Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Jarda (Pá, 29. 9. 2006 - 11:09)

Ahoj Ivo, jsem rad, zes napsala trochu vic o sobe.
Tvoje postaveni chapu a faktem zustava, ze ten vekovy rozdil mezi tebou a tvym manzelem se ted budeuz jen stale vic projevovat a milovani chybet cim dal tim vic.
V tomhle ohledu je nejake to naplneni bokem pochopitelne, ale jak rika Andy - bacha, abys byla schopna to ukocirovat.
Jedna vec mi ale u zen vadi - v mladsim veku je jim mnohdy prijemne mit starsiho partnera, ktery jim imponuje a treba je i dobre zabezpaci a kdyz pak chlapek starne, tak hura za mladsim milencem.
Ale je to asi srovnatelne s tim, kdyz manzel odkopne stejne starou manzelku a najde si nejakou o dvacet let mladsi, takze to vyjde na stejno.

Ahojky Andy (Pá, 29. 9. 2006 - 11:09)

Děkuji Ti za odpověď.'

iva pro Pavla (Pá, 29. 9. 2006 - 10:09)

Pavle, můžu se Tě na něco zeptat? Kolik je Ti? Ale pravdu? Iva'

Andy (Pá, 29. 9. 2006 - 10:09)

Ivo, radim ti, krome toho jiskreni dal nejdi.
A nebo, zkus si do posledni kapky predstavit, co to asi s tebou a s tvym vtahem udela, pokud se do nej zamilujes. Je to klasicky Amoruv sip, a pokud te sestreli, muze se dost veci podelat. Takovych jiskreni byva v zivote nekolik, ale jsou to bezne nastrahy, kterym je lepsi se pro nezboreni dosavadnich zazitych zvyku vyhnout.
A nebo muzes, ale jsi ten typ zeny, co umi oddelit opravdovou lasku od par vasnivejch noci s peknym klukem, co te silne pritahuje? Moc zen to neumi, muzi to maji daleko jinak postavene, proto rady od muzu budou vzdy jine nez od zen.
Mam sve zkusenosti, a i kdyz myslis, ze by te to mohlo pomoct od trhliny v manzelstvi, tak ja osobne vim, ze tohle nepomuze. Jenom se prohloubi problem, a navic, kluk se do tebe muze zamilovat,a ikdyz zezacatku pristoupi na to, ze pujde jen o "krasne chvilky bez zaruky", muze na tebe pozdeji dost tlacit, a ty z toho budes smutna jeste vic.
Ja neverna byla, nekolikrat, a podelalo se co mohlo, a to sem si myslela, ze to mam zmaknuty. Pak uz neni zbyti nest nasledky, neco u me dopadlo na vybornou, neco na nedostatecnou.
Jednoduse, z zenskeho hlediska, nedoporucuji. Neni nad to mit cisty stit...
Nemluve o tom, ze kdyz se pridaji nemoce, treba u tveho muze, vycitky te stejne neminou...
Ohlednu-li se zpet, nasledky jsou vzdy, v ruznych podobach.

Pavel pro Ivu (Pá, 29. 9. 2006 - 09:09)

Ale já jsem Ti neříkal, aby ses rozváděla nebo ubližovala manželovi. A proč o sobě pochybuješ? Se zodpovědností si stejně dlouho nevystačíš, s masturbací možná také ne. Pořád Tě to bude žrát, proč ses aspoň nepokusila. Budeš-li opatrná, manželství Ti to jen posílí.'

Návštěvník (Pá, 29. 9. 2006 - 07:09)

Ahoj Pavle.Děkuji Ti za odpověď. Můžu Ti říct, že mám docela zmatek v hlavě, protože Jarda, který se do diskuse taky zapojil je jiného názoru. Možná si skutečně jenom sama namlouvám, že se tomu neznámému skutečně líbim.Víš musím Ti teď říct, že je mi 44, ale vypadám tak na 30 aspoň mi to tak říkají a vážím 48 kg. Možná ten mladík až by to uslyšel dal by zpátečku. Mám 51letého manžela. Je hodnej a pracovitej. Dělá co mi na očích vidí, ale milování tak jednou za 2 měsíce. Je taky nemocnej a už má rád to svoje pohodlí. Myslí si , že já nemám důvod strádat, vždyť mám co chci. Nejsem na něm závislá. Pracuji na úřadě za den mi na dveře zaťuká spousty chlapů, ale jsem dost odměřená, prostě tak i působím. Teď momentálně co prožívám, tak mám najednou chuť o sebe ještě víc dbát a taky jiskru v oku. V poslední chvíli jsem se hodně přizpůsobovala manželovi a byla duševně hóóó´dně na úrovni 50ti leté paní. V žádném případě bych se nikdy nerozvedla, protože mám už svoje zázemí, 2 šikovné dospělé syny.Když je mi smutno, tak si vezmu svého pejska a jdeme na 2 hoďky do lesa a tam se mu vypovídám ze svého takového smutečku. Ale kdyby přeci jen nastala nějaká změna tak Ti dám vědět. Pa Iva'

