Reklama

Gamblerství

Misa (Pá, 15. 3. 2019 - 11:03)

Zacal jste hrat???

A (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

Nebo nějak s Panem Velkomoznym.....???

Aha (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

A muže to nějak souviset pobytem v nemocnici v HK.

Aha (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

A kdo toto financuje..

A (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

Nebo skrze potraviny...??

Ale (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

Kladu si otázku ...proc ten Dalgren zuřil a vraždil .Proc ta žena vraždila v samoobsluze, proc ta divka zabila toho hocha.....A proc ten Joska;tolik Algen .?Aha A nyní. ..Je možné stimulovat tu část mozku zodpovědnou za hněv, nenávist napr.plynem atp.

jojo (Ne, 7. 10. 2018 - 07:10)

Čekám na chybu.Neeee nedočkás se......Jako za války ....Jedině sebevraždy.. ..

koukni (Ne, 7. 10. 2018 - 05:10)

Sex...násilí. ..kriminál. .Násilí az vraždy ....kriminál. ..Chemie.....Muže výrazně ovlivnit jak sex tak skrze stimulaci určitých center v mozku hnev a násilí ,projev zlosti az vraždy .Muže to byt az takto...

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 14:10)

Vidíš máš koníčky, tak za ušetřené prachy jed se někam podívat, dej si nějaký dlabanec, k tomu pivko, užívej babího léta. Když si mohl prohrát velkou část výplaty,můžeš si nacpat brich něčím dobrým či koupit třeba tu bundu

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 14:10)

Gulaku: přesně jak říkáš, ,,ze začátku sis koupil bundu, někam si jel se podívat." Tam Té ta mrcha chytla. Teď výhra je jen víc ,,munice" v gambl mánii. T.j. za výhru si nic nekoupíš, bude Ti to líto, stejně výhru utopis v hazardu. Skončíš až budeš na nule a pak se dostaví výčitky a bezmoc. Je to tak. Je to droga, i feťák ví, že mu drogy škodí, ale jak přijde ,,absťák" tak by pro dávku udelal cokoliv

gulak (So, 6. 10. 2018 - 12:10)

Ty vole já nesmím ani o tom psát jak se mi zvedá tlak,tohle si dobře pamatuju,ale to jak jsem sušil hubu to už jsem dočista zapoměl

gulak (So, 6. 10. 2018 - 12:10)

Kamile já na začátku své gamblerské závislosti,jsem po výhře šel vybral prachy koupil jsem si bundu,takové štěstí, nemusel jsem čekat 4 měsíce než našetřím,pak jsem vzal další výhru,jel jsem se někam podívat jen tak,najednou se mě zmocnil pocit svobody a velikášství,nemusím se ohlížet na penízeto jsem sazel kurzy 1,09 -1,19 ale mě to bylo málo pomalu přibývali peníze,tak jsem začal riskovat kurz 1,5 -2 ,to šlo nahoru dolu a pak 0,i to pak bylo málo skončil jsem kurz 2,5 a víc a to už byl dávno byl můj konecPři kurzu 1,09 když jsem se vrátil zpět už jsem vůbec nepocitoval ten adroš jaký, že když vsadíš 100 a vyhraješ 9 kčProstě je to kruté,chování jak fetka co jí nestačí už dávka tak zvyšuje co to jde a pak zkape

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 11:10)

Ale Gulaku já tu píšu radoby chytré Rady a přitom jsem jim zaplatil asi tak tři roční platy. :-)

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 11:10)

...a pak to stejně prohrajes všechno a pak se citis jako největší troska. Ta výhra je jen malé (dočasně) vítězství v jiz prohrané válce. :-(Bohužel tak to je. My možná jednou vyhrajeme, jenže vyhrané peníze stejně nepoužiheme na normální věci, ale prosustrujeme je v gamblu. Takže výhra je stejně ve výsledku budoucí prohrou.

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 11:10)

...a pak to stejně prohrajes všechno a pak se citis jako největší troska. Ta výhra je jen malé (dočasně) vítězství v jiz prohrané válce. :-(Bohužel tak to je. My možná jednou vyhrajeme, jenže vyhrané peníze stejně nepoužiheme na normální věci, ale prosustrujeme je v gamblu. Takže výhra je stejně ve výsledku budoucí prohrou.

gulak (So, 6. 10. 2018 - 10:10)

Vyhraná bitva není vyhraná...Tak to je samozřejmé,já zasponzoroval takhle někomu roční plat,Víš jak prostě vyhraješ a cítíš se jak někdo

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 09:10)

Vyhraná bitva není vyhraná válka. Ve výsledku Tipác oskubal Tebe (samozřejmě i mě)

gulak (So, 6. 10. 2018 - 08:10)

Gulaku ano věřím Ti to,...40 dní , další malé výročí, nikdy bych neřekl, že dojdu tak daleko.Kamile chybí mi taková radost ze života,taková jak když vyhraješ sázku a říkáš si jo si dobrej, jo fakt jsi dobrej oškubal jsi tipáčJo ted si můžu říkat jo jsem dobrej nedal jsem tipáči ani korunu 40 dní, ale ta euforie se nějak nedostavuje.

Kamil570 (So, 6. 10. 2018 - 04:10)

Gulaku ano věřím Ti to, Peter má výhodu v tom, že má koníčky, děti, manželku, má možnost hraní nahradit smysluplnější aktivitou. U tebe by to chtělo také najít něco co by Tě bavilo, něco co si v minulosti dělal rád, aby si vyplnil ten volný čas, který teď máš. Není to lehké, sám to vidím co nejsem s přítelkyní, tak mám najednou moře volného času, který mám také problém nějak inteligentně využít (a to jsem podle mne dost aktivní člověk). Jak říkáš - práce - nákup - domácnost - práce - nákup - domácnost, mezitím nějaký ten sport, houbaření, cestování, apod.Ale Gulaku bojuj dál jako doteď. Ke hře Tě nutí teď Tvá závislost, když si zahraješ opět vše prohraješ a budeš se cítit opět hrozně. Drž se chlape!

gulak (Pá, 5. 10. 2018 - 17:10)

Ahoj Peter a Gulak,jsem...Kamile bohužel máš pravdu,ztratil jsem koníček,zatím jak všichni píšou jdu den za dnem,ale vlastně stojím na místě,jdu do práce z práce a nic ,čekám na další den,sice abstinuji ,ale je to takové nijaké,bojím se že sebe zklamu a začnu znovu hrát,já za těch skoro 40 dní se necítím líp,připadá mi že stojím na místě i když dny ubíhají,hledám co by mě zabavilo

Reklama

Přidat komentář