Reklama

Imigranti

24.9. (Po, 24. 9. 2018 - 18:09)

...že ženy nemají penis,ale kam nemůže čert...

Vladimír Karel (Po, 24. 9. 2018 - 18:09)

Ale pozor, tady to jde taky směrem k naprosté korektnosti v oblsti sexuality, je možné říkat třeba : "Á do piči!"
To vás dnes nahlásí a vodvezou, že jste se praštil do holeně a řeknete v tramvaji : "Do piči" jste za sexuálního agresora a máte vystaráno.To je na vykázání z bytu, domu, propadnutí majetku v rozvodovém řízení, svěření dětí manželce a ve vězení z vašeho análu udělají vězni práskací cigára, protože násilníci na ženách tam mají nejposlednější příčku.

asi jako disent (Po, 24. 9. 2018 - 14:09)

Duševně vyšinutí jedinci...U nás... Až na výjimky, opilci, fetky a natáhla. Jeden to dotáhl na presidenta.

četl jsem na ne (Po, 24. 9. 2018 - 14:09)

V Anglii byl novinář propuštěn
Protože napsal že ženy nemají penisy...
Idiiocie západu dosáhla vrcholu!!! Oni budou říkat, něco o nás? Připomíná mi to léta před 1989...

Duševně vyšinut (Po, 24. 9. 2018 - 14:09)

Duševně vyšinutí jedinci tvoří jádro lidskoprávně levičáckých / antifašistických, pro-menšinových a pro-imigračních uskupení. Podíváme-li se zblízka na jejich akce a demonstrace, vidíme přehlídku nemocných, psychopatických jedinců. Divná individua, úchylné tváře, pomatené chování, bizarní masky, odpudivé oblečení a účesy ... to vše vypovídá o duševním stavu těchto lidí.

Žádné migranty (Po, 24. 9. 2018 - 14:09)

"a kde je ještě navíc...nepotřebujeme

i vy vtipálku (Po, 24. 9. 2018 - 13:09)

... popisuješ situaci po..."a kde je ještě navíc populace natolik rasistická a xenofobní, že se brání přílivu čerstvých pracovních sil ze zahraničí, byť se bez nich nedovede obejít."

Jenom proklamace, které mohou některé nasrat, ale skutečnost je někde jinde.
U nás není problém s přílivem pracovních sil, kdyby se odstranily omezení a kvóty pro ukrajince, tak se republika okamžitě nafoukne.
Buď z toho budeme dělat politikum a uarážet se, nebo budeme realisté.
Pokud máte pocit, že někdo, kdo přichází ze země, kde je právo na úrovni kmenového se zázračně změní, tak potom nemá cenu ani dále diskutovat.
Ostatně i frau Merkel to původně přiznala, že se inkluze moc nevyvedla.
Několikrát jsem zde zmiňoval knihu Německo páchá sebevraždu, i pokud z ní vezmu 50% jako fakt, tak je to alarmující.

Kupodivu (Po, 24. 9. 2018 - 11:09)

Ti co jsou zahrabaní a...sdfg se tu zastává migrantů, které je nutno radikálně potlačovat. Na většině diskuzí se sdfg souhlasím, tady ne. Migranti znamenají problém.

sdfg (Po, 24. 9. 2018 - 10:09)

Ti co jsou zahrabaní a nezaměstnaní, jako nakonec takoví Marx, ten nikdy neměl pořádnou práci, tak by vůbec neměli se vyjadřovat a koumat nad politikou..

sdfg (Po, 24. 9. 2018 - 10:09)

Tak to je kvalifikací zde...Naděždo Krupská, ty co si dáváš jména po známém českém travestitovi, ty by si vůbec se svými názory neměla mít volební právo.

Archanděla Kurs (Po, 24. 9. 2018 - 10:09)

Je to psychicky naruseny...Tak to je kvalifikací zde diskutovat, ne důvodem to tu opouštět, ideální pro celoživotní diskuse.

D (Po, 24. 9. 2018 - 10:09)

K procitnutí holt budou...... popisuješ situaci po neomarxistické "přestavbě společnosti" ?

Ani ne. Popisuji - s jen nepatrnou nadsázkou - současné, stále se prohlubující, problémy

v zemi s nízkým procentuálním zastoupením dětí, mládeže, a vůbec lidí v produktivním věku v obecné populaci,

odkud se mnozí mladí ještě dále stěhují na Západ,

kde mnozí spoléhají na příjem ze sociálních dávek místo příjmu z práce,

kde lidé zhusta odmítají vykonávat řadu potřebných zaměstnání nebo se na tato zaměstnání připravovat,

a kde je ještě navíc populace natolik rasistická a xenofobní, že se brání přílivu čerstvých pracovních sil ze zahraničí, byť se bez nich nedovede obejít.

sdfg (Po, 24. 9. 2018 - 10:09)

Já zas mám zkušenosti s...Chybí mi zde mezičlánke mezi D a Králem Mauru a Bobotu.
Zdá s že nůžky mezi nimi se rozevírají a žádná názorová schoda se nekoná spíš rozepře může pokračovat pro názory, které by byli důvodem rozvedení.

