Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

. (St, 17. 10. 2018 - 21:10)

https://www.youtube.com/watch?v=4JOuMY7UAP8

aladin (St, 17. 10. 2018 - 20:10)

"Ministerstvo zahraničí chystalo kritiku Vondráčka za cestu do Ruska. Nový ministr prohlášení stopl"Zrušte ministerstvo zahraničí, jsou to jen řiťolezci do Amíckého zadku!!!

To (St, 17. 10. 2018 - 18:10)

když jsem byl na...se nedivím, že se báli o děti, když jsi tam byl

. (St, 17. 10. 2018 - 18:10)

Velmi výstižně je pojato myšlení těchto lidí v pohádkovém seriálu Krakonoš: "Bramboráky jsou moc bramborové a kyselo je moc kyselé"!!!:-)

sardanapal* (St, 17. 10. 2018 - 18:10)

když jsem byl na...... ihned se zajímali , kdo je jahoda ...... jak sem se na ty kluky díval ...No ani bych se Emerickýmu drápu nedivil , pokud by tutischvábu zařadil mezi homo - pedouše ...

ShabbaTot-Jahoda (St, 17. 10. 2018 - 12:10)

když jsem byl na návštěvě v Indonesii ,byl jsem v hotelu plného amerických turistů a rodin s dětma.Celé tři generace,děda s bábou,syn ¨s dcerou a s nima děti...jak jsem se na ty kluky díval,tak jsem si říkal....ty máš ale štěstí,ty kluku malej americkej...z tebe bude zcela jistě za pár roků správný chlap na moři,vzduchu a na zemi a budeš sloužit u Mariňáků v námořní pěchotě a kdo ví...třeba z tebe bude i hrdina s Rangers,anebo SEALS a budeš jeden z nejlepších vojáků na světě.Třeba jenom v Conoco 50 amerických Rangers ubránilo své pozice před stovkama tanků,tisícovkama žoldáků a ani jeden z nich nepadl.A pak že Rambo není možný....tam jich ihned 50 a na jednom místě!A nyní známky jako ve škole,jak jsem to tam vnímal....hotel....za 1 s hvězdičkou,super ubytování a slušní ,příjemní lidé..taxikáři,kteří mě vozili po lokalitě........ za 1 s hvězdičkou,super lidi a nekradou jak taxikáři v Praze..když jsem chtěl svézt v vlakového nádraží v Praze na letiště a taxikář si řekl o 1200 kč,tak jsem odmítl a on mě poslal do prdele!Radči jsem pak jel autobusem za 60 kč na letiště a měl jsem to levnější..!američtí turisté....dávám za 2-ihned se zajímali kdo jahoda je a protože trochu umím anglicky,slyšel jsem ani ne za dva dny jak se jmenuju,kolik nás je a dokonce mě znali i jménem!Ale já se jim nedivím..bylo tam spoustu rodin s dětma a ti rodiče mají strach a zcela jistě je zajímalo kdo se pohybuje v jejich okolí.Ale to,že jsem Jahoda -ShabbaTot nikdo nevěděl,to jsem jim neřekl !Arabská letecká společnost se kterou jsem letěl u mě Jahody propadla a proto má nedostatečnou a za 5 !Všude na dží-pí -esce na monitoru arabská města z Iraku,Iranu,Jordánska,Egypta a Turecka,Řecka a ani jedno město z Israele !Ani jedna zmínka o Israeli ,Jerusalému,hlavním městě Israele a hoře Sijón !Jak je to možné!!!!,,,?,,???,

aladin (St, 17. 10. 2018 - 08:10)

"Kubera ohrožen, pomůže mu Valenta""Vítěz senátních voleb ODS nasadila všechny páky, ..."Nebojte se, oni se dohodnou, mají všichni stejný cíl, MAMON, MAMON, MAMON !!!

aladin (St, 17. 10. 2018 - 08:10)

"Vondráčkova návštěva Ruska dráždí opozici. Jednal s politiky na sankčním seznamu"Tohle může dráždit jen šmejdy a zrádce!!! Ze západu nám nic nekouká, jen vykořisťování a vykrádání našich surovin, viz Lithium!!! Obchod s Ruskem může trvat léta!!! To přinese do naši země práci pro lidi !!! Ale tyhle vydrážděné sráče lidi nezajímají, oni se přece mají dobře, ale z peněz pracujících!!! Tito nepřátelé naší země by se měli vyhnat, třeba do Ameriky!!! Trump by je jistě uvítal!!!

