Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

Eric (Čt, 9. 11. 2006 - 08:11)

Jardo, asi mas pravdu, ze z moji strany je to trochu chladnejsi nez z jeji. Ale myslim, ze se pletes, kdyz rikas, ze bych ji mel zavolat. Pro mne to byl od zacatku do konce.....rekneme kamaradsko-sexualni vztah. U ni uz to ke konci bylo vic. Proto si myslim, ze by nebylo fer pokracovat v tomhle duchu, pokud ona od toho ocekava vic. Domnivam se, ze bych ji tim ublizoval jeste vic a to vazne nechci. Mam ji rad a mam na ni skvele vzpominky, ale asi je cas jit kazdy svou cestou. Vztah mezi muzem a zenou typu "jednou za ctrnact dni" podle meho nemuze dlouho fungovat. Pak je to ztrata casu a ona si zaslouzi partnera, ktery to bude brat vazne (treba uz ho ma). Je to skvela zenska. Jinak Jardo diky za prispevek. Vzdy je zajimave videt veci i ocima nekoho jineho - nezucastneneho. Dava to nahled z jine perspektivy.

pro AAA (St, 8. 11. 2006 - 20:11)

Tys to přesně vystihla! Já vypadám opravdu dobře, to není sebechvála, protože mi to začíná být ne lhostejné, ale už vůbec tak nutné a důležité jako dřív, dokonce se někdy ráda tak dámsky usedle oblíknu a cítím se překvapivě, S ÚLEVOU. Ale on chce mít dovádivě oblečenou, pořád říká,kdo mu řekl, jaký jsme pěkný pár a takové hňupoviny,
vykládá mi, co letos nosí mladé ženské. Mně se stále víc líbí model Pěkné tělo, ale nemusí se furt vnucovat,anebo model Tělo je jen tělo----Hlavně zdravé tělo.... Dnes jsem řešila dva důl. problémy: jestli mi prodlouží smlouvu v práci a že si musím přikoupit kus sklepa v našem baráku,šla jsem za šéfkou, šla jsem na družstvo a bojovala jak lev--ani na jednu věc nereagoval, jak jsem to vyřešila, zato když jde o sex, tak telefonuje, hodnotí, vzpomíná...No, je to jasné. A ty,AAA, trefilas hřeb na hlavu. Nina'

Jarda (St, 8. 11. 2006 - 19:11)

Eriku, podle mne delas blbost, ze s ni nejsi ve styku. Ale asi je to z tve strany vuci ni chladnejsi nez naopak, protoze kdybys sam chtel, tak bys jiste zavolal. Nebyli jste na sobe vazani prve, tak proc by najednou mel byt problem, videt se jednou za 14 dni a jeden druheho si uzit?
Ale jak rikam, asi nechces. Tvuj prispevek je vecny a bez emoci, pises o necem, cos prozil a bylo to hezke, prijemne se na to vzpomina, ale mit uz to nemusis.

Eric (St, 8. 11. 2006 - 14:11)

