebe a tvojej hlave. Držím ti palce

peter81 (St, 31. 10. 2018 - 12:10)

Tak jo chceš čistého vína...Gulak ja ťa nejdem ani ľutovať ani ti nadavat. Ja sám som toľkokrát recidivoval...kým som nepochopil že všetko je v mojej hlave. Píšeš že mám výhodu že nemám dlhy ale keď si prečítaš moje príspevky zistíš že do úplnej závislosti som spadol v období zakladania rodiny a veľkého dlhu nepochádzajucu z gemblu. Plán bol gemblom dlh zaplatiť. Samozrejme dlh som navýšil nič nesplatil,napokon som to zvládol aj s zeminou pomocou. Tvrdo sme makali natom aby sme dlh vyplatili aj niečo ušetrili. A ty si myslíš že ked boli dlhy vyplatené prestal som hrať?...to by som nebol na tejto stránke...ty neprestanes hrať ani keby nemáš dlh. Lebo tvoja hlava túži po hre. Ale hraním sa tvoj problém bude zhoršovať. Dlh navyšovať,sebavedomie klesať, ľudia nebudú mať k tebe úctu,nenájdeš si partnerku.

. (-_-) . (St, 31. 10. 2018 - 11:10)

Opět jen lži, výmluvy a přesvědčit sám sebe o tom, ze chci zase gamblit!!Dokud tvoje hlava nepochopí a sama nebude chtít abstinovat, nikdy nepřestanes. Užij si další sázku, at ti vyjde, slabochu!!

gulak (St, 31. 10. 2018 - 09:10)

Gulaku (treba gulaku :-)...Tak jo chceš čistého vína jo přišla jedna složenka pak druha,co vidíš nic ,nevidíš po dvou měsících žádnou usporu,nevidíš zhola nic,vidíš že se furt trapíš,nehraješ a i tak trpíšZačneš si pomalu nalhavat,že to nemá cenu,začneš se pomalu chytat myšleny na hru,začneš spradat zradu,zradu vůči sobě,je to silnější než já a touha po smrti začíná mít obrysy,budu hrát bude duvod pak opustit tento svět.Jsem nula a nulou zustanu

Reklama

Přidat komentář