Reklama

Gamblerství

Biker (St, 3. 10. 2018 - 10:10)

Ja se přiznám, jsem David

Biker (St, 3. 10. 2018 - 09:10)

Gulaku ty dáš snadno 2 roky abstinence jako já a David.

chytrá holka (St, 3. 10. 2018 - 08:10)

Kamile, vítej mezi víceleté abstinenty. Už abstinuješ druhým rokem, si svěží a na pohodu. Je vidět, že i tato diskuse může býti nápomocná. Gulak, i u tebe je vidět posun, tak pojď den za dnem a na Nový rok budeš několika měsíční abstinent jako dnes Peter.Peter , vzor pro další nešťastníky, kteří propadli gamblerství.Smajle - dobře to tady hlídáš, rozumíme si........Vychovatel dcer - ty si těžký případ ale i ty,pokud přestaneš jedovat, můžeš žít plnohodnotný život. Davčo - běž už do léčebny. Jako odstrašující příklad si svoji roli splnil dokonale

Biker (St, 3. 10. 2018 - 08:10)

:-)))Od tedka jsem všichni...Biker je jen jeden !!!!!!!!!

Biker (St, 3. 10. 2018 - 07:10)

:-)))Od tedka jsem všichni Biker :-))))

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 23:10)

Nás to tady s Davidem také baví, proto tady děláme poradnu a věnujeme psychicky nemocným svůj čas. A budeme i nadále. A i Tobě a Tvým psychickým problémům kámo. Svěř se a my Tě poléčíme. Traumata, deprese z Tebe jen srší.Jestli se nějací gambleři nebo abstinující gambleři někde schází, neschází, tajně nebo otevřeně je mi osobně zcela fuk. Vždycky jsem tady psal, že setkávání nemocných gamblerů nedoporučuji a doporučuji si najít přátele mimo nemocné závisláky. A utvořit skupinku vzájemně se podporujících, těžce nemocných a zoufalých lidí vedenou navíc nějakým zedníkem nesplácejícím obrovské dluhy...nepovažuji stejně jako skupiny AG za cestu k vyléčení. Ani k trvalé abstinenci. Vzhledem k dlouhodobým výsledkům, kdy se roky drží jen 1-5% členů AG.Lemoga jsem potkal živě 2x a vždy potřeboval dvě kávy a několik pauz na cigára, strhaný ze stavby a nevypadal zrovna plný energie. Naopak jsme mu energii posílal. A to píšu s tím dovětkem, že si ho vážím tím, že jak zvládá abstinenci. A také nevážím tím, jak se postavil k těm dluhům a tou zákulisní manipulací těch slabých, zranitelných gamblerů. Z nichž někteří potřebují do léčebny ihned než padnou ještě víc na dno! Ale to je jeho zodpovědnost a svědomí. Já sem vyléčený už 3 roky a 3 měsíce, bez dluhů, závislostí, s majetkem. Do tohohle má zatím Lemog na míle daleko. Možná už nebude gamblit a za 5 let bude bez dluhů. Možná pak za dalších deset let našetří na dům a nějaké úspory k důchodu. Třeba a třeba ne.Jemu přeju ať se mu daří na jeho cestě. Bude to jízda ještě.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 23:10)

Biker i Luk na mě útočili, Jepice pod vlivem mě tu sprostě urážela, Fiona tu plyvla do obličeje více lidem včetně mě. Každý z těchto lidí toto fórum pořád sleduje. Zajímalo by mě, jestli už Fiona byla na AG Brno, když ho tu tak silně obhajovala, i když žádné zkušenosti s ním neměla doposud neměla. Toto nepochopím :-) Hádám, že nebyla, neměla čas, namísto toho jezdí za nemocnýma gamblerama do Prahy a dcerku dává hlídat.Ahoj Andy, v tomto se nevyznám, počkej až sem příjde Mira

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 22:10)

