Reklama

Imigranti

Radim (Ne, 23. 9. 2018 - 12:09)

Já o tom u vás v Česku...pro všechny vítače :Pokud chcete, aby v ČR za pár let byl chalífát, aby jste se báli na ulici do kina, divadla že vás někdo vyhodí do povětří,podřízne,či vám znásilní nebo bude obtěžovat manželku, hlasujte pro migranty z arabských a afrických zemí.
Pokud chcete, aby zneužívali peněz z daní, jako dnes jistá menšina, a aby za 20let ovládli tuto zemi, vítejte je.Každý slušný a rozumný občan, by měl o tom přemýšlet.Islám byl vždy problém, a evropa s ním bojuje 1200let!!! migranti stejně ve většině případů pracovat nebudou.Stát by měl motivovat domácí, aby pracovali.Již jsme přijali dost imigrantů z jiných zemí, ale tyto nekompaktibilní jedince je nutné nepřijímat!!!

JE TO NAŠE ZEMĚ, A NEMŮŽEME DOPUSTIT, ABY O NÁS JAKO V MNICHOVĚ 1938 ROZHODOVALI JINÍ!!!

D (Ne, 23. 9. 2018 - 11:09)

Nás vytrhnou... Za klid a...Já o tom u vás v Česku hlasovat nebudu. Nicméně i Babišův zatím skoro kategoricky negativní postoj k přijímání uprchlíků se časem elasticky přizpůsobí tomu, co i on sám jako oligarcha potřebuje.

ti Ing.z eritre (Ne, 23. 9. 2018 - 11:09)

Jistě. A skutečnost, že...Nás vytrhnou... Za klid a bezpečnost v zemi to nestojí. Lidi jako ty decko, by měli být zbaveni svepravnosti i hlasovaciho práva.

D (Ne, 23. 9. 2018 - 11:09)

Low paid Job-střední...Jistě. A skutečnost, že mohou mladí i méně mladí emigrovat nebo "semigrovat" na Západ, ještě dále zhoršuje nedostatek pracovních sil v mnoha odvětvích v samotném Česku.

Češi nejsou schoppni udržovat vlastní technickou infrastrukturu, zajišťovat plynulý chod zdravotnictví a sociální péče, ani dodávat dostatek konkurenceschopné pracovní síly do kapacit zpracovatelského průmyslu a montoven na svém vlastním území, do stavebnictví, a ani ne do primárního sektoru.

Výraznější uvolnění stavidel imigraci, samozřejmě i se všemi doprovodnými sociálními, ekonomickými, kulturními i bezpečnostními problémy, je proto jen otázkou času.

myslíš (Ne, 23. 9. 2018 - 10:09)

Myslím, že slušný...zloděj?

Lenka (Ne, 23. 9. 2018 - 10:09)

Low paid Job-střední evropa, Steve Jobs-vyspělý svět a blow job-východní evropa.
Tak to je, pokud chceš investiční byt tady,vydělávej tam ,takhle to dělají ukrajinci a i češi, jdou pracovat do Británie a pak mají na stáří kde bydlet v té garsonce doma.

sdfg (Ne, 23. 9. 2018 - 09:09)

Myslím, že slušný člověk, který má plat 50 000 hrubého si takovou garsonku dovolí 20 let splácet a vyžije...

Okamaďoura (Ne, 23. 9. 2018 - 09:09)

Já myslím, že imigranti by...Takové jsou totiž v Pze ceny, 5 000 000 Kč za 50 m2 a to je širší centrum. Tzn. 100 000 za m2.

Okamaďoura (Ne, 23. 9. 2018 - 09:09)

Já myslím, že imigranti by přispěli k uvolnění cen ubytování, protože by stát musel zajistit nové byty a to by musel i pro české nemajetné občany.
Já třeba nemám na to si platit 20 let hypotéku za 25 tisíc měsíčně na investiční byt v Praze 1+1 50 M2 abych tam pak mohl bydlet,když se rozvedu případně.

luci (Ne, 23. 9. 2018 - 09:09)

Správně, jsem...V česku je všechno možné.

Alois (Ne, 23. 9. 2018 - 08:09)

To je sice pěkná idea,...Správně, jsem proto.
Nemakačenkové, příživníci by neměli mít volební právo.
Jsem dokonce proto,aby volební právo měli jen pracující a ne důchodci a uvažoval bych o tom, že by to byli jen muži.
Komunisty bych zrušil, ČSSĎÁKY bych zrušil, ODS bych povíšil na státní náboženství v čele s Velkou kněžkou rohlíkového řádu.
A na ministerstvo financí bych pozval klan Regešovců,ze slovenska,který neprávem strádá a jsou něco jako Klan Klausovců,protože podle ekonomického zákona liberalistického ismu, je nejdůležitější vpustit konkurenci do všeho,
proto i ke každému druhu zvířata bych dovezl jeden zahraniční,aby se naše zmije neflákala na sluníčku,dovezl bych zmiji růžkatou, ku káněti aby bylo vidět lítat a neflákalo se syté bych dovezl sokola andského apod.

katarský princ (Ne, 23. 9. 2018 - 07:09)

Jak si český imigrant vydělal v Británii $501,504 za rok ..

23.9. (Ne, 23. 9. 2018 - 07:09)

To je sice pěkná idea,...Letos se nikomu nechtělo ani jabka sbírat,protože výkupní cena byla nízká.To ovoce je lepší nechat projít tepelnou úpravou.

Dr.Chocholousek (Ne, 23. 9. 2018 - 06:09)

To je sice pěkná idea,...Jak čtu vaše projevy, měl by jste být hospitalizován.

D (Ne, 23. 9. 2018 - 00:09)

Ať zastaví dávky všem...To je sice pěkná idea, jenže ti povaleči jsou voliči, a jsou utvrzováni demagogy v tom, že mají na své dávky "samozřejmě" nárok. A k volbám půjdou tito lidé spíše tehdy, když jim seberou jejich dávky, než když přijmou nějaké uprchlíky, kteří jim budou - dočasně či déle - konkurovat jako adresáti sociálních dávek a sociální pomoci. Navíc i oni potřebují sjízdné silnice, jabka pro své děti nebo přebalování ve starobincích po svém zestárnutí. A oni ty silnice udržovat, ta jabka sbírat, nebo sebe sama přebalovat rozhodně nebudou.

D (Ne, 23. 9. 2018 - 00:09)

Emmanuel Macron může...Pokud to nechápeš, byla to má slovní hříčka. Jinak Macron je pro mě cizí člověk, a já jsem cizí člověk pro Macrona. A cizí lidé na sebe navzájem, jak známo, zcela normálně p*dí. To však neznamená, že nemám pochopení pro jeho postoj k zemím V4.

najivko (Ne, 23. 9. 2018 - 00:09)

Emmanuel Macron může počítat s mou plnou solidaritou.

Déčko, (nějakej) Macron na tebe z vysoka sere .. To nevíš?
(samozřejmě sere na všechny.. ale třeba "my s ním jaksi též nepočítáme")

Podobně na tebe sere i ta vaše jedovatá fuchtle Theresa ..

sdfg (Ne, 23. 9. 2018 - 00:09)

I ta práce imigrantů nebo migrantů z Ukrajiny není normální, co když průmysl klesne a co budou dělat, uvyklí na manuální práci?!
Každý má pracovat, žít, zakládat rodinu tam kde se narodili jeho předci.

luci (So, 22. 9. 2018 - 23:09)

Jedna idea, nad kterou by se...Ať zastaví dávky všem práceschopným povalečům a bude mít pracovní síly.

D (So, 22. 9. 2018 - 23:09)

To je nesprávný pohled na...... či jinou, tržně občany dobrovolně nepoptávatelnou, činnost...

Reklama

Přidat komentář