Reklama

Obřízka

Tony (Pá, 21. 9. 2018 - 15:09)

chcípl pes.Na téma obřízka scípl pes všude. Už dva dny je mrtvo i na těch stránkách pirátské strany.

tady (Pá, 21. 9. 2018 - 14:09)

chcípl pes.

Tina (Čt, 20. 9. 2018 - 23:09)

Toto mi tu odpověděl 26. 1....A co jako já s tím? Partnera nehledám, jsem vdaná, tak mi obřezaného Jirku nenabízej.

Tony (Čt, 20. 9. 2018 - 23:09)

Toto mi tu odpověděl 26. 1. 2015 jakýsi Jirka (obřezaný) a to se Tino, pokud jsi pravá, čemuž nevěřím, týká i tebe:

Mám stálou partnerku, na nic si nikdy nestěžovala, je to jenom o lidech a nemyslím si, že bych měl někdy v posteli ženu s tak nízkým IQ, která by buď odmítala obřízku nebo byla zásadně pro, taková by mně nestála ani za posezení v kavárně… Klid a mír v duši, Jirka

Tina (Čt, 20. 9. 2018 - 22:09)

Jo to já taky. Od toho je tady ta diskuze.

Tina (Čt, 20. 9. 2018 - 20:09)

včera v 8 rano po uplne...Romane blahopřeji Ti!!!
Je skvělé, že máš obřízku za sebou, uvidíš budeš určitě spokojený. Moje rodina si jí nemůže vynachválit, má jí můj manžel i oba synové.

Tony (St, 19. 9. 2018 - 21:09)

Ty a morální zásady??? Si...Já monituruju kde co, a je to čistě má věc, milý Zkoumale. Když jsem před rokem přišel o prsty, tak ses mi velice nechutně vysmíval.

Ano, jako cirkumfetišista jsem tam v roce 2012 pod nickem Agar přišel, jen abych zjistil, jaká je prevelance obřízky u mladých ročníků. Ta zvědavost mě na to fórum natáhla. Já nemohl tušit, že když se setkám s případy postižených obřízkou, že změním svůj názor o 180°. Ale je tomu tak. Mně bylo před čtyřmi lety blivno z mnoha lidí, ale hlavně mě bylo blivno ze mne samotného, cirkumfetišisty.

moje (St, 19. 9. 2018 - 19:09)

včera v 8 rano po uplne...gratulace, i když teď asi je to trošku nepříjemné. Obvykle ale lidi po operaci se cítí lépe než když na to jen čekali.

roman (St, 19. 9. 2018 - 17:09)

včera v 8 rano po uplne obřizce

Tony (St, 19. 9. 2018 - 09:09)

Všude otravuješ s těmi...Kdyby tam nebyla poradna, která je spíše diskuzí, tak bych tam vůbec nelezl. Zatím mě vyhodili pouze z Estheticonu. Tam je ale stejně mrtvo, jako všude. Živo je pouze tady ale to jenom kvůli Zkoumalovo řádění a na fóru pirátské strany.

měl (Út, 18. 9. 2018 - 13:09)

Nohy mi ten doktor vůbec...ti změřit i délku předkožky a hned tě obřezat

Tony (Út, 18. 9. 2018 - 12:09)

Buď jsi tam byl ...Nohy mi ten doktor vůbec neměřil, ale na těch rukou mě měřil takových věcí, i na té zdravé, že jsem žasnul. Nevím, co se vlastně měří při té bertillonáži, ale já jsem si tak při tom vyšetření připadal.

Martina (Út, 18. 9. 2018 - 12:09)

Mistře Zkoumale,
totální...Buď jsi tam byl "úplné už jiného důvodu" nebo píšeš hlouposti! Jen aby ten Zkoumal neměl nakonec pravdu.
bertillonáž
Význam:
kriminalistická identifikační metodazaložená na antropometrii, způsob registrace osob na základě 11 různých tělesných rozměrů (nazv. podle franc. lékaře L. A. Bertillona)

Tony (Ne, 16. 9. 2018 - 21:09)

Tento web není dostupný
IP adresa serveru www.obrizka.info nebyla nalezena.
Měli jste na mysli http://www.obrazki.info/?
Vyhledejte na Googlu obrizka info
ERR_NAME_NOT_RESOLVED

Tony (Ne, 16. 9. 2018 - 21:09)

Ukázalo mi to, že ty stránky neexistují. Kde je Rychlíkovi konec. Možná, že je teď z něj anorgasmik a teď mlčí jako ryba.

Tony (Ne, 16. 9. 2018 - 20:09)

Mrtvo tu nastalo až jsi...Mrtvo tu bylo už předtím, než jsem se tu tímto tématem začal zabývat.

Ten Rychlík ještě existuje?

Zkoumal (Ne, 16. 9. 2018 - 20:09)

Zkoumale, kdybys tu...Mrtvo tu nastalo až jsi vypudil a zhnusil celou diskuzi, byl jsem tady dávno před tím než si myslíš a fungovalo to, než-li sr tady objevil démon gin. Nicméně jsou rozumní lidé, kteří obřízku chápou pozitivně, viz stránky www.obrizka.info,
které zřídil zastánce mužské obřízky pan Jaromír Rychlík. Tam se dočtete jeho názor, že obřízka mu přinesla jen pozitiva. Podstoupil ji z hygienických důvodů v zahraničí a nemůže si ji vynachválit: „Obavy z menšího prožitku obřezaných mužů při milování jsou, myslím, zcela liché a já spíše pozoruji opačný účinek. I když musím přiznat, že ve způsobu prožitku jsem jisté změny zaznamenal, nikoli však k horšímu,“ tvrdí.

Tony (Ne, 16. 9. 2018 - 18:09)

Zkoumale, kdybys tu neoxidoval, tak je tu mrtvo, jako jinde.

Tony (Ne, 16. 9. 2018 - 18:09)

To jsou ti pokrytečtí evangelikálové. Podvod je jejich hlavní prostředek.

Tony (Ne, 16. 9. 2018 - 18:09)

Ona, když naváděla jiné tu totiž neopatrně prozradila své příjmení v emailu. Proto se zalekla.

Reklama

Přidat komentář