Reklama

Holčičí čůrání,syčení - komentáře

Irena (Čt, 12. 4. 2018 - 02:04)

Mně pipina syčí když zatlačím, když to nechám volně téct, tak je to potichu, ale déle to trvá. Takže si mohu vybrat, buď rychle se syčením, nebo pomalu bez syčení.

Wilda (Čt, 12. 4. 2018 - 00:04)

Wildo, pleteš se. V těch...třicítko, určítě to neplatí pro všechny ženský, ale myslím, že chloupky musí hlavně zakrývat tu část dámského přirození kudy se proud dostává ven, tak aby z nich jakoby vytékal. Zdaleka ne každá to tak má. U oholených zase záleží na antomii, jestli má výraznou hráz nebo ne anebo jestli má vyvinuté malé pysly, které roztékání brání. Takže souhlas, že to má každá trochu jinak.

G. (Ne, 8. 4. 2018 - 23:04)

Přítel jednou pustil slabší proud a hle syčel taky mě to překvapilo

Pro M (Ne, 8. 4. 2018 - 09:04)

A kde jsi k tomu přišla? Jsem muž a za celý život jsem neslyšel muže, že by mu pinďour syčel? A za celý život jsem se sešel s moře muži na záchodě u jedné stěny. To si jenom vymejšlíš aby jsi to taky na muže hodila a nebylo to jenom na vás?

Ivana (Ne, 8. 4. 2018 - 03:04)

Pro Zdenu:
Zdeňko, tak jsem vyzkoušela znovu ten čurokap. Když jsem si ho nasadila úplně dovnitř, aby velké i malé pysky byly navrch, tak to jakžtakž jde, ale nemohu to pustit plným proudem, musím to jen slabě upouštět. Ten běžný zvuk ženského syčení při čůrání se ale změnil, možná i zesílil, nějak to o ty stěny toho čurokapu jako rezonuje. Někdy ten čurokap použiju, ale doma určitě budu čůrat jako dřív. Díky Zdeňko za radu.

S (Ne, 8. 4. 2018 - 01:04)

Silnější proud bude vzdycky vice syčet konec záhady

M (So, 7. 4. 2018 - 06:04)

Chlapum to občas taky syčí. Nicméně dle mě je to, není pipča jako pipča, záleží asi na velikostí pysků, jinak si to neumim představit.

Ivana (Čt, 5. 4. 2018 - 17:04)

Pro Zdenu:
Čurokap se mi neosvědčil, navíc je nepraktické nosit s sebou takové čůrací pomůcky, co potom udělat s tím použitým a podobně. Ale ještě to někdy zkusím. Ty to používáš i doma? Tobě ten čurokap utlumí i syčení pipiny?

Pro Ivanu (Čt, 5. 4. 2018 - 08:04)

Ivanko! Mi taky ta moje lastura rozstřikuje po stehnech,ale vyřešila jsem to tím čurokapem.Musíš být trpělivá.Já to dělám tak .Roztáhnu velké i malé pysky prsty do stran a čurokap natlačím tak abych měla čurací dírku uprostřed čurokapu a mělo by ti to fungovat mi to tak jde. Ze začátku jsem si to nasazovala ten čurokap i treninkově a manžel mi to kontroloval jestli je tam jak má být,zkus to tak taky ať se ti na to někdo podívá nejlíp ve sprše a hned to můžeš vyzkoušet. Hodně štěstí. A napiš jak to jde.Zdena

Marcela (Čt, 5. 4. 2018 - 02:04)

Od malička čůrám bez jakéhokoliv syčení. Mojí sestře o dva roky starší, začala pipina syčet někdy ve 12 nabo 13 letech. Pamatuji se, když jsme byly se sestrou malé holky a obě jsme čůraly bez syčení, jak nám bylo divné, co to mamce syčí. Jednou jsem se jí dokonce zeptala a ona mi řekla, že dospělým syčí pipina, že až budem velké, asi taky budeme syčet. Když to sestře začalo syčet, docela jsem se samozřejmostí čekala, že pipina mi taky začne někdy v té pubertě syčet. Zatím ale čůrám úplně potichu, pipina nevydává žádný zvuk, a už je mi 23 let. Když bylo sestře 23 tak už 10 let syčela. Jak tady někdo psal, že je to tím, jestli je žena dole vyholená, tak myslí že to nemá vliv, protože já jsem vyholená a nesyčím, sestra je také vyholená a syčí a mamka se dole vůbec neholí a také syčí.

