Reklama

Obřízka

tak (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

Ona se tu chlubila, že...jsem z toho jelen. Nějak se nepamatuju na matku samoživitelku pětiletého syna z Brna. Ty si vši archivuješ, dej odkaz nebo text, co jsem měl jako psát. Já o tom nevím.

Tony (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

tak kde píšu jinde, to...Na emiminu se ti jeden podobal, jeho však odtud na rozdíl ode mě vyhodili.

Tony (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

Kterej kokot tady zase...Pár příspěvků tu smazali, stejně byly bezcenné.

Tony (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

jak to tu ip stále mění,...Ona se tu chlubila, že pomocí jedné mladé doktorky provedla podvod na zdravotní pojišťovnu a naváděla tu jiné ženy. Neopatrností tu ale, jak tu nechala svůj email, tu prozradila své jméno. Když jsem jí kvůli tomu pohrozil Policií ČR, tak odsud zmizela

O tobě vím, že ještě než jsem se touto věcí začal zabývat, že jsi k takovému podvodu na pojišťovnu nabádal jednu matku (samoživitelku) pětiletého syna z Brna. Z pokryteckých evangelikálů tvého typu se mě totálně obrací žaludek. Ona též byla byla bigotní evangelikálka, proto nechala zmrzačit pohlaví svého syna a ještě k tomu nabádala jiné.

co (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

Kterej kokot tady zase...smazali, poslední diskuze tu je celá, neříkám, že to bude za dva dny nebo i zítra, ale teď snad admin v práci není.

no (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

Od nikud jinud mě jinak...tak kde píšu jinde, to nebudu tady psát. Ale byl nebo jsem registrovaný i tam, kde se registrace vyžaduje. Ale nejsem maniak, co sjíždí na téma obřízky všechny servery, kde je o tom diskuze nebo možnost vkládání příspěvků. Téma mě zas tak nebere, sem občas nakouknu, dle časových možnsotí i nálady.

Steve (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

Kterej kokot tady zase promazával!!! :-( Zase vím hovno.

jen (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

pro zajímavost, mám tu kolem sebe více sítí wifi, kde je možné se připojit. Nebudu konkrétnější, něco o tom víš. Z takové sítě nikdy se nepřipojuj do svého emailu, nebo do banky ap. Ale pro psaní do nějaké anonymní diskuze, tak proč ne, že. Ale stejně je lepší se připojit šifrovaným spojením.

Jeden novinář provokatér vyprovokoval policejní vyšetřování, tehdy zjistili, že se psalo z jeho firmy. Jenže lidí tam je spousta, IP, ten konec, to nebylo nijak napevno, ale spíš jak se kdo připojil. Nezjistili nic, bylo to na udání Microsoftu. Tam skutečně policie jednala, protože Microsoft má prachy a moc. Přečti si ten článek a uvidí, jaká je kompetence policistů, co tohle řeší.

Tony (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

Od nikud jinud mě jinak nevyhodili, jen tu mě zkusili zablokovat kvůli Zkoumalovým manipulacím. Důsledek byl, že jsem se také naučil používat darknet a tak mě tu zablokovat nelze. Teď je mi jasné, proč pokrytecký evangelikál stál při Zkoumalovi. Nakonec se tu také odkopal, že je agresivní cirkumfetišista.

Vy dva oxidujete pouze tady, tam, kde je povinná registrace, tam se neodvážíte. Tam také není darknet nikomu nic platný.

víš (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

Teď nevím, zda toto napsal...já používám Tor a VPN dosti dlouho, s VPN jsem se seznámil v práci, ale to není podstatné. Důvodem bylo, aby v pracovní době neviděli, kam jdu na internet. Pak mi vadilo, že na diskuzích viděli moji IP, z firmy by to nevadilo, ale z domova ano. Mám to jako zábavu, nic nekalého nepíšu.

Nedivím se, že tě z diskuze vyhnali, když jsi tam psal nepatřičně. Tady tomu nechávají volnost, veškeré zákroky jsou jen díky tomu, že si pán stále stěžuje, tak chtějí mít pokoj a promažou to. Jak mám USA rád pro jejich kladný vztah k obřízce, tak užívání Toru by tam byl problém. Tím bych se stal podezdřelý. U nás tomu tak není, naopak třeba v časopise Chip to přímo doporučují! V USA Tor ovšem vadí z jiných důvodů, než že by tam někdo řešil nějaké internetové diskuze a někoho, kdo je háklivý, aby se o něm někdo jen zmínil nebo se křivě podíval. Jim jde o bezpečnost - vojenskou, ekonomickou atd.

pozoruju (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

jak to tu ip stále mění, už asi čtvrtá za tu chvilku. Vedle toho jsem zkusil i do Toru anonymní proxy, takže další mezivrstva. Hlavně ale píšu pozitivní věci, držím se tématu obřízky. Tvrdím, že je k velikému prospěchu. Ty třeba dáváš jako odstrašující příklad jednu paní, co to zařídila svému chlapci, kterého předtím kůžičk dráždila a to vedlo k špatné činnosti, což se nesrovnávalo s její vírou. Tys o ní psal velmi nehezky, přitom ona se snažila pro svého kluka to nejlepší. Škoda, že tu není dál, svým štvaním jsi ji vypudil, sám nevím, proč tu nenapsala. Zajímalo by měl, jak to teď je, už to budou snad dva roky, nebo kdy to bylo. Ale nemysli, že tohle je jediný případ, sám jsem se s tím setkal ještě v jednom případě a o dalším jsem četl na internetu, bez možnosti ověření. Lepší než provozovat internetové stránky pro chlapce a tam je nabádat k masturbaci. Nedivím se, že tě s tvými názory nechtěli v semináři, chudák dr. Skoblík. Jinak nechají dělat kněze, že se někdy divím, ale tady to nešlo. Asi byl velmi vážný důvod. Radši by ses měl obráti na víru, zanechat toho bludného aktivismu a třeba by tě časem nechali dělat i kněze. Před časem jsem četl o trapistech, tam bys žil v klášteře, chodil spát v osm, ráno vstával o půl třetí na modlitby. Přes den pak pracoval až do večeře. Tam by na tvůj aktivismus nebyl čas. Jen práce a modlitba. Sám jsem přemýšlel, že by se mi život v klášteře líbil, jenže to nejde z více důvodů. Navíc nejsem katolík a víru mám přece jen jinou. Ale i tak jsem uznalý.

Tony (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

dokola jak kolovrátek...Teď nevím, zda toto napsal psal Zkoumal nebo pokrytecký evangelikál, je mi jasné, že darknet používají oba dva,

Pod jinými adresami nikde nepíšu, zatím mě vyhodila cirkumfetišistická moderátorka Lenka z Esthetikonu. am jsem se znovu, už potřetí zaregistroval pod svým jménem, ale nepíšu tam, protože ta diskuze je tam tak jako tak mrtvá. Já tam zareagoval na 8 let staré příspěvky.

Tony (So, 29. 9. 2018 - 00:09)

královny Viktorie byl...A také neskutečné morální pokrytectví vycházející z puritánství.

kdepak (Pá, 28. 9. 2018 - 23:09)

Já jenom reaguju na tvé...dokola jak kolovrátek píšeš ty sám. Nejen tady, ale všude na internetu. Kdekoli na českým internetu je téma obřízky, chlapecký kůžičky ap., tak se tam vecpeš a dokola to tapetuješ svojí propagandou. Kde to trochu moderují, tak tě rychle či později vyhodí, tak tam vlezeš jinak, např. nový počítač, aby obešel blokování, nebo používáš jiné IP adresy. Já nakonec používám Tor taky, docela funguje, zjistil jsem, že to ukazuje i jiný operační systém, než fakticky mám.

Tony (Pá, 28. 9. 2018 - 23:09)

papouškuješ, takovej...Já jenom reaguju na tvé kolovrátkování a papouškování.

ta (Pá, 28. 9. 2018 - 23:09)

Bartošovce, kteří mě...královny Viktorie byl blahobyt a obrovský rozvoj společnosti. Demokracie tam trvala dál, už tehdy tam měla tradici řadu staletí.

Tony (Pá, 28. 9. 2018 - 23:09)

řeš, abys za úraz dostal...Bartošovce, kteří mě kontaktovali jsem poslal do dža. Jaké nejvyspělejší civilizace. V anglosaském světě se vyskytující mrzačení pohlaví amputací předkožky je hořkým ovocem viktoriánského morálního pokrytectví.

sám (Pá, 28. 9. 2018 - 23:09)

Zkoumale, jenom tu...papouškuješ, takovej kolovrátek, nebo přeskakující gramofonová jehla. Furt dokola.

Tony (Pá, 28. 9. 2018 - 23:09)

většině mužů obřízka...Zkoumale, jenom tu blábolíš a papouškuješ tu stupidní cirkumfetišistickou propagandu. Je zajímavé, že se tu takové "Lucky" vyskytnou vždy, kdy tu začneš oxidovat ty.

neřeš Zkoumala (Pá, 28. 9. 2018 - 23:09)

zkoumale, zase prožíváš...řeš, abys za úraz dostal co nejvíc peněz, v Německu máš šanci výrazně lepší, u nás bys dostal kulový. Třeba na ty peníze seženeš nějakou babu a nebudeš pak tolik psát blbosti. Musíš to brát pozitivně. Měl by ses učit radši anglicky, abys mohl přečíst něco o obřízce, nejvíc je o tom v angličině. Anglosaskou kulturu mám já nejradši, je to nejdemokratičtější kultura, silně ovlivněná křesťanskou vírou a demokratickou tradicí, která tam trvá řadu staletí. U nás jsme demokracii moc nepoznali, totalita bolševická, předtím zas nacisti, předtím Habsburkové a doba temna. Není jistě náhoda, že nejvyspělejší kultury světa mají velmi kladný vztah k obřízce. Hlavně se nenech ovlivňovat tím Bartošem a dalším antisemitismem, ti štvou proti obřízce.

Reklama

Přidat komentář