Reklama

Gamblerství

Proc (Čt, 4. 10. 2018 - 02:10)

To přepisujes jinak

Aha (Čt, 4. 10. 2018 - 02:10)

Každý problém lze těšit. Ale musím mluvit?Poznat :1)O jaky problém se jedna2)Ja by se měl těšit3)Kde a jak ,za jakých podminek ,aby naopak.nevznikly ještě větší problémy.

Zamyslí se (Čt, 4. 10. 2018 - 01:10)

Takova situace by se poměrné rychle mohla změnit v řetěz osobnich tragédii.

A (Čt, 4. 10. 2018 - 01:10)

Co na to rodiče. ..?

Nebo (Čt, 4. 10. 2018 - 01:10)

To je jeste jinak....Pak jak ? .....To Já nemohu vědět .....

koukni (Čt, 4. 10. 2018 - 01:10)

Pevnost řetězu. .....Vis co by mne na tom vadilo ...? Ta zákeřnost.Ja budu vědět, že ta osoba se nachází v tísni a využijí te situace ve svuj prospěch ?Co tomu říkáš. ?

Biker (Čt, 4. 10. 2018 - 01:10)

Myslíš 2 - 8 roku..?

peter81 (St, 3. 10. 2018 - 22:10)

Ahojte. Kukol som len tak narychlo,tak reakcia. Chytra holka- ďakujem za označenie že som vzorom ale necítim sa tak. Po množstve recidiv čo som za posledné roky mal si pripadám skôr ako antivzor. Ale pravdou je že každá recidíva za posledné obdobie má posúvala vpred ohľadne skúsenosti, vždy ma to potlačili vpred až k tejto verím už trvalej abstinencii. UFaktom je že posledné mesiace si užívam, craving bol cca 14 dní dozadu ale odznel a odvtedy sa cítim veľmi dobre. Ale teraz reakcia na guľatá, pokračuj v svojej ceste abstinencie neporovnavaj svoje pocity so mnou ani s nikým iným. Mne žena aj teraz povie niekedy že som závislý na spani, tv, hre na mobile Pou, čo sa smejem sem tam mi vytkne či som nemohol začať abstinovat skôr, že som svojim gemblom veľa veci pokazil, ani u mňa nie je všetko také ružové ako si možno myslíš. Ale žijem v prítomnosti a viem že pokiaľ budem abstinovat dám veci na poriadok a to ma motivuje k abstinencii. Tak sa držte a dobrú noc

gulak (St, 3. 10. 2018 - 11:10)

37 dík za podporu

Biker (St, 3. 10. 2018 - 10:10)

Jsem David nula lulin

Biker (St, 3. 10. 2018 - 10:10)

Ja se přiznám, jsem David

Biker (St, 3. 10. 2018 - 09:10)

Gulaku ty dáš snadno 2 roky abstinence jako já a David.

chytrá holka (St, 3. 10. 2018 - 08:10)

Kamile, vítej mezi víceleté abstinenty. Už abstinuješ druhým rokem, si svěží a na pohodu. Je vidět, že i tato diskuse může býti nápomocná. Gulak, i u tebe je vidět posun, tak pojď den za dnem a na Nový rok budeš několika měsíční abstinent jako dnes Peter.Peter , vzor pro další nešťastníky, kteří propadli gamblerství.Smajle - dobře to tady hlídáš, rozumíme si........Vychovatel dcer - ty si těžký případ ale i ty,pokud přestaneš jedovat, můžeš žít plnohodnotný život. Davčo - běž už do léčebny. Jako odstrašující příklad si svoji roli splnil dokonale

Biker (St, 3. 10. 2018 - 08:10)

:-)))Od tedka jsem všichni...Biker je jen jeden !!!!!!!!!

