Reklama

Imigranti

bič (Pá, 21. 9. 2018 - 23:09)

Polib mi p*del, ty proruský...Já mám své pohlavní ústrojí na svém místě. Ty ho máš tam, kde mají ostatní normální lidé hlavu.

Ouha (Pá, 21. 9. 2018 - 23:09)

Vy jste se oba přestěhovali do cvokárny? Jan Žižka, Sámerek nebo co a Šehrezádičky???

D (Pá, 21. 9. 2018 - 23:09)

Merkelová je jen bezdětná. Má však už druhého manžela.

D (Pá, 21. 9. 2018 - 23:09)

Ty tady přestaň kydat ty...Polib mi p*del, ty proruský anální alpinisto a zrádce národa. A nelži o mé sexualitě. Jinak z těch tvých pošahaných reakcí vyplývá, že ty sám nemáš vůbec žádné pohlavní ústrojí. Vyrvali ti ho na ruském generálním konzulátu, aby nepřekáželo tvé kolaboraci, ty m*dko?

bič (Pá, 21. 9. 2018 - 22:09)

si urážet někam do slamu...Je to vyklovaný provokatér.

bič (Pá, 21. 9. 2018 - 22:09)

Demokracie nemá nic...Ty tady přestaň kydat ty svoje bludy a uvědom si, že Češi si nikdy nemusejí nechat kálet na hlavu od takových bezmozků, jako jsi ty a celé vedení EU. Jan Žižka je náš vzor ! Ty si klidně nastěhuj malé Sámerky a Šehrezádičky k sobě domů a tam se s nimi klidně pos.., to je tvůj problém, ale nesnaž se to vnucovat nám ! A tu tvoji "demokracii" si strč někam a to hodně hluboko. Je vidět, že máš zářné vzory - gerontofila Macrona a starou pannu Merkelovou. No a transka jako ty se k nim náramně hodí.

Zalez (Pá, 21. 9. 2018 - 22:09)

Demokracie nemá nic...si urážet někam do slamu provokatére. Je mi s tebe na zvracení. Lámej si hlavu nějakou arabštinou či senegalštinou a vykašli se na češtinu. Tady opravdu nemáš co dělat

sdfg (Pá, 21. 9. 2018 - 22:09)

Ne podle mne když si ve Francii nemyslí, že si uřezávají větev a že jim to nevadí,když se populace zčísti promění na černošskou a z části smísí s černošskou, tak prosím.
Podle mě, ale to je jejich věc a naše věc zase, koho přijmeme a koho ne.

sdfg (Pá, 21. 9. 2018 - 22:09)

Kdo viděl zápas Slavia-Bordeaux ,tak všechno to jsou většinou odchovanci práce s mládeží v Girondine Bordeaux.
No je jasné , že při absenci dostatku světla, musejí nosit rozlišováky, protože trenér by je opravdu nepoznal.
Tím nic proti Francii, ale proč proboha nás nutí k tomu samému, nemáme kolonie.
I když anglosasové nás historicky považují za kolonii Rakousko-Uherska, nevím proč, to je blbost a ještě tvrdí, že Rakusko-Uhersko byli němci,kteří nám vládli a veleli v první světové.Tak tady je vidět jak ty velké národy vše přizpůsobují vlastní historii.
Tak to asi nebude tak stopro s tím přejímáním a přijímáním všeho od západu.
Fotbalisté ok, ale viděl někdy někdo českého afrického sedláka, folkloristu, spisovatele, akademika?!
No sukničkáře, kickboxera, boxera a všeho s kopáním a médii ano...

D (Pá, 21. 9. 2018 - 22:09)

Demokracie nemá nic společného s právem se vyjadřovat k rasové či etnické skladbě jakékoli populace.

Demokracie - toť tolerance. Demokracie - toť politická korektnost. Demokracie - toť respekt k menšinám a diverzitě. Demokracie - toť oddanost duchu mezinárodních lidskoprávních úmluv. Demokracie - toť trpělivé učení se nováčků v demokracii politickým zkušenostem zralých demokracií. Demokracie - toť náboženská svoboda. Demokracie - toť demokratický právní stát se svými ústavními pojistkami. Demokracie - toť rozumné, umírněné, mainstreamové teze Emanuela Macrona a Angely Merkelové. Demokracie - toť pozitivní heslo Angely Merkelové "my to zvládneme!"

Čecháčku-zabedněnče - přestaň už výt na měsíc, pozitivně přijmi reality, které nemůžeš změnit, a pochop už konečně, ne co ty chceš, ale co se chce po tobě!

Steve (Pá, 21. 9. 2018 - 21:09)

Evropa se tě ale neptá! A...Má právo ... u nás ještě máme právo na Svobodu slova. Má úcta!

Steve (Pá, 21. 9. 2018 - 21:09)

Je "demokrat". Není ... je to spíš totální blb!

pán (Pá, 21. 9. 2018 - 20:09)

Evropa se tě ale neptá! A...Je "demokrat".

decko, ty si fa (Pá, 21. 9. 2018 - 20:09)

Evropa se tě ale neptá! A...Mamrd.

mám právo (Pá, 21. 9. 2018 - 20:09)

Evropa se tě ale neptá! A...Se vyjadřovat je všemu, jako ty že sebe neustále vylejvas kejdu... Ano, kvůli debilum jako ty, může ozbrojený konflikt bohužel být může. Ale než zničit Evropu, raději to. Kokot jako ty, má určitě modrou knížku...

sardanapal* (Pá, 21. 9. 2018 - 20:09)

Evropa se tě ale neptá! A...A myslíš , že tvůj meil četl víc než starosta z Dolních Koěhůrek ? ...

D (Pá, 21. 9. 2018 - 20:09)

Že tu arabace a africany...Evropa se tě ale neptá! A ty vůbec nemáš právo se vyjadřovat k rasové nebo etnické skladbě jakékoli země. Bude snad nutné ti tuhle idiotštinu vybít pažbou z kebule v nějakém ozbrojeném konfliktu?

ty nejsi ani to (Pá, 21. 9. 2018 - 20:09)

Když zde zavedu jakékoli...Pro individuum tvého razeni, není ani jméno...

už ty retarde p (Pá, 21. 9. 2018 - 20:09)

Už jsem to tu zmiňoval....Že tu arabace a africany nikdo NECHCE!!! Nebo musíme vše, co chore mozky jako je tvůj, přijmout? Ani hovno. Udělejte si araba v Anglii třeba králem když jste tak blbí. Ale necpete tu vaši blbost všem. Jste horší než komanci.

sardanapal* (Pá, 21. 9. 2018 - 20:09)

Když zde zavedu jakékoli...Brácho , ty se posereš sám ...

Reklama

Přidat komentář