aladin (St, 17. 10. 2018 - 08:10)

"Falešné bankovní aplikace připraví uživatele o peníze. Experti jich odhalili šest"A proto mám upgrady zablokované!!!

aladin (St, 17. 10. 2018 - 08:10)

"Očima Saši Mitrofanova: Prasáctví jako kouřová clona"Vy musíte pana Zemana hodně nenávidět!!!

aladin (St, 17. 10. 2018 - 08:10)

"Na Ukrajině se zřítila stíhačka Su-27"Zase Putin a čím střílel tentokrát, prakem??? "Souhlasím |Nesouhlasím |+152 / -13USA jdou na to chytře, potřebují zaútočit na Rusko cizíma rukama, aby ty jejich zůstaly "čisté"...investovaly 5 mld.dolarů do nacistického převratu na ukrajinském majdanu, ta investice se musí přece zúročit"Ti Američtí "merťané" nakonec tu válku přece jen rozpoutají!!!

aladin (St, 17. 10. 2018 - 08:10)

Nejsem advokátkou pana Karla...Luci, Karla Schwarzenberg prohlásil: " Když nebudou mít Češi co žrát, tak je žádné Benešovy dekrety nebudou zajímat"!!! Je úplně stejný, jako ten jeho předek!Pamatuji si, jak jedna hraběnka po převzetí svého zámku, která se renovoval ještě za komunistů, prohlásila: "Zlato je moc zlaté a barvy jsou moc barevné"Velmi výstižně je pojato myšlení těchto lidí v pohádkovém seriálu Krakonoš: "Bramboráky jsou moc bramborové a kyselo je moc kyselé"!!!Myšlení těchto lidí nezmění ani dočasné žití v relativní chudobě!!!Česky se tomu říká: NADUTOST !!!

aladin (St, 17. 10. 2018 - 07:10)

"Kanaďané ode dneška mohou legálně kouřit marihuanu"Další krok k morálnímu zničení společnosti!!! Rozvrať a panuj!!! NWO se snaží vytvořit společnost JEDINCŮ, kterým se pak bude bezproblémově vládnout! Tito jedinci nebudou mít žádné zázemí a proto budou lehko ovladatelní!!!

ShabbaTot-Jahoda (St, 17. 10. 2018 - 07:10)

a ty si jak myslíš...A TO PŘEDEVŠÍM!

ShabbaTot-Jahoda (St, 17. 10. 2018 - 07:10)

Absolvent pedagogické...a ty si jak myslíš Cynik,že absolvent který vyputuje studovat do cizí země se ještě někdy vrátí?Ha,ha,ha...akorát tak koulové!Tam si totiž najde práci,zázemí a rodimu a do čekého slovanského zlodějského smradu plného bolševikl ve vládě se již nikdy nevrátí a pak mu bude již česká kotlina totálně ukradená a zapomene a již si nevzpomene,obvzláště tedy poté,co se na západě založí rodinu.Ne nadarmo jeden z bratrů Mašínů prohlásil,že pokud budou ve vládě ČR bolševici,do Česka se nikdy nevrátí!Na západě je totiž jistota,pohodlný život a velká životní úroveň ,ta úroveň,na kterou si v dnešní době šáhl i občan ČR díky dotacím EU a to i napříč bolševikům ve vládě.Ale tato životní úroveň západu v ČR díky dotacím západu a EU je ničím ve srovnáním se životní úrovní na západě.Žijou si tam jak prasata v žitě !Jak se říká,koho chleba jíš,toho píseň zpívej a český občan namlsaný západní ž?votní úrovně na západě se do Česka jen tak nevrátí.Já osobně znám jenom z okolí sestry z dědiny..jedna žije v Kanadě,odcestovala tam jako 20 + a již se do Česka nikdy nevrátí a její sestra tam za ní přijela,nechala se oprcat Američanem,nadělat děcka a jak získala občanství již do Česka taky nepřijede.Nemá proč.Další případ z sousední dědiny..mladý kluk z dědiny a tátova zemědělského statku do Švýcarska a od tamad jezdí do Čech Merdedesem a již se taky nevrátí.Kdo si jako myslíš,že se z Čechů bude dobrovolně vracet právě SEM?!Jo a co se týče školství a českého vychánskovství,kdy každy mladý smrad co vyjde školu chce dělat ihned manažíra s platem 50 čistého a nic u toho manuálně nedělat,tak tito vykukové nikoho nezajímají,těch je trh práce přeplněn.Koho ale veřejnost zajímá je ten instalatérzedníkpokrývačtopenářkominíkdlaždič koupelen a jiný dlaždič a pod.Každý má totiž barák a tyto řemeslníky potřebuje,tam ji práce jistá.Takže asi takto a jedno vím taky jistě,že i když u nás je po 50-tce schánení práce někdy problém,na západě toto neplatí pro schopné řemeslníky i po 50-tce.Jak totiž tento člověk umí a on větčinou umí velice dobře-je vážen a žádán.No...co ty NATO?tesař a jiný řemeslník.