Jarda (Pá, 29. 9. 2006 - 04:09)

Pavle, zatim o nic nejde, cumi na sebe s chlapem v tramvaji uz rok jak suvy a nic, tak to zase TAK ZHAVY neni. Podle meho kdyby o to alespon jeden z nic OPRAVDU STAL, tak uz by ten krok davno udelal. Nemoralizuju a chapal bych i nejaky ulet kdyz to zhne, stane se to, ale tohle podle meho nestoji za to.
Vim to z vlastni zkusenosti, kdysi davno jsem vlastne prozival neco podobneho, kazdodenne v autobusu. Byla tam holka, ktera mi byla takhle prijemna, tesil jsem se na ty pohledy a na takove to jiskreni, ale pritom jsem nikdy nemel v umyslu si s ni neco zacit a byt neverny svy holce. Bylo to zpestreni jizdy do prace, prijemne simrani, ale nic vic.
A ac moralista nejsem, tak zrovna nepropaguju, ze by se zenaty lidi meli spoustet s nekym jinym, pac se jim zalibil v autobusu.

Pavel (Pá, 29. 9. 2006 - 02:09)

Ale Jardo chápeš, že o to vůbec nejde?! Už jsi slyšel, že někdy někdo takovou radu uposlechl, když ho to k někomu táhne? Je stále a zas a zas o tom samém. Každý si to musí vyzkoušet sám. A zdaleka není pravda, že to vždy dopadne špatně a že tím trpí někdo třetí. To jsou jen moralistické kecy toho, kdo se to právě domákl u svého partnera a sám si jinde neužil, anebo toho, komu se to zrovna nepovedlo.
Kdo už ale jednou zatím jen pomýšlí na další vztah, stejně to jednou s někým provede. Chemii a přírodu neoblafneš.'

Jarda (Pá, 29. 9. 2006 - 00:09)

No jestli do toho Iva pujde, tak bych byl opravdu rad, aby se nam treba za pul roku ozvala a dala nam vedet, ci radu si mela vzit k srdci.

Pavel (Pá, 29. 9. 2006 - 00:09)

Ivo, já názor s Jardou nesdílím. Jdi do toho, ať Ti to po zbytek života nestraší v hlavě.
On asi odvahu nenajde, bude se zřejmě bát trapasu. Ty ale budeš zkušenější žena, která si najde způsob, jak mu zamést cestičku k seznámení. A na věk se vykašli. Mě v pětadvaceti letech přefikla šestapadesátka a kdyby mi to neřekla, nepoznal bych, že je jí z mého tehdejšího pohledu tolik.'

Jarda (Čt, 28. 9. 2006 - 19:09)

Ivo, uzivej si flirtu a na zbytek se vykasli. Zeny zridka dokazou mit jen nezavaznou aferu, chte nechte se do toho zapoji city a znicis si ne-li manzelstvi, tak alespon na dlouhou dobu nervy.
Nech to byt.

Iva (Čt, 28. 9. 2006 - 18:09)

Nevím jak reagovat
Už asi rok po mě pokukuje kluk, denně se potkáváme v tranvaji. Oba cítime jak to mezi náma jiskří a já bezpečně vím jak stojí těsně vedle mě, nastupuje za mnou v tranvaji. Nedokážu odhadnout přesně kolik mu je, mě je 44let a jemu hádám tak necelých 30.Každé ráno už skoro rok jak jsem řekla se opakuje pořád stejná situace, ale on se neodváží a naše oči se ráno co ráno hledáji. Jsem vdaná, ale nedokážu si poručit, abych od toho šla. Co mám dělat prosím?'

Tomáš (Po, 19. 6. 2006 - 16:06)

A nechceš svoje fantazie rozvíst v soukromí mailu?:) Budu rád, když se mi ozvěš na omeof"seznam.cz'

Lenna (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Já bych se tak milovala!'

xxcd (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Mě 21 ... žena od 40 - xx ? :) Brno .... xxcd0"seznam.cz ... těším se ženo !!! :)'

Starší žena (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Takové ty s kostěnýma obroučkama a půlcentimetrovým sklem? Mám tu jedny, kdybys chtěl, můžeme se domluvit. Možná i na něčem víc, brouku.'

Marťan (Po, 19. 6. 2006 - 14:06)

Já zase hledám brejle,neví někdo kde je můžu mít?'

Jindra (Po, 19. 6. 2006 - 09:06)

Daleko přirozenější je vztah starší ženy a mladšího muže než obráceně. Co se týká přírody, žena by měla být ve vztahu ta starší, aby to bylo v pořádku.'

Ela (Po, 19. 6. 2006 - 08:06)

Hledám čtyřicátníka, je mi 31.'

Iv. (Po, 19. 6. 2006 - 08:06)

Tomášku, já bych tak ráda někoho jako Ty, jenže jsem vdaná, a manžel by mě zabil, kdyby na to přišel, takže bohužel.'

Reklama

Přidat komentář