Zhruba pred rokem (bylo mi 25) jsem chodil se zenou o sedm let starsi. Nebyla to zadna velka laska, ale i tak to bylo super. Bylo to hrozne - jak to rict - volne a prijemne. Nemam tim na mysli volnost v uzivani si i jinde, ale atmosferu. Starsi zena je uz trochu vyspelejsi, ma vic zkusenosti a vi o cem je zivot a o cem neni. Neda tolik na radoby moderni emancipovanost a zarucene navody ohledne muzu, partnerstvi, reseni problemu a jinych bludu z bulvarnich casopisu, ktere mladsi partnerky polykaji a snazi se je aplikovat v domneni, ze je to "in" a "zaruceny navod" jak si chlapa ziskat, udrzet, uspokojit, prokouknout, ochocit, k necemu prinutit....cokoliv v podobnem duchu. Nechci se dotknout mladsich zen, vim, ze ne vsechny jsou takove nesnesitelne blbky s idotskymi manyry prevzatymi z casopisu pro zeny. Jen mam pocit, ze je jich trochu vetsi procento, nez tech starsich. Moje partnerka me kuprikladu nikdy do niceho nenutila. Nikdy me netlacila do nejakych prihlouplych vyznani lasky (ne ze bych, proti nim neco mel, ale melo by to byt spontanni a ne vynucovane), nikdy mi nic nezakazovala, a neocekavala, ze se budu vyrazne omezovat. Asi ted znim jako sobec, ale neni to tak. Oba jsme proste meli svuj zivot, nebydleli jsme spolu, ale jeden pro druheho jsme tu vzdy byli. Ja neocekaval, ze mi bude prat, varit, zehlit, nakupovat atd., ona neocekavala, ze se prestanu stykat s kamarady, omezim sportovni aktivity a jine konicky a ze ji pomuzu s ucty (casto jsem za ni platil, kdyz jsme si vysli - nebylo to vsak nepsanym pravidlem). Necitili jsme se nijak svazani, zadna hysterie. Kdyz jsem u ni spal, udelala mi rano snidani a vecer veceri. Ja jsem ji castokrat neco doma opravil, nebo pomohl s necim v byte, autem atd. Ale nemusel jsem! A ona taky ne. Proste jsme to delali z vlasni vule a kdyz se jednomu nechtelo, nedelal by to a nepadlo by ani slovo vycitek nebo ublizeny pohled. A sex....ten teda byl. Chtela to, vedela, ze to chce, nikdy sex neodmitla a umela si o to rict. Nestydela se rict si jak to chce, bez obav jak bude vypadat, nebo jestli to neni "blby". Proste v posteli zadna mrtvola. Umela se odvazat a to bylo fakt rajcovni. Kdyz chtela, nedelala moc cavyku a naznaku. Treba jsme po veceri sedeli na gauci a ona mi najednou proste sahla do rozkroku a udelala mi to pusou. Jindy za mnou vlezla do sprchy a uz to jelo. Kdyz jsem prisel, castokrat mi pri polibku na pozdrav sahla mezi nohy a 5-10 sekund si to vychutnavala. Dost jsme si uzili v jeji kuchyni. Kdyz byla napriklad jen v kalhotkach a pro neco se ohnula, tak jsem ji je stahnul a zacal ji drazdit rukou, nez jsme se presunuly na linku nebo do postele. Jindy jsem stal pred zrcadlem v trenyrkach a kosili a zavazoval si kravatu. Prisla ke mne zezadu, cucala mi ucho pak me obesla a strhla mi trenky az ke kotnikum a "dole" se na mne vrhla. Nepotlacovala proste choutky a to mi vyhovovalo. Mela rada predehru, jako kazda zenska, ale kdyz to na ni proste prislo, ze se ji nechtelo cekat....Wowgh. Ja jsem si ji bral kdykoliv jsem mel naladu. Klidne uprostred noci, kdyz spala a ja mel chut a to se pak dovedla rozparadit. Po jedne takove noci jsem byl vycerpany a nad ranem jsem usnul. Probudil jsem se asi v deset tim, ze mi delala oral - neskutecne probuzeni. Bylo to fajn a ja se citil v pohode jako snad nikdy predtim. Ale jak jsem psal - laska to nebyla. Mozna proto to tak dobre slo. Oba jsme vedeli, ze to neni na veky a proste jsme si uzivali spolecne chvile. Asi po 9 mesicich jsem sluzebne musel do zahranici, kde jsem doted (proto pisu bez diakritiky - neni tu nainstalovana ceska jazykova sada - sorry) a domu jezdim jednou za ctrnact dni. Dohodli jsme se tenkrat, ze to ukoncime. Myslel jsem, ze v tom nebude problem. Ale kdyz mi prala hodne stesti a uspech, citil jsem, ze je hodne smutna. Asi to u ni prerostlo v neco vic. Pozdeji mi to potvrdila jeji SMS, ale nezkousela me drzet. Dost me mrzi, jestli jsem ji ublizil. Proto ji ani nepisu, presto, ze bych s ni nekdy treba zasel jen tak na kafe, kdyz jsem doma. Jen tak pokecat, nebo i vic, ale neni to podminkou. Nema smysl sypat do ran sul a mozna uz taky ma jineho partnera. Klidne bych si znova neco zacal se starsi zenou (do 35, max 38 let), ale od zacatku musi byt jasne, ze z toho nebude svatba, deti, nebo trvale souziti. Starsi zeny maji taky neco do sebe, i kdyz se stale zameruji spis na mladsi. Zkusit ale starsi zenu doporucuju - je to proste jiny zazitek. Ne lepsi nebo horsi, proste jiny.