Alfonzo III,krá (Po, 24. 9. 2018 - 10:09)

Já zas mám zkušenosti s českými podnikateli co šidí své zaměstnance, proto nadávám na ODS, sorry, mám to naopak.
CHápu, že mé názory může někdo považovat za obskurní, jsou i svéráznou reakcí na mou současnou mizérii a chudobu,ačkoliv si ji nepřipouštím a snažím se být mentalitou zchudlým šlechticem jsem asi právě ta underclass kterou popisuje pak Kuras nebo pan Robejšek jako tzv. hnidu, šváby, póvl a zmetek.

Nebavte se s De (Po, 24. 9. 2018 - 10:09)

Je to psychicky naruseny jedinec, což z jeho psaní je zřejmé... Je to člověk mimo realitu, bezpaterni individuum, které bude asi provokatér, či jeho IQ je tak na úrovni 50 bodů...

D (Po, 24. 9. 2018 - 10:09)

nefušuji panu premiérovi do...> Mám i podnikání v jedné nejmenované zámořské zemi, zkoušel jsem tam i několik let žít, ale idiotská pozitivní diskriminace mne vyhnala a radši to řídím na dálku.

Takových, co řídili nějaké businessy na druhém konci planety, nebo případně na každém kontinentu, jsem už taky pár potkal. Jeden z nich byl uklízečem, který kradl svým kolegům opasky a spodní prádlo.

Ale pokud nemáš nic, co by se ti dalo zabavit, pak jsou na tebe nějaké babišovsko-schillerovské zajišťovací příkazy opravdu krátké.

sdfg (Po, 24. 9. 2018 - 10:09)

Mám pocit, že tady i v Anglii, se žije tako z dávek, potom jsem toho názoru, že lidé takto postižení by neměli ve svém vlastním zájmu se bavit o imigrantech a politice,protože řeba v statrém řecku měli volební právo jen dospělí produktivní muži.Opravdu spodiny na náměstích se na hlas neptali...

sdfg (Po, 24. 9. 2018 - 10:09)

Podle mne imigranti pracují a z dávek nežijí.Kdyby se to spočítalo v ČR,kolik práce odvedou za jakou cenu imigranti, tak by čech zjistil, že vlastně jsou neskutečně výkonní, a vlastně to tady všechno odvedou skoro sami.
Nic mi nebrání si myslet, že totéž se děje v Británii, NY a dalších městech, kde tzv. noční šichty jedou ti imigranti a ten člověk co vstane a jde na 9tou do práce,už pak může mít ty křupavoučké croisany a zásobené obchody zbožím s cenovkamki a dovozem jemu do bejváku díky práci imigrantů.

Tzn.-mezi imigranty počítám i již stálé obyvatele chudých čtvrtí a dojezdní práci.

Déčko, (Po, 24. 9. 2018 - 09:09)

K procitnutí holt budou potřebovat, aby si jejich syn-motorkář zlomil vaz po najetí na nějaký výmol, aby jejich maminka zemřela v hrozném smradu vlastních chcánek a výkalů a s opruzeninami na 60 % povrchu těla, a aby je samotné vyhodili z jejich konzervárny po jejím přesunutí na Balkán.

I pak ale budou jen čumět jak vyorané myši, a stejně nic nepochopí.

popisuješ situaci po neomarxistické "přestavbě společnosti" ?
Jinak v popisu toho stavu jsi dost přesný.. vidím, že vidíš co přichází..

sdfg (Po, 24. 9. 2018 - 09:09)

Zvát imigranty do Evropy a...Já jsem zažil konflikt v Jugoslávii a celá ta histerie byla zbytečná, lidi sem prostě dorazili plynule do celé Evropy z toho konfliktu a spali růžně na nádražích a dle jejich schopností se asimilovali do firem, do učitelství třeba angličtiny v soukromích anglických školách atd.
Já v tom nevidím problém, ale ta atmosféra byla blbá od války v Iráku, kdy se s prominutím k těm lidem nechovali jako k lidem.
To byla katastrofa.
Taková válka padá zcela na hlavu ameriky a vše z toho plyne.

Reklama

Přidat komentář