Biker (St, 3. 10. 2018 - 07:10)

:-)))Od tedka jsem všichni Biker :-))))

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 23:10)

Nás to tady s Davidem také baví, proto tady děláme poradnu a věnujeme psychicky nemocným svůj čas. A budeme i nadále. A i Tobě a Tvým psychickým problémům kámo. Svěř se a my Tě poléčíme. Traumata, deprese z Tebe jen srší.Jestli se nějací gambleři nebo abstinující gambleři někde schází, neschází, tajně nebo otevřeně je mi osobně zcela fuk. Vždycky jsem tady psal, že setkávání nemocných gamblerů nedoporučuji a doporučuji si najít přátele mimo nemocné závisláky. A utvořit skupinku vzájemně se podporujících, těžce nemocných a zoufalých lidí vedenou navíc nějakým zedníkem nesplácejícím obrovské dluhy...nepovažuji stejně jako skupiny AG za cestu k vyléčení. Ani k trvalé abstinenci. Vzhledem k dlouhodobým výsledkům, kdy se roky drží jen 1-5% členů AG.Lemoga jsem potkal živě 2x a vždy potřeboval dvě kávy a několik pauz na cigára, strhaný ze stavby a nevypadal zrovna plný energie. Naopak jsme mu energii posílal. A to píšu s tím dovětkem, že si ho vážím tím, že jak zvládá abstinenci. A také nevážím tím, jak se postavil k těm dluhům a tou zákulisní manipulací těch slabých, zranitelných gamblerů. Z nichž někteří potřebují do léčebny ihned než padnou ještě víc na dno! Ale to je jeho zodpovědnost a svědomí. Já sem vyléčený už 3 roky a 3 měsíce, bez dluhů, závislostí, s majetkem. Do tohohle má zatím Lemog na míle daleko. Možná už nebude gamblit a za 5 let bude bez dluhů. Možná pak za dalších deset let našetří na dům a nějaké úspory k důchodu. Třeba a třeba ne.Jemu přeju ať se mu daří na jeho cestě. Bude to jízda ještě.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 23:10)

Biker i Luk na mě útočili, Jepice pod vlivem mě tu sprostě urážela, Fiona tu plyvla do obličeje více lidem včetně mě. Každý z těchto lidí toto fórum pořád sleduje. Zajímalo by mě, jestli už Fiona byla na AG Brno, když ho tu tak silně obhajovala, i když žádné zkušenosti s ním neměla doposud neměla. Toto nepochopím :-) Hádám, že nebyla, neměla čas, namísto toho jezdí za nemocnýma gamblerama do Prahy a dcerku dává hlídat.Ahoj Andy, v tomto se nevyznám, počkej až sem příjde Mira

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 22:10)

Někteří z nás už došli k Bohu. Nedojde tam každý. Ne každý má tolik energie, tolik vědomí a vědění, a tolik, ano, tolik štěstí. Vlastně jsme na Zemi taková sebranka odpadlíků od Boha. Jsme odpadlí, pyšní, kteří si mysleli, že jsou chytřejší než Bůh, nebo kteří si mysleli, že žádný Bůh není. A tak většina z lidí utlumuje svou bolest různým sajrajtem: alkohol, drogy, hazard, cigarety, tabletky... a odpojuje se od zdroje. Nespokojenost se životem, nenávist k blízkým je vrhá do různých nemocí a chorob.A ano, jsem v Boha věřící a on mne miluje. Hezký den.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 22:10)

Přesně tak. Milanovi by sotva někdo z těch zbabělců nadával na živo. Ptal jsem se a Luk bude do 30.6 2017 recidivovat. Sice jen do 10 000 Kč, ale hodně ho to poznamená psychicky. Biker dřív.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 22:10)

Vždy mne srdečně pobaví, když si na vzdělance a filozofa hraje někdo s nedostudovaným učňákem nebo nějaký Bc.Anonyme, představ si, kdyby jsi jako já neztrácel čas u automatů a sázení... To Ti zabírá dost času co? A pak pořád pracovat a pracovat, aby bylo na dluhy z gamblu co? Zasni se a představ si, že by jsi mohl pracovat jen 1 hodinu denně jako já, když se mezi 9-10 dopoledne vzbudíš.:)Když by jsi nemusel trávit 50h týdně prací za tři, čtyři pětky čistého a cestování by jsi neznal jen z vykládání rodičů.Vítej ve 21. století kámo.

Reklama

Přidat komentář