Cynik - realista (St, 17. 10. 2018 - 05:10)

Absolvent pedagogické fakulty, nadšený pro učitelskou profesi by podle statistiky měl být snem každého ředitele. V době, kdy řadu škol zachraňují důchodci, přesto hledají někteří absolventi práci i rok a půl. Uplatnění hledají i další absolventi, mezi studenty je totiž největší zájem o obory, které na trhu práce chybějí nejméně. „O tom, jak se uplatním, jsem neuvažoval. Vybral jsem si základy společenských věd a dějepis, které mi ve škole šly nejlépe,“ říká. Jenže školy, jejichž pověst závisí na výsledcích u maturit a přijímacích zkoušek, na úkor „jeho“ předmětů přidávají hodiny matematiky a českého jazyka. Předměty jako dějepis nebo občanská výchova mají tak málo hodin, že nevydají na plný úvazek, a tak se často stává, že si je mezi sebe rozdělí učitelé jiných předmětů.„Asi před rokem a půl jsme dělali průzkum, které aprobace chybějí. Hodně ředitelů si stěžovalo, že z pedagogických fakult vycházejí z tohoto úhlu pohledu nepoužitelní absolventi,“ potvrzuje i předsedkyně Asociace ředitelů základních škol Hana Stýblová.Na pedagogických fakultách je dlouhodobě nejmenší zájem o obory, které ve školách chybějí nejvíce. „Podle našeho průzkumu budou školy v kraji v nejbližších pěti letech potřebovat více než sto nových matematikářů, u nás ale za tu dobu ukončí studium maximálně 25 studentů,“ upozorňuje Randa.Ministerstvo školství do počtu studentů v jednotlivých oborech školám nezasahuje. „Jaký obor si uchazeči vyberou, je jejich odpovědnost, rádi jim poradíme,“ říká děkan brněnské pedagogické fakulty. Žádanější aprobaci si podle něj mohou doplnit. Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/skolstvi-profesori-absolventi-ucitel-prace-obor-fbj-/domaci.aspx?c=A181015_124705_domaci_lesa&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk----„O tom, jak se uplatním, jsem neuvažoval“. Pozoruhodný přístup, a protože jedinců s takovým přístupem bude patrně povícero, opouštějí brány vysokých škol absolventi, vzdělaní v oborech, kde se uplatnění shání těžce, či dokonce vzdělaní v humanitních paoborech a pavědách, kde je uplatnění možné pouze za erární peníze buď přímo, nebo v neziskovkách, a mzda je vyplácena mnohdy za bezuzdné žvanění.Názorným příkladem jsou proimigrační neziskovky, pracující, respektive žvanící, proti zájmům obyvatelstva… ovšem za jeho peníze. Podobným příkladem mohou být i všelijaké neziskovky procigánské, a obecně hájící tzv. práva menšin, kdy výsledkem jejich působení je především to, že menšiny brilantně znají svá (mnohdy domnělá) práva, avšak slovo povinnosti je bráno jako slovo silně vulgární…„Na pedagogických fakultách je dlouhodobě nejmenší zájem o obory, které ve školách chybějí nejvíce.“„Ministerstvo školství do počtu studentů v jednotlivých oborech školám nezasahuje.“"...z pedagogických fakult vycházejí z tohoto úhlu pohledu nepoužitelní absolventi.“ O ministerstvu školství si nedělám přehnaných iluzí, koneckonců ve funkci ministrů a ministryň se vystřídala slušná řádka lidí… a Česko v tabulkách vzdělanosti klesá níž a níž. Aby také neklesalo, jestliže školství opakovaně dostává rány osudu, třeba v podobě inkluze, prosazované socanskou exministryní Valachovou – jsem přesvědčen, že pro mnohé postižené děti, či děti s poruchami chování a učení, je pobyt v běžné škole spíše trestem, často nevedoucím k požadovaným výsledkům. Trestem ovšem je i pro většinu zbylých žáků, které označím za normální, to jsou ti, na které ještě nedosáhli všelijací –logové, -lytici a jiní tzv. odborníci, silně přemnožení, a rvoucí se o erárem placené krmivo…Ovšem fakt, že ministerstvo nekoriguje počty studentů, je poněkud zarážející… jedno ministerstvo nekoriguje počty studentů, jiné ministerstvo pak řídí vyplácení podpor a dávek těm, které bezhlavě nechalo vystudovat to první ministerstvo… tak nevím, je svět veselý a zábavný, nebo spíše k pláči?Řešení by se přitom našlo – školné.Nikoliv platba předem, pochopitelně, nýbrž jako dluh, vzniklý vyčíslením nákladů na studium, nebo alespoň jejich části.)Po studiích začne splácení dluhu – a zde vidím možnost, jak by stát mohl zasáhnout – prostě dluh dramaticky snížit, nebo zcela odpustit těm, kteří odpracují určený počet let v oblastech, kam se nikdo nehrne… a nejde jen o učitele, ale třeba i o lékaře.Považuji za možné a vysoce vhodné postupné odpouštění zmíněného dluhu též v případech, že absolvent pracuje v České republice, avšak v případě, že vyputuje pracovat do ciziny, nechť ovšem školné doplatí. Nehodlám nikomu bránit v cestě za prací a štěstím do ciziny, nevidím ovšem důvodu, aby to bylo financováno daňovými poplatníky, tedy i těmi poplatníky, v jejichž bydlišti není ani škola, ani lékaři, protože se nikomu nechce do oblastí mezi lišky, které dávají dobrou noc…

