Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karolína (Po, 11. 2. 2019 - 06:02)

Byli jsme na svatbě minulý týden a s mým klukem jsme šli na WC, každý na své. Ale bylo to moje obsazeno a tam fronta. Já jsem jen špitla, to je hrozný, mně se chce nutně...
Vzal mne ven do nějaké stodoly a já to tam bez rozmyšlení pustila na zem a před ním. Pili jsme víno a i tvrdý a tak jsem taky čůrala dlouho,až mně to trochu bolelo.
A pak jsme sem šli na malou ještě za celý den a večer třikrát a nevadilo mi to. jeho to vždy vzrušuje a kdyby chtěl,okamžitě by se udělal do mne, Při třetím čůrání se to tak stalo hned jak se do mé pipiny dostal,okamžitě ji postříkal a já byla plná jeho lásky.

Jirka. (Út, 12. 2. 2019 - 14:02)

To s tím WC se mě stalo taky s jednou ex přítelkyní. Tak rychle kam, tak že půjde za tamhleto křoví, ale nedošla. Počůrané džíny, plné boty. Mě to tak vzrušilo, že jsem jen rozepnul svoje džíny, vytáhl ho, stáhnul její a náš první sex a k tomu ještě v přírodě byl na světě. Po vykouření, jak seděla na bobku, tak jsem ji požádal, aby tak zůstala a když to už šlo, tak jsem jí počůral prsa přes tričko. No a nezbylo nic jiného, než jít domů a dávat si pozor na lidi. To by zase drbali. Od té doby jsme to dělali podle možností často. Po roce a něco si sehnala práci dost daleko, odstěhovala se a bylo po radosti. S tou současnou je to ale ještě lepší.

Adam (Po, 11. 2. 2019 - 08:02)

Karolíno, a to ti ho tam strčil, když jsi ji měla počůranou, nebo sis ji před tím vytřela?

Robroy (So, 20. 10. 2018 - 11:10)

Ahoj, pokud hledáte fakt skvělou stránku na čůrání, tak jděte na www.pissrip.nettam si to užijete. Se zárukou.

Admin (Pá, 12. 10. 2018 - 08:10)

To se ti admine líbí, to...To tady čte a honí u toho péro.

hm (Út, 9. 10. 2018 - 10:10)

To se ti admine líbí, to nemažeš.

Jarda (Út, 9. 10. 2018 - 09:10)

Ty na inzerát ti žádná...Jo, mě se taky párkrát stalo, že začala holka čůrat, třeba když jsem ji pusou nebo špičkou čuráka dráždil klitoris. A nebyl to výstřik, protože toho bylo hodně a chutnalo to slaně.

Rampelník (Po, 8. 10. 2018 - 20:10)

Ty na inzerát ti žádná neodpoví. Zbal nějakou 38 a více a uvidíš, téměř každá při prstění učurává. Tak dej pusu na pičku a ucítíš horky proud v puse. Je to super.

Jiras (Po, 8. 10. 2018 - 17:10)

Slecna nebo zena, ktera me rada ukaze curani anebo me necha napit, at napise na [email protected] Praha

M (So, 6. 10. 2018 - 15:10)

Nefungují.

Karel (Út, 11. 9. 2018 - 12:09)

Chci se zeptat holek, zda byla některá vzrušená z toho, když čůrala před klukem?

Tomáš (So, 8. 9. 2018 - 22:09)

Tak to je maras, já se u toho udělal

j (So, 8. 9. 2018 - 12:09)

je,ghgftfrhzjutfziuoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Pepan (St, 5. 9. 2018 - 18:09)

Lepší stránky jsou voyuerstyle.com a nechte si vyhledat festival pissing

Ale (St, 29. 8. 2018 - 21:08)

Ty stranky spy2wc jsou zavirovane

Honza (St, 29. 8. 2018 - 09:08)

Dneska jsem viděl mocit v...A jaké to bylo? A vytřela si pysky ta kamarádka po tom močení? Jinak to, že tě to vzrušilo, je naprosto normální. Spíš by mi bylo líto chlapa, kterého by holka při močení nevzrušila.

Johny (So, 25. 8. 2018 - 20:08)

Dneska jsem viděl mocit v lese jednu kamarádku. Původně to nebyl záměr, ale vzrusilo mně to hodně.

generální tajem (Út, 24. 10. 2017 - 18:10)

Tynko,u kterého stromu je...Ty to chceš hned sliznout

Xxx (Út, 24. 10. 2017 - 11:10)

S kamarádem jsem to pustila...Tynko,u kterého stromu je možné Tě vidět čůrat?

Týnka (Po, 23. 10. 2017 - 12:10)

S kamarádem jsem to pustila v neděli,když jsme šli od známých.
Pustila jsem to v parku u prvního většího stromu a hned,protože jsem chtěla tolik,že to šlo skoro samo a jen jsem rychle stáhla kalhotky a vyhrnula šaty.Stejně jsem se trochu učůrla do nich. Kamarád hlídal a občas se i koukal a dělal si srandičky,jak velkou louži jsem vytvořila.Už jsme spolu taky čůrali dříve a u něj se nestydím. Vím, že se mu to líbí a pak má další choutky...

Reklama

Přidat komentář