Reklama

Imigranti

D (Pá, 21. 9. 2018 - 10:09)

Pokud se ovšem ten Arab...Všechny války jsou účelové, svatá není ani jedna. Ale myslím, že ten konkrétní Arab z filmu pocházel z rodiny ekonomických migrantů. Takoví existovali co je lidstvo lidstvem, dávno před vznikem jakéhokoli nadnárodního kapitálu.

luci (Pá, 21. 9. 2018 - 10:09)

Nadnárodní kapitál za...Pokud se ovšem ten Arab nenacházel v nesprávný čas na nesprávném místě právě proto, že emigroval ze své země kvůli účelově vyvolané válce.

D (Pá, 21. 9. 2018 - 10:09)

Možná že někteří lidé...Nadnárodní kapitál za ukopání toho Araba nemohl. Ten jeho sok byl ošklivý jak bič, a navíc epileptik. A ještě byl pubertální, a blbě osahával mažoretku. Kvůli tomu dostal od své holky košem, a ta holka pak dala přednost řečenému Arabovi.

luci (Pá, 21. 9. 2018 - 09:09)

Tato problematika je ostatně...Možná že někteří lidé si vlivem uměleckého podání této problematiky uvědomí, že jejich nepřítelem není jiné etnikum a náboženské vyznání ale nenažranost nadnárodního kapitálu. Ten se totiž ve své aroganci a nenažranosti neštítí ničeho /zvláště ten Americkožidovský/ , ani rozpoutávání válek.

D (Pá, 21. 9. 2018 - 09:09)

Tato problematika je ostatně s výtečnou plastičností vykreslena v debutovém filmu "La Vie de Jésus" Bruno Dumonta, ve kterém ošklivý epileptický Francouz ukopává k smrti atraktivního Araba, který mu předtím přebral dívku.

D (Pá, 21. 9. 2018 - 08:09)

Takže jsi. To vysvětluje...Ty víš ho*no o mé sexualitě.

Co však z tvých posledních reakcí jasně vyplývá, je nejen mentální, ale i fyzická odpudivost jak tvoje, tak i tvého eventuálního potomstva.

Ty by ses doslova pos*al z výskytu nějakých nových Sámerků nebo Šeherezádiček či Zubejdátiček v Česku, protože by byli na jednu stranu pro tvou tragickou rodovou linii naprosto nedostupní, a na druhou stranu by ji jakožto konkurence vždycky s přehledem strčili do kapsy na trhu sexuálně partnerského soužití.

21.9. (Pá, 21. 9. 2018 - 04:09)

Já si naopak myslím, že...Hlavně,aby měl pak náš Stát čas na integraci svých vlastních sraček,lidé s postižením, etnické menšiny, lidé propuštění z vězení a pod.

bič (Čt, 20. 9. 2018 - 23:09)

Já si naopak myslím, že...Zanech fantazií a stůj nohama na zemi. Na nějaká gesta ti kálí pes. Prý "sirotci" ! To je sem fakt vozí v rámci předvánočních akčních slev pašeráci zadarmo ? Tři v jednom ? Když si vezmeš jednoho, dostaneš ostatní dva zadarmo k tomu ? Používáš alespoň občas hlavu k logickému myšlení, nebo jen k planému fantazírování ?

D (Čt, 20. 9. 2018 - 22:09)

Nehledě na to, že to je moc...Já si naopak myslím, že přijetí těch sirotků by bylo gesto, které by Česko odlišilo od ostatních zemí V4, zvýšilo jeho morální kredit na Západě, a tím i nepřímo podpořilo další západní investice do české ekonomiky. Pochopitelně zejména, kdyby bylo podobných českých gest víc, obstojně by se kumulovaly, a západní mediální, politické i ekonomické elity by z toho usuzovaly na přijatelnou politickou kulturu Česka a jeho všeobecně uspokojivý, civilizovaný profil.

Navíc by se z některého z těch dítek mohl eventuálně brzy vyklubat třebas nějaký nový Sámer, což by jistě ocenilo mnoho heterosexuálních dívek i homosexuálních chlapců, a mělo by to blahodárný vliv na modellingový průmysl.