AAA (Po, 6. 11. 2006 - 11:11)

Nino, možná je to tím, že když dobře vypadá,pečuje o sebe, tak podle toho musí vypadat i partnerka a skutečné hodnoty vztahu mu unikají.Myslím, že věkový rozdíl jakýmkoliv směrem po nějakém čase musí mýt své nevýhody.
S Olgou souhlasím, vztah s mladším partnerem je nádherný, ale převážně na dobu určitou.'

Nina (Ne, 5. 11. 2006 - 12:11)

...teď chodím s chlapem o 15 let starším a jak mne prve přitahoval, tak mne teď odpuzuje.Vrásky, nahluchlost, šetrnost. Rozchod si budu muset doslova prosadit, brání se, brečí atd.Jsem z něj velice nervózní, v nepohodě.Vnucuje se mi. Vypadá velmi dobře, je to též jeho hlavní koníček, udržovat se...Je už v důchodu, nic nedělá. Já musím chodit do práce. Naštěstí s ním nebydlím, nechápu ty ženy, co hrozně chtějí s někým bydlet...Vychovala jsem 2 děcka, sama....Je to pěkná blbost, že chlap má být starší!!Vrstevníci však opět chtějí nějakou o 15 , 20 let mladší / práce médií/ a tak vlastně celé to mé váhání je kvůli tomu, že až se s ním rozejdu, budu sama.
Pro zasmání: Tuhle jsem se ho ptala, proč si on nenajde ženu o 15 let starší!!ten nechápavý údiv......'

Olga (Ne, 5. 11. 2006 - 12:11)

Ahoj Jirko...měla jsem vztah, lépe řečeno lásku jako nikdy, když mi bylo 45-7, on byl o 17 let mladší. Ale nevyšlo a ani nemohlo to vyjít. Ty sám, až najdeš, určitě najdeš, starší ženu, nabudeš při ní sebedůvěru a pak ji poznenáhlu opustíš. Tak se to přihodilo mně, ale mělo to tak být,a vzpomínám na něj, na jediného, bez trpkosti nebo zášti. Bylo to tak nádherné. Společnost, ale ani příroda vlastně- vždyť by se mnou nemohl mít dítě- je nastavená jinak a takovéto vztahy patří do sféry zasvěcovací, posvátné, tabuizované lásky.
Měj odvahu oslovovat ženy, které se ti líbí, to nevadí, když tě nějaká odmítne, zkoušej to stále, najdeš.'

Jarda (So, 4. 11. 2006 - 05:11)

Vlado, jsi schopen pochopit psany text?! Jestli ti z toho, co jsem napsal, nebylo jasne, ze pro flirtovani zrovna moc nejsem a pro neveru uz vubec ne, tak nevim, co ti na to rict.

23. 10. 2006 21:09:46, Jarda
No flirtovani muze byt prijemne, ale na druhou stranu je na to jednoduche meritko: pokud bys nechtela, aby cokoli z toho, co si s tim chlapem navzajem rikate, hazite na sebe ocka atd, tvuj manzel slysel nebo videl, tak to asi uplne na rovinu neni, protoze jinak by ses za to pred nim nemusela stydet.
Takze si sama ve svem svedomi urovnej, jak to je, jak se chovas a jak moc sveho manzela milujes.
Jiste neni nic spatneho na tom, kdyz ti spolupracovnik vysekne poklonu, ze ti to dles slusi a ty mu za to podekujes. Jestli uz tam ale jsou ruzne doteky, svojsmyslne sexualni narazky atd. tak uz to myslim v poradku neni.
Ja bych nechtel, aby se moje manzelka takhle chovala k jinym chlapum a zrovna tak ja tohle nedelam manzelce za zady s jinymi zenami.
Nedelam ze sebe svateho, ale snazim se nedelat to, co by mne samotnemu vadilo na chovani moji manzelky.
Jestli to "flirtovani" trva uz 18 tydnu, o to je to horsi.

