Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

já mám (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

V USA jsem měl možnost...kámošku v Kanadě, která je normální, utekla tam skrz manžela, někdy v 68, stejně se rozvedli, byla sama na děcka.Až do důchodu dělala nekvalifikovanou práci, která ji strašně vyčerpávala a doslova púočítala dny, kdy šla do důchodu. Na jejich poměry žádná boháčka.

já se opravdu (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

V USA jsem měl možnost...snažím pochopit motivaci člověka, který má doma dvě malé děti, krásnou manželku a on je vystaví nabezpečí, zvláště v té šílené době, která tehdy byla? Co by útěkem vyřešil, komu by pomohl?Manželka 10 roků v kriminále, jeho otec také, bratranec nebo kdo taktéž.Nebýt té stařenky, která se strašně obětovala, aby děcka nemusela do děcáku.

bič (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

na Radiožurnálu slyšel...Mašíni byli zpovykaní frackové, kteří si mysleli, že díky jejich otcovi se jim svět bude klanět. Ale spletli se. Zásluhy si každý musí vydobýt sám. To, co provedli, je z lidského hlediska neomluvitelné. A vyznamenávat vrahy z ideologických důvodů je naprostá zhovadilost.

bič (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

na Radiožurnálu slyšel...V USA jsem měl možnost mluvit s několika našimi emigranty. Byli to většinou sebestřední a sobečtí lidé. Neříkám, že byli všichni magoři, ale s většinou jejich názorů jsem se prostě nemohl ztotožnit. Bylo mezi nimi pár celkem úspěšných lidí, ale také různí týpci, kteří třeba pětkrát do roka změnili zaměstnání a přesto nebyli nikde spokojení. Toulali se z místa na místo a nikde nebyli schopní se uchytit. Většinou to byli svobodní mládenci, notoričtí alkoholici, bez nějakého valného vzdělání, kteří se nechali nachytat na pozlátko. Někteří by se i vrátili, ale neměli na cestu a styděli se sami před sebou. Byly to takové ty dobrodružné povahy, které si chtěly jen užívat. Ale docela rychle ztratily iluze.

tak jsem dnes (Ne, 14. 10. 2018 - 21:10)

na Radiožurnálu slyšel příběhy 20. století a dnes tam byla dcera Václava Švédy, který byl popraven, když byl chycen při útěku s Mašíny do Německa.Ta paní měla strašné dětsví, ale nemohu si pomct, ten její otec musel být totální magor. Dodnes jsem si totiž myslel, že všichni byli svobodní kluci.Ale, že jeden z nich byl ženatý, měl 2 děti, 7 a 4 roky, když utíkal, tak to jsem nevěděl. Co si ten blb myslel, i kdyby utekl, tak by to jeho manželka stejně odesrala i s děckama. On chtěl utéct od malých dětí. Tem jeho dopis na rozloučenou, to byla síla, prý je všechny miloval. Miloval asi spíše sám sebe. By mě zajímalo, co to bylo ve skutečnosti za týpka, protože dnes se o něm můžeme dočíst jenom pozitiva, jakl bojoval proti komunismu. Ale rozum asi moc nepoužíval.

Hlavně (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

S krutonem ukrutným jedním...že ty do problému vneseš světlo

sdfg (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

Je podle dalších pátrání...S krutonem ukrutným jedním STŘELCEM, neco ve smyslu Igora Strelkova později a jeho úlohy co sehrál na donbasu, to podobně sehráli na Majdanu. Jak se později přiznal, jeden voják byl vybrán neznámou osobou s generálskými vlastnostmi, který si ho jako zkušený psycholog vybral na úkol ,který odhadl , že zvládne a to, dal mu pušku s vysokou průrazností a rychlostí střely, předělaný kalašnikov a s ním ho umístil do prvního patra verandy budovy opery, z které střílel střídavě do zad demonstrantům a střídavě do zad policie.Pakliže tento generál sehnal ještě pár takových to střelců, kteří se dle svých slov nespí se jim dobře, ale co by člověk neudělal, když vlast potřebuje pomci, tak patrně stříleli z otevřených oken hotelu Ukrajina a lodžijí směrem jak jak na policii tak na demonstranty, takže těch mrtvých nakonec bylo ne třeba 10, ale 100.Vtip je v tom, že tito lidé z majdanu jsou ze strany Sloboda, tedy ultranacionální křídlo, které bojuje i na Donbasu a dodnes se věc nevyšetřila(dle vizuálních a zvukových záznamů lze určit směr a místo střelby).

sdfg (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

je mi dávno jasné. Píšeš...Laskově buď alespoň natolik slušný, aby si nepsal za mě, podvratně, to už je opravdu sprostota, i když není se čemu divit, kdoví z jakého vlákna vlastně si se sem přišel podvratně bavit psát pod jinými nicky.

sdfg (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

Kdepak, já píšu jen jako...Si všiměte, že ten anonym a ta podvratná falešná a skyslá sdfg, oba pod sebou a nekončí to tečkou oboje, to by skutečné sdfg nikdy takhle nenapsal.

sdfg (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

Kdepak, já píšu jen jako...To jsem nepsal já, ale velmi sprostá a nakyslá falešná sdfg!

sdfg (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

je mi dávno jasné. Píšeš...Kdepak, já píšu jen jako sdfg nebo jako lenka

To (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

Neznámý anonyme, s lidmi co...je mi dávno jasné. Píšeš si tu celé dny sám se sebou

sdfg (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

jsou tam takoví, jak ty...Neznámý anonyme, s lidmi co se nedokáží podepsat nediskutuju.

Jestli (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

Kdo volí socany je blb, mi...jsou tam takoví, jak ty píšeš sem, tak se nedivím, že skončili

sdfg (Ne, 14. 10. 2018 - 18:10)

A můžete mi říci Aladin, jestli ,když sociální demokraté jsou takoví blbové....?Kdo je ten vlastník solárních elektráren, ty akci neznámo koho na dopručitele?!Já mám dojem, že to bude spíše Martin Roman, Topolánek, Ivan Langer, a další ODSáci kdo má majetky v solárních elektrárnách než Sobotka, Paroubek, Škromach, Urban,Grégr,Rusnok nebo snad Rath.ČSSD pokud má aféry, tak že se ožere Kott a s Rathem někdo ukradne pár mega, pár desítek mega a ještě z Evropských peněz, ale v ODS ti hoši to jsou miliardy.ČEZ dojná kráva a štace vysloužilých politiků ODS tam se točí miliardy.

sdfg (Ne, 14. 10. 2018 - 17:10)

Hlavně aby se shodl ten rozpočet za další blok Dukovan s tím plánovaným a nebyl to další tunel Blanka..., jestli se shodnou dva z deseti milonů je jak plácnutí do vody komárem.

sdfg (Ne, 14. 10. 2018 - 17:10)

Díky za uznání, chápu,...Kdo volí socany je blb, mi přijde..., no dobře mohlo by top být vzaženo na blbství volit blby, takže menší varianta blbství...!

sdfg (Ne, 14. 10. 2018 - 17:10)

Vypadá to, že když...To že jsem já blbej, to neznamená, že ty nesji ještě blbější varianta.To samé s ČSSD, to neznamená, že má chyby, že ostatní nejsou ještě blbější, a volí se ta nejméně blbá varianta.A přestaň se mi lepit na zadek, abych si o tobě nemyslel, že jsi kapitán Teplák.

aladin (Ne, 14. 10. 2018 - 17:10)

Ty jseš blbej, viď.Vypadá to, že když uvidíme tvůj nick, tak si musíme sednout na zadek, že???Chraň nás Pánbůh v případě, že si dovolíme zapochybovat a nebo dokonce poukázat na nesmysly, které píšeš!!!

Cynik - realista (Ne, 14. 10. 2018 - 16:10)

Ty nemáš špatně...Díky za uznání, chápu, že můj ostrý postoj k ČSSD (a také k lidovcům) může někomu být protivný, jen upřesním, že když píšu o socanech, či oranžové smečce, mám na mysli náčelnictvo, které během pár let dokázalo zničit stranu s dlouholetou tradicí. Ještě jinak - jednou věcí jsou sociálnědemokratické myšlenky, a tradičně snaha hájit pracující, druhou věcí jsou ovšem postoje současného a minulého náčelnictva a dle mne zcela nepřijatelný posun k něčemu, co bývá mnohdy nazýváno liberalismem, neomarxismem, či neobolševismem. Tudy cestička nevede.A k tomu Jedovatýmu - s pravděpodobností, hraničící s jistotou, na něj působíš stejně, takže... máte si vlastně navzájem co vyčítat?A ještě zdvořilý dotaz - nemohl bys zvážit možnost psát raději méně příspěvků, ale delších, propracovanějších? A nejlépe pod jednou přezdívkou a nejlépe pod jedním pohlavím, jsem si dost jist, že tady publikuješ třeba i jako Lenka... Ne, vůbec nehodlám nikoho měnit, jen by mohlo být zajímavé, kdyby se zdejší diskuse stala opravdu diskusí, nikoliv výměnou "roztomilostí".No, to je ale každého věc, proč se občas trochu nepobavit, jen se obávám, že takový styl diskuse otrávil některé z těch, kteří zde chodili dříve, a je to dost škoda.Nepředpokládám, že se ve všem shodneme, ale to vlastně ani není zapotřebí, to bychom pak mohli všichni v dojemné shodě třeba škubat drůbeží peří a prozpěvovat u toho národní písně.

Reklama

Přidat komentář