ShabbaTot-Jahoda (Út, 16. 10. 2018 - 17:10)

no ale jsou tam i velice dobrá videa jako :Cartman Volá Hitlerovi

ShabbaTot-Jahoda (Út, 16. 10. 2018 - 17:10)

oprava:You Tube :Městečko South Park

ShabbaTot-Jahoda (Út, 16. 10. 2018 - 16:10)

A nějaký to vulgární...sprostá mluva přitahuje,.a nyní You Tube a South .Já se u toho dosti nasměju,akorád mě u toho dosti vadí navážení se do Židů.Je v tom dosti primitivizmu a lidské zvířeckosti a temná stránka,která je v každém člověku.Pan prezident takový naštěstí není a Židy nikdy neurazil a hlásí se k nim a k Israeli má ČR díky jeho politice velice kladný vztah.V Madarsku je to již horší a v historicky antisemitském Polsku také....jakože mám k Polsku díky jeho křestanským kořenům velice kladný vztah,toto mě na polácích dosti vadí....no...asi jim to někdo povolí...že...?

ShabbaTot-Jahoda (Út, 16. 10. 2018 - 16:10)

Ten Schwarzenberg je hroznej...každému kdo zlehčuje holokaust a oběti nacizmu povinnou exkurze on-live a naplno do koncentračního tábora,anebo klidně i do zběrného tábora nacitů a tam si naplno i vyžrat nacistickou pohostinnost.Nebyla valné úrovně!A jsem si já jahodově stoprocentně jist,že by svůj názor změnil i pan Okamura jak by dostal nacistickým bejčákem přes záda.A nacista se v mučení vyžíval...to mu dělalo moc dobře a proto měl jeho bějčák na konci mnohdy o ocelovou kuličku a to by pan Okamura poznal ihned,jak by mu ten karabáč začal tančit po zádech.Všech zlehčovatelů shoa se to týká také,pořádný nářez,několik týdnů skoro bez jídla a řácky si máknout v kamenolomu a otočil byl jak kohout na korouhvičce ve větru!

Reklama

Přidat komentář