Reklama

Gamblerství

Ano (Ne, 7. 10. 2018 - 09:10)

Jinak prima úměra. Čim dele problém trvá ,tim větší škody.

k zamysleni (Ne, 7. 10. 2018 - 09:10)

Bránim se tímto způsobem snad ještě včas. ...po ev.poskozeni mozku by uz bylo pozděMuže to tak byt.

gulak (Ne, 7. 10. 2018 - 09:10)

Problém je ten ,že už jsem hodně unavený z toho živoření,véčných lží a přetvářek,vymýšlenim jak přečkat další den bez peněz,jak se dostat do práce,jak zaplatit čekající platby Určité bych ušetřil kdybych fungoval měsíc tak ,že jsem všechno prohrál,ale nějak nemám na to sílu už to trvá hodně dlouho

koukni (Ne, 7. 10. 2018 - 09:10)

Pokud by peníze pocházely z trestne činnosti nebo bys někoho v tomto smyslu nutil ,aby něco konal nebo strpěl mohu byt i spolupachatelem.Nebo by spolupachatelstvi melo byt cílem. Muže to tak byt?Děkuji,dostečné štaci předchozí zkušenosti.

koukni (Ne, 7. 10. 2018 - 08:10)

To co se týka mé bych mel nejprve vědět Já. Pokud dáš někomu peníze ,nebo zaplatíš nějakou službu ,zase bych to měl vědět nejprve Já .Kdybych totiž mezitím zemřel nedošlo by ani k plnění. Bylo by to tak možné.

gulak (Ne, 7. 10. 2018 - 08:10)

41 a jdu na další desítku ,blíží se výplata.Jak jsem psal nic neušetřeno,nesmím hrát ,protože když začnu,za půl roku s takovou skončím na ulici, není kde už brát,sice si říkám 200 mě nezabije,jenomže to nikdy neskončí u dvou stovek ,že jak jinak

Misa (Pá, 15. 3. 2019 - 11:03)

Zacal jste hrat???

A (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

Nebo nějak s Panem Velkomoznym.....???

Aha (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

A muže to nějak souviset pobytem v nemocnici v HK.

Aha (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

A kdo toto financuje..

A (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

Nebo skrze potraviny...??

Ale (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

Kladu si otázku ...proc ten Dalgren zuřil a vraždil .Proc ta žena vraždila v samoobsluze, proc ta divka zabila toho hocha.....A proc ten Joska;tolik Algen .?Aha A nyní. ..Je možné stimulovat tu část mozku zodpovědnou za hněv, nenávist napr.plynem atp.

jojo (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

Čekám na chybu.Neeee nedočkás se......Jako za války ....Jedině sebevraždy.. ..

koukni (Ne, 7. 10. 2018 - 05:10)

Sex...násilí. ..kriminál. .Násilí az vraždy ....kriminál. ..Chemie.....Muže výrazně ovlivnit jak sex tak skrze stimulaci určitých center v mozku hnev a násilí ,projev zlosti az vraždy .Muže to byt az takto...

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 14:10)

Vidíš máš koníčky, tak za ušetřené prachy jed se někam podívat, dej si nějaký dlabanec, k tomu pivko, užívej babího léta. Když si mohl prohrát velkou část výplaty,můžeš si nacpat brich něčím dobrým či koupit třeba tu bundu

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 14:10)

Gulaku: přesně jak říkáš, ,,ze začátku sis koupil bundu, někam si jel se podívat." Tam Té ta mrcha chytla. Teď výhra je jen víc ,,munice" v gambl mánii. T.j. za výhru si nic nekoupíš, bude Ti to líto, stejně výhru utopis v hazardu. Skončíš až budeš na nule a pak se dostaví výčitky a bezmoc. Je to tak. Je to droga, i feťák ví, že mu drogy škodí, ale jak přijde ,,absťák" tak by pro dávku udelal cokoliv

gulak (So, 6. 10. 2018 - 12:10)

Ty vole já nesmím ani o tom psát jak se mi zvedá tlak,tohle si dobře pamatuju,ale to jak jsem sušil hubu to už jsem dočista zapoměl

gulak (So, 6. 10. 2018 - 12:10)

Kamile já na začátku své gamblerské závislosti,jsem po výhře šel vybral prachy koupil jsem si bundu,takové štěstí, nemusel jsem čekat 4 měsíce než našetřím,pak jsem vzal další výhru,jel jsem se někam podívat jen tak,najednou se mě zmocnil pocit svobody a velikášství,nemusím se ohlížet na penízeto jsem sazel kurzy 1,09 -1,19 ale mě to bylo málo pomalu přibývali peníze,tak jsem začal riskovat kurz 1,5 -2 ,to šlo nahoru dolu a pak 0,i to pak bylo málo skončil jsem kurz 2,5 a víc a to už byl dávno byl můj konecPři kurzu 1,09 když jsem se vrátil zpět už jsem vůbec nepocitoval ten adroš jaký, že když vsadíš 100 a vyhraješ 9 kčProstě je to kruté,chování jak fetka co jí nestačí už dávka tak zvyšuje co to jde a pak zkape

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 11:10)

Ale Gulaku já tu píšu radoby chytré Rady a přitom jsem jim zaplatil asi tak tři roční platy. :-)

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 11:10)

...a pak to stejně prohrajes všechno a pak se citis jako největší troska. Ta výhra je jen malé (dočasně) vítězství v jiz prohrané válce. :-(Bohužel tak to je. My možná jednou vyhrajeme, jenže vyhrané peníze stejně nepoužiheme na normální věci, ale prosustrujeme je v gamblu. Takže výhra je stejně ve výsledku budoucí prohrou.

Reklama

Přidat komentář