Někteří z nás už došli k Bohu. Nedojde tam každý. Ne každý má tolik energie, tolik vědomí a vědění, a tolik, ano, tolik štěstí. Vlastně jsme na Zemi taková sebranka odpadlíků od Boha. Jsme odpadlí, pyšní, kteří si mysleli, že jsou chytřejší než Bůh, nebo kteří si mysleli, že žádný Bůh není. A tak většina z lidí utlumuje svou bolest různým sajrajtem: alkohol, drogy, hazard, cigarety, tabletky... a odpojuje se od zdroje. Nespokojenost se životem, nenávist k blízkým je vrhá do různých nemocí a chorob.A ano, jsem v Boha věřící a on mne miluje. Hezký den.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 22:10)

Přesně tak. Milanovi by sotva někdo z těch zbabělců nadával na živo. Ptal jsem se a Luk bude do 30.6 2017 recidivovat. Sice jen do 10 000 Kč, ale hodně ho to poznamená psychicky. Biker dřív.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 22:10)

Vždy mne srdečně pobaví, když si na vzdělance a filozofa hraje někdo s nedostudovaným učňákem nebo nějaký Bc.Anonyme, představ si, kdyby jsi jako já neztrácel čas u automatů a sázení... To Ti zabírá dost času co? A pak pořád pracovat a pracovat, aby bylo na dluhy z gamblu co? Zasni se a představ si, že by jsi mohl pracovat jen 1 hodinu denně jako já, když se mezi 9-10 dopoledne vzbudíš.:)Když by jsi nemusel trávit 50h týdně prací za tři, čtyři pětky čistého a cestování by jsi neznal jen z vykládání rodičů.Vítej ve 21. století kámo.

:-)))) (Út, 2. 10. 2018 - 21:10)

Fiona je akční žena, nic...Tyto sračky nepíše David, to píše Mirek alias vychovat dcer, alias astroanalni cestovatel

chytrá holka (Út, 2. 10. 2018 - 21:10)

Fiona je akční žena, nic pro lůzra jako si ty, Davčo

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 20:10)

A nemusíš psát za ženskou. Fiona je fajn. Sice fetovala pervitin a kdoví co ještě gamblila exekuce asi blazinec přítel těžký kriminálník. No dobrá je.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 20:10)

Jsi zlí zoufalec gamblerství co nemá kamarády a tráví život urážením. Ví to tvůj táta nebo spolu pořád chodíte hrát automaty.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 20:10)

Luku chytrá holka z pokojíku ty nehrajeme měsíc pořád máš recidivy.

chytrá holka (Út, 2. 10. 2018 - 19:10)

Davčo, zajímavé je, že ani Lemog ani Tragik nezmiňijí ve svých příspěvcích bažení. Prostě ho nemají. Zatímco vychovatel dcer nezapomene nikdy zdůraznit, že nemá bažení. Opak je pravdou - celých 5 let má bažení, protože jakmile zkusil halucinogenní látku, nedokáže s tím přestat. Je to vlastně nešťastný člověk, závislost mu zůstala.

Biker (Út, 2. 10. 2018 - 19:10)

Gulaku dáš dva roky za chvíli jak já a David. Lemog tři, Mira pět, tragik 2.

chytrá holka (Út, 2. 10. 2018 - 18:10)

Ahoj Davide. My mysleli, ze si v lecebne a ty jako kazdy mesic uz si se vzpamatoval z recidivy a ....si tady spravne, fakt. Mezi gamblery.

gulak (Út, 2. 10. 2018 - 18:10)

Ahoj všichni,velká...Dík za upřímnost,zatím abstinuji,ale necítím se tak jak Peter v té době,jde to celkem těžce ,zatím se necítím vyléčeny,ale zas na druhou stranu tolik dní jsem ještě nevydržel a zas mi je líto to zahodit a začínat od začátku,furt věřím že špatně už bylo a že se to časem zlomí,asi né tak rychle ale snad někdy

:-)))) (Út, 2. 10. 2018 - 17:10)

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Reklama

Přidat komentář