Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

to množství příspěvlů...Já bych to vrátil k tématu.Komunisté v ČR je téma tak akorát pro fašistickou neonacistickou pravici.Přitom komunismus je to o čem se má bavit.Proto nemám rád kampaň s komunisty se nemluví.A fašistům se platí...exekutoři, lichvářské hyeny...to je dokonce vynutitelné policíí čr.

psychický ráz (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

S kým mluvíte, já vás...mají spíše tvoje příspěvky. Zlatý D, ten alespoň psal k nějakému problému.Zcvokl se až u Hepnarové.

ano (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

že jako Kulda píše zase...to množství příspěvlů za sebou by o tom mohlo svědčit.

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

Zase bude líp,ale to nesmíme věřit a nechat se napálit znovu těm , co o demokracii jen mluví a za zády nás podvádějí s kapitalismem a mezinárodním kapitálem,nebudu ukazovat, každý si to domyslí a doplňí.Práci čest!

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

Bohužel dnes je naše země...Takže jsme opět za pár let po r. 89, tam kde jsme byli před válkou.Nádeníci a děvečky na seně a ve stájích kapitalistů a vesnických boháčů - sedláků.

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

Bohužel dnes je naše země rájem lichvářů, spekulantů s nemovitostmi a s tím co by mělo být pro každého dostupné z jeho platu ke koupy,tedy bydlet sám a moci tak založit rodinu, nebýt na obtíž rodičům, nebydlet jak na hromádce, tak to je šejdířstvím kapitalistů zcela znemožněno.Kdo si vydělá na garsonku v Praze za 5 000 000 poctivou zaměstnaneckou prací?!

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

veleblb.S kým mluvíte, já vás neznám, patříte na jinou diskusi, nejspíš psychického rázu.

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

Churchilův památný výrok o tom, že kapitalismus je nespravedlivé rozdělení bohatství a komunismus spravedlivé rozdělení bídy.Tak řeknu vám, hodně lidí v ČSSR si vlastní prací polepšilo a kapitalisti si v té době nepolepšili, prostě to byl zušlechťující kvalitativní posun společnosti.Že to padlo je dáno neúspěchem ekonomiky SSSR a vyčerpanosti v konkurenci se západem, který přeci jenom fungoval lépe.

Ty jsi především (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

Já jsem Kulda a jestli se ti...veleblb.

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

No což, přežili jsme tu...Kapitalisté všech zemí poulibte mi perdel!

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

že jako Kulda píše zase...Já jsem Kulda a jestli se ti to nelíbí, tak si nechť si nácek zádel políbí.

Mám silné podezření, (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

No což, přežili jsme tu...že jako Kulda píše zase ten trapák sdfg - spousty chaotických příspěvků, povídá si sám se sebou...

aladin (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

"Vojenský konflikt mezi Ruskem a Ukrajinou má nečekané dopady. V náboženství"Šímo, co to píšeš za kraviny? Jakýpak konflikt? Nebo bys si přál, aby došlo k válce mezi UK a Ruskem? Kdo tě platí???

René (Ne, 21. 10. 2018 - 17:10)

může. Řekl bych, že jsou...No což, přežili jsme tu Déčko, přežijeme tu i Jahodu i Kuldu.

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 16:10)

Obratný trik zaměňovat nacisty za komunisty a dělat nějakou návaznost v ČSSR od nacistů do komunistů, nadávat komunistům do nacistů, zaměňovat komunisty s nacisty, ačkoliv nacisti likvidovali komunisty a komunisti se jim ubránili a porazili je, to je právě prce kulagů z disentu,kteří ano trpěli,ale byli to rodiná dramata, a za nacistů trpěli lidi a trpěli by, respektivě brzy by dotrpěli navždy pokud by komunisti rychle nacisty neporazili.NAZDAR!Práci čest!

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 16:10)

Velká čistka z anglické terminologie vystihující mordy Ježovina 37-38 se u nás nekonala a ačkoliv Stalinovy čistky pokračovali i do jeho smrti v r. 52, jak jsem pátral tak jsem pátral, je v ČR obětí komunismus, těch popravených , napočítáno do stovek asi dvou či tří.To jaksi není nic v takové zemi obrovského, jo kdyby to byli nacisté, to by pankrácká sekerárna měla své filiálky.

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 15:10)

Jaká pak česká vesnice, ono to mnohdy bylo, že tam zůstali jen sedláci a ty děvečky a mládence si nabrali z větší vesnice. Z čeho by tam domkáři jako žili, nikdo je nebral, ani u stolu se sedláky v hospodě nemohli sedět, ale stejně neměli z čeho platit pivo, sedláci si zabrali veškerou půdu, nebyl žádný JZD domkářů.Nebylo to super, ani náhodou.

Jinak (Ne, 21. 10. 2018 - 14:10)

A to jsem si myslel, že nic...myslím, že kulda bude pěstovat na vajíčka normální slepice, ne orla bělohlavého

Ale (Ne, 21. 10. 2018 - 14:10)

A to jsem si myslel, že nic...může. Řekl bych, že jsou ze stejné vesnice a chodí do společné hospody. A tak jsou asi pranice na denním pořádku. Teď dostal po držce jahoda, tak se kurýruje a nepíše

Kulda (Ne, 21. 10. 2018 - 14:10)

Téma kulag je zřejmé i v...Kteří ovšem těžce nesli ztrátu svého vlivu a majetku a snažili se ho všemi prostředky dostat zpět.

Reklama

Přidat komentář