Vlada (Pá, 3. 11. 2006 - 23:11)

Pro Pavla, Jardu, viki a Ivu.. Doufam, ze jednou pocitite jake to je, kdyz vas partner podvadi.. Tak krasne to zas neni..

Lála - originál (Pá, 3. 11. 2006 - 09:11)

Je vidět, že zde někomu dělá dobře se vydávat za mne.Nikdy bych se nesnížila k takovému písemnému projevu.'

Jenda (Pá, 3. 11. 2006 - 03:11)

Lalo, rekl bych ze pi*a ses spis ty. Klades tu infantilni otazky jako bys byla jedina zenska ktera kdy flirtovala, spis mas mentalitu patnactilety holky. Ten tvuj manzel kteryho tak "milujes" by se asi divil kdyby cetl tvoje internetovy blaboly.

lála (Čt, 2. 11. 2006 - 21:11)

to je pěkný ty píčo'

lála (Čt, 2. 11. 2006 - 21:11)

to je pěkný ty píčo'

rara (Čt, 2. 11. 2006 - 18:11)

bud nic nechces a tak blbe neprovokuj nebo se s nim spust jak devka a neptej se tady jak pripitomnela pubertalni holka ty kozo

Lála (Čt, 2. 11. 2006 - 18:11)

Pánové, zatím jsem nepřekročila hranice, za které bych se musela stydět.I když to trvá dlouho, nepracujeme spolu denně, ale pouze spolupracujeme.
Z doteků tam zatím bylo jen podání ruky a pozastavení nad tím, jak je mám studené.
Ale jasně mi dává najevo jinou cestou o co mu jde, hodně mně překvapuje jak dlouho ho to drží. Docela by mne zajímalo, kde je hranice, když chtějí ženu dostat.Co vy na to?'

Mlaďas (Út, 24. 10. 2006 - 06:10)

Lálo, existuje jedno jasné pravidlo:-) Nikdy neflirtuj s někým, s kým nechceš případně nic mít:-) Nevyplácí se to.'

Jarda (Po, 23. 10. 2006 - 21:10)

No flirtovani muze byt prijemne, ale na druhou stranu je na to jednoduche meritko: pokud bys nechtela, aby cokoli z toho, co si s tim chlapem navzajem rikate, hazite na sebe ocka atd, tvuj manzel slysel nebo videl, tak to asi uplne na rovinu neni, protoze jinak by ses za to pred nim nemusela stydet.
Takze si sama ve svem svedomi urovnej, jak to je, jak se chovas a jak moc sveho manzela milujes.
Jiste neni nic spatneho na tom, kdyz ti spolupracovnik vysekne poklonu, ze ti to dles slusi a ty mu za to podekujes. Jestli uz tam ale jsou ruzne doteky, svojsmyslne sexualni narazky atd. tak uz to myslim v poradku neni.
Ja bych nechtel, aby se moje manzelka takhle chovala k jinym chlapum a zrovna tak ja tohle nedelam manzelce za zady s jinymi zenami.
Nedelam ze sebe svateho, ale snazim se nedelat to, co by mne samotnemu vadilo na chovani moji manzelky.
Jestli to "flirtovani" trva uz 18 tydnu, o to je to horsi.

Lála (Po, 23. 10. 2006 - 19:10)

Pokud jste četli dobře mé poslední 3 řádky, tak by vám mělo být o mne jasno jaká jsem.
Trochu jsem se spletla, ono to flirtování trvá už tak l6-l8 týdnů.Oba vypadáme tak na 35 let, ale je mi jasné, co by následovalo.
Flirtování přece není trestné a je krásné, co vy na to???'

Návštěvník (Po, 23. 10. 2006 - 15:10)

rara tohle tady jeste nebylo. Ja s tebou plne souhlasim.

rara (Po, 23. 10. 2006 - 09:10)

mladasi nemektej nejni kazdej jako ty. lalo ty kozo dej si bacha abys tech flirtu jednou nelitovala az to neukocirujes a takovej mladas ti ukaze zac je toho loket. budes pak brecet svymu parohatymu manzilkovi na rameni zes to tak nemyslela

Reklama

Přidat komentář