Reklama

Tanga, zkušenosti

David (Pá, 15. 3. 2019 - 22:03)

Nosím dlouhé triko a spolužáci to zatím nikdy neviděli.
David

Pavlí (So, 16. 3. 2019 - 11:03)

Ty jo, to vám vážně nikdy nevykoukly? Mně prijde že s normální kalhotami to prostě nejde na stoprocent uhlídat. Ale je fakt, že ženy nosí i kratší topy.

David (Pá, 15. 3. 2019 - 22:03)

Nosím dlouhé triko a spolužáci to zatím nikdy neviděli.
David

Radek (Pá, 15. 3. 2019 - 06:03)

Dlouho jsem nosil tanga celoročně. Teď raději nosím dámské slipové kalhotky a tanga si beru jen v létě, když je fakt horko.

Milan (Čt, 14. 3. 2019 - 20:03)

Pánská sportovní tanga nosím už možná dvacet let a považuji to za velmi dobré prádlo jsem normální chlap snad se stanou běžným spodním prádlem snad můj názor zdílí i děvčata co je nosí také běžně a nejspíš by je za jiné prádlo také neměnila

Michael (Pá, 15. 3. 2019 - 11:03)

Mám na to úplně jiný názor,možná proto, že jsem je nosit nikdy nechtěl, ale musel jsem,máma si to přála.Na střední škole mi zkrátka slipy vyměnila za tanga,nosil jsem je často, styděl jsem se a ten zářez v zadku byl nepříjemný.Ani vpředu moc místa nebylo.Podle mýho: nejnepohodlnější prádlo, co znám.

Nina (Pá, 22. 3. 2019 - 10:03)

Úplně tomuto příspěvku rozumím,tanga nejsou příjemné prádlo na nošení,navíc pro kluka to je i ostuda.Oceňuji,že ses k tomu vůbec přiznal.

Dan (So, 23. 3. 2019 - 10:03)

proč by to měla být pro kluka ostuda, když si vezme pánské a cítí se v nich dobře??? Co to máte furt za zažitý předsudky a jakési "normy", co kdo má a může nosit a co naopak nesmí.? Se podívej trochu na internetu po e-shopech se spodním prádlem, a všude jsou pánské tanga a nyní i jocksy v nabídce a prodávají se, tak o co jde?

Michael (So, 23. 3. 2019 - 18:03)

Nosit může každý co chce, jasně že se to prodává, je to normální.Ale zkuste přijít mezi prváky na střední a mít zařízlé slipy... to je ostuda!!!

Roman B. (Ne, 24. 3. 2019 - 13:03)

Teda u nás na gymplu se toleruje všechno,ono je jedno,jestli mám v zadku boxerky nebo tanga.

Kam (Ne, 24. 3. 2019 - 14:03)

chodíš na gympl?

Adél (Pá, 15. 3. 2019 - 14:03)

Ty jo, to mi vás je líto, že jste je musel nosit z donucení. Naprosto chápu - zezadu nepříjemný zářez a zepředu vlastně taky :D. Ale já je aspoň začala nosit dobrovolně protože to bylo in. Pak jsem si na to nějak zvykla a otupěla.
Ale dost by mě zajímalo co spolužáci? Když si vzpomenu na svojí střední, tak to byly furt nějaký pubertální vtípky. A mimo jiné i zářez - když mně nebo jiné holce koukaly tanga (což se prostě někdy stane) tak nám je kluci vytáhly a zařízly. A znáte to, kluci v tomhle věku moc neznají míru, takže jsem je mnohdy měla až po ramena, i někdy roztržené. Bolelo to hrozně. No a když si představím že by tanga nosil někdo z kluků, vůbec si nedokážu představit jak by na to ostatní spolužáci reagovali. To by byl asi dost častým terčem.

Michael (Pá, 15. 3. 2019 - 16:03)

U spolužáků jsem byl terčem posměchu,i u holek.Bylo to dost zdrcující, vlastně se se mnou nikdo nebavil.Nerad na to vzpomínám,mámu jsem nenáviděl, říkala, že mám hloupé spolužáky, ale já jsem s nimi musel chodit do třídy a poslouchat ty potupné kecy ...A k tomu ten divnej pocit zařízlého prádla.

Tomáš (Út, 12. 3. 2019 - 23:03)

Já je zkusil a v pohodě , nemám s nima problém, zepředu je to jako slipy a zezabu není nic cítit, a jako teplí se necítím, zezadu na ně ani nevidím takže jsem si ani neuvědomoval že to nejsou slipy

Tomáš (Út, 12. 3. 2019 - 22:03)

Já je zkusil a v pohodě , nemám s nima problém, zepředu je to jako slipy a zezabu není nic cítit, a jako teplí se necítím, zezadu na ně ani nevidím takže jsem si ani neuvědomoval že to nejsou slipy

Ja (Po, 11. 3. 2019 - 17:03)

V lete jedine tanga .panske nemam len damske.

Adél (Po, 11. 3. 2019 - 16:03)

Pardon, ale pro pány mi to přijde dost úchylný. Vůbec si nedokážu představit že by je můj přítel nosil.

Jana Š (Po, 11. 3. 2019 - 17:03)

Já taky ne. Jednou si ze srandy zkusil ty moje tanga. No hrůza. Na chlapa jedině boxerky.

Adél (Út, 12. 3. 2019 - 09:03)

Haha :D , a proč? Mně to teda u kluků přijde dost mimo.

Jana Š (Út, 12. 3. 2019 - 13:03)

Však je nenosí, jen to zkusil, jaké to je. Nosí naštěstí boxerky a v pařácích je na ostro.

Reklama

Přidat komentář