Reklama

Imigranti

D (Pá, 21. 9. 2018 - 16:09)

To by se mělo o obojím...Ano, ale mnoho lidí si ještě stále myslí, že děti by neměl adoptovat nikdo jiný než heterosexuální pár. Až se toto změní, a až bude i homosexuálním párům legislativně umožněno adoptovat nějaké děti, pak již bude tato problematika méně významné politikum než dnes.

dopl. (Pá, 21. 9. 2018 - 16:09)

to bylo k tomu návrhu od Emmerové.

joke (Pá, 21. 9. 2018 - 16:09)

To je dobrý fór. Homopárky by si měly adoptovat malé budoucí islamisty. "to nevymyslíš". Ale jako "ironie osudu" dobrý..

spravně udělali (Pá, 21. 9. 2018 - 15:09)

Vyšlo v časopise - Spánek ukončen.
S.J. nabidli své sály jako prozatimní ubytovny sirotkům ze Syrie. To jsou křestane, ne jako ti co jenom žvaní, že jako, nebo jen tak.

Ouha (Pá, 21. 9. 2018 - 14:09)

Ale jinak obecně mi to...To by se mělo o obojím mluvit. Ale děti sirotky nebo jakékoli děti by měli vychovávat především výchovávání schopní rodiče. A je úplně jedno jaký je to gendr

D (Pá, 21. 9. 2018 - 14:09)

Ale jinak obecně mi to nepřijde tak úplně uhozené. O adopcích homosexuálních párů i o přijímání potřebných lidí z válkou postižených míst by se mluvit mělo, a není na škodu, když nějaký senátor mluví i o obojím.

D (Pá, 21. 9. 2018 - 14:09)

Co se syrskými sirotky?...To vážně Emmerová navrhuje? To bych do ní ani neřek. Když za Grosse šéfovala zdravotnictví, připadala mi jako strašná sociálně konzervativní držka.

A taky by mě zajímalo, jak to s těmi homosexuálními páry vlastně myslí. Mají mít nějaký privilegovaný nárok na syrské sirotky, protože jsou tak dobré? Nebo mají dostat jen syrské sirotky a nikoho jiného, protože jsou tak podřadné? Nebo mají snad dostat zatím jen syrské sirotky, aby se ukázalo, jak se umějí nebo neumějí postarat o děti?

Ouha (Pá, 21. 9. 2018 - 13:09)

Jako tohle vyhrožování "já si tě najdu", to je teď taková novinka a Doktorce? všimli jste si? já jen doufám, že je to takové poštuchování jak kdysi na střední. Jinak je to docela smutek, jestli by něco takového bylo možné. tedy ne že by nás nemohly "orgány" dohnat za to, co píšeme o politice atd. Ale za osobní fauly? To by si měla vyřídit skupina mezi sebou

D (Pá, 21. 9. 2018 - 13:09)

jak se z distinguovaného,...Sorry, ale na hrubý pytel hrubá záplata. Když mi tu někdo nadává do homosexuálních pedofilů, a ještě nad to mi i vyhrožuje, že "si mě najde", nedostává se mi pro něj salónního výraziva.

21.9. (Pá, 21. 9. 2018 - 12:09)

Od kdy není válka svatá?

hm (Pá, 21. 9. 2018 - 12:09)

Jsem pro přijimáni migrantu. Padesat navic, no a co.

Tony (Pá, 21. 9. 2018 - 12:09)

Co se syrskými sirotky?...ti pak svým adoptivním rodičům z vděčnosti uříznou hlavu

Ouha (Pá, 21. 9. 2018 - 11:09)

Co se syrskými sirotky?...Aneb jak se zviditelnit na sirotcích a homosexuálech. "Já to senátorství obhájím za každou cenu, všimněte si mě"

Jsem udiven (Pá, 21. 9. 2018 - 11:09)

jak se z distinguovaného, intelektuálně nadřazeného, proč to nepřiznat, velmi dobře argumentujícího jedince, stal stejný primitiv, jako je na tomto webu hafo"? Či snad Déčko není už Déčko

Milan (Pá, 21. 9. 2018 - 11:09)

Co se syrskými sirotky? Senátorka Emmerová přichází s převratným návrhem, ze kterého budou jásat homosexuálové. Šojdrová jistě ne

S poněkud kuriózním nápadem na integraci padesáti syrských sirotků přichází i senátorka Milada Emmerová, která v podzimních senátních volbách obhajuje svůj mandát. Dala by je k adopci homosexuálním párům, které by se tak zasloužily o jejich integraci.

Raději bez komentáře.

D (Pá, 21. 9. 2018 - 11:09)

Takže jsem se s diagnózou...: Když budu chtít, najdu si tě.

Budliky budliky, jen se po*er - ty hnuse!!!

Žít s takovým rypákem musí být asi fakt na hození, když máš potřebu tu impotentně hrozit pěstičkami, a jiným tu ještě i nadávat do homosexuálních pedofilů.

sdfg (Pá, 21. 9. 2018 - 10:09)

OPĚR KOUKÁM siskuse...Stejným způsobem pokračoval usa diplomacie v revolucích arabského jara.Žádná centrálí vláda posílila jen fanatiky všech náboženských odnoží a ŽIVOT OBYČENÝCH LIDÍ SE STAL NATOLIK NEÚNOSNÝ bezpečnostně ekonomicky a lidsky, že se houfně dali na útěk do bezpečí a tím je širokodaleko Evropa.

Poděkujme tedy USA a to jak demokratům(Obama-Hilary) tak republikánům (BUSH a jeho poradci)!

SDFG (Pá, 21. 9. 2018 - 10:09)

OPĚR KOUKÁM siskuse sexuálně deprivovaných jedinců i jejich uchylce.

Příčina migrace je G.B.II. a jeho loutkovodiči a válka v IRÁKU,která způsobila, že jidiné kdo byli schopni existovat v IRÁKU byli fanatici všech islámských odnoží.

Tony (Pá, 21. 9. 2018 - 10:09)

Takže jsem se s diagnózou...Jak, pokud používá darknet?

bič (Pá, 21. 9. 2018 - 10:09)

Ty víš ho*no o mé...Takže jsem se s diagnózou trefil naprosto přesně. Jestli ty šukáš malé Sámerky nebo oni tebe, je mi úplně šumák. To je tvůj problém. Ale nikdo mi to nebude tahat do země. A na ty tvoje ostatní ubožácké výlevy nemá cenu reagovat. Jsou jen důkazem toho, že mám pravdu. Ale nemysli si, že jsi na internetu absolutně anonymní. Když budu chtít, najdu si tě.

Reklama

Přidat komentář