Ivana (Čt, 5. 4. 2018 - 02:04)

Aleno,
buď ráda, že máš jen syčivku a ne také rozstřikovačku, jako já. Pipina mi syčí od mala co pamatuju, ale v pubertě mi to začalo postupně rozstřikovat, mám s tím problém hlavně někde v přírodě, nebo na veřejném WC, kde čůrám v podřepu. Že mám počůraný celý zadek a často i nohy, to nijak nevyřeším. Ten čurokap mi taky nepomohl, nepodaří se mi ho tak přiložit, aby to nevystřikovalo mezi čurokapem a pyskama. Máme s tím my holky problém, jak závidím chlapům ten jejich civilizovaný proud, který můžou nasměrovat kam chtějí, ať už čůrají přes předkožku, nebo jim žalud vyčnívá. A bez syčení!

Alena (St, 4. 4. 2018 - 08:04)

Když jsem jako malá holka chodila z mamkou čůrat v přírodě tak jsem se divila jak jí to syčí mi to nedělalo ale když jsem přešla pubertou tak to mi taky fifa začala syčet a syčí dodnes to mi je dvacetjedna .Jde to trošku zmírnit tím když si ji přitáhnu prsty nahoru ale nic moc to není.Hold mám fifinu syčivku.

Dita (Ne, 1. 4. 2018 - 03:04)

Moje pipina taky hodně hlasitě syčí. Když jsem byla malá holka, sykot nebyl tak hlasitý. Zvuk se změnil až od puberty když mi narostly pysky a klitoris. Dnes je mi už 53, takže už skoro 40 let mi vůbec nejde vyčůrat se bez toho syčení, zkoušela jsem všechno možné. Dokonce i u doktora když se mám vyčůrat do šampusky, snažím se jen slabě trochu učůrnout, ale vždycky to i tak dost zasyčí. Dříve mě stříkal celkem rovný proud, po porodu ale mi pipina začala rozstřikovat, gynekolog tenkrát říkal, že se to za čas samo upraví. Trochu se to rozstřikování zlepšilo, ale stříká to pořád , mám od té dby takový široký proud, který mění směr, musím spíš přitlačit, tím je proud trochu rovnější, ale tím to také víc syčí. Už na střední škole jsem si ale všimla, že pipina syčela nejmíň polovině holek. Můj muž ale to syčení rád poslouchá, vidím, že když se jdem na výletě za autem vyčůrat, tak jak spustím můj vodotrysk, tak manželovi okamžitě ten jeho se postaví a obnaží se mu žalud.

Pro Terezu:
Té tvojí sestře ten čurokap ztišil i to syčení?

??? (St, 28. 3. 2018 - 09:03)

Já myslel, že stále prohlašujete jaké jste dokonalé stvoření a přitom si chčijete na stehna a občas i do bot?

Beáta (St, 28. 3. 2018 - 07:03)

Já mám pipinu zarostlou ale když jdu čurat tak si prsty roztáhnu malé pysky a proud jde tam kam chci přitlačím tam vedle dírky prsty tak aby to co nejmíň syčelo jde to tím zmírnit ten zvuk syčení.

třicítka (Út, 27. 2. 2018 - 19:02)

Karle, já myslím, že...Wildo, pleteš se. V těch videích, co na ně koukáte to dělají asi jinak nebo nevím. S chloupkama i bez nich mi to při čůrání neteče tak, jak píšeš. Není pravda, že by při oholené to stékalo po kůži všude ani při neoholené že by to kapalo po chloupkách! To fakt ne. Maximálně ke konci ta kapička-to vy ale taky máte ne? Vy to vyklepete a my to holt musíme utřít papírem...

Tereza (Út, 27. 2. 2018 - 07:02)

Mi pipina syčí od té doby co jsem dospěla v ženu, pysky se mi zvětšily a proud moči který se řine z močové dírky tak se o okraje dírky rozstřikuje a to dělá to syčení.Malé pysky když jsou v normě tak to proudu moči nevadí. Ty větší pak proud moči rozstřikujou po celé pipině s tí má problém moje sestra vyřešila to papírovým " čurokapem".

Steve (Čt, 8. 2. 2018 - 21:02)

Jj, syčí to snad každý :-D a hada máme zase my. Tak to má být.

Zuzana (Po, 5. 2. 2018 - 06:02)

Já si myslím že je to normální že nám ta naše lasturka syčí je to i jako takové sexy zvuky.Když se jdu sprchovat a spustím splav z pindy a můj muž je v koupelně tak se mu okamžitě postaví.

Player (Po, 22. 2. 2016 - 13:02)

Tu prdel bych pak s chutí olízal.

Reklama

Přidat komentář