Ouha (Čt, 20. 9. 2018 - 21:09)

Jasně. Ale přijetí...Nehledě na to, že to je moc pěkné ta tvoje vize, jako vždy, jenže ono to není tak jednoduché, tak čitelné. Před pár lety jsi taky z migrantů nadšený nebyl. Navíc sám víš, jaký tady máme bordel, potřebovali bychom tady nějaká sídla velkých nadnárodních firem a zvýšit tak další přísun kapitálu, zviditelnit se, a ne aby tady z nás každý dělal okraj Evropy. A to nemá s imigranty nic společného, víš, že vůbec nejde o padesát sirotků, ale o princip. Celé to jen nahrává mistním neonacistickým partičkám, okamoušům atd. Protože vědí, že 50 by byl začátek. Kdyby tady došlo k takovému stavu společnosti v souvislosti s migranty, tak tady bude občanská válka, hele. protože tahle země na to nemá a to nejen finančně.

Jak se jmenuje ten Maďar a Polák, co jasně řekli imigrantům ne

A to srovnávání s Británii. Jo teď je tam máte ty nové ale víš houby, co s nima bude, jací budou. Anglicky určitě neumí, kulturně jsou naprosto nepřizpůsobiví. Nemůžeš je srovávat s těmi co tam spíš v rámci svých ambic desítky let v klidu přicházejí. Nebo aspoň v relativním klidu. I když teroristi se rekrutují i z nich, že. A to že terorista a nemakačenko a vyžírka může být i bílý? Jo může. Ale jak to vždycky říkám. To, že existuje jedno zlo a nelze s ním už nic dělat neznamená, že máme tolerovat další potencionální zlo.

Tony (Čt, 20. 9. 2018 - 21:09)

Jasně. Ale přijetí...Stějně by okamžitě bajchli do Německa. To už to bylo.

Touha (Čt, 20. 9. 2018 - 20:09)

Jasně. Ale přijetí...Ale no jo. Sorry, že jsem na tebe vyjela. Dnes jsme se totiž pohádali jinde na netu ohledně dětského hřiště uprostřed vnitrobloku domů kde bydlím, které tam obec chce postavit. Tak jsem si připadala jako Herodes, že si dovoluji něco takového jako chtít klid v bytě a jít tak proti dnešním posvátným matkám s posvátnými dětmi. :(

D (Čt, 20. 9. 2018 - 20:09)

D, neštvi mě. Já jsem...Jasně. Ale přijetí nějakých cizích dětí (nebo jakýchkoli jiných lidí) politikum je. I kdyby si je chtěly nějaké soukromé osoby v Česku osvojit, ty děti by se stejně staly i zdejšími rezidenty a občany, využívaly by zdejší školský, zdravotní a sociální systém, pracovaly by zde, podnikaly a platily daně a jiné povinné odvody, sloužily by ve zdejších ozbrojených silách, dopuštěly by se zde rozmanitých deliktů a byly za ně trestány, množily by se zde a umíraly, migrovaly by odsud po světě, a dělaly by i všechny ostatní běžné věci jako ostatní čeští rezidenti a občané.

D (Čt, 20. 9. 2018 - 20:09)

Snahy o přijímání...V případě toho návrhu Šojdrové se jednalo o děti bez rodičů v řeckých utečeneckých táborech. Jinak ať jsou osiřelé děti v jakýchkoli táborech, nebo dokonce v místech bojů, potřebují někoho, kdo se jich ujme. V opačném případě skončí s daleko vyšší pravděpodobností třeba právě jako zdroje orgánů pro transplantace. Je to tedy úplně naopak, než jak říkáš.

20.9. (Čt, 20. 9. 2018 - 19:09)

Návrh na přijetí nejméně...Převýchova,to už tady také bylo...

bič (Čt, 20. 9. 2018 - 18:09)

Snahy o přijímání "sirotků" jsou jen prachsprostá vyděračská brnkačka na city a snaha některých bezmozků zalíbit se Bruselu. Nic víc. Nějací sirotci ani nevědí, čí jsou a že existuje nějaká Evropa, ale najednou je jich tu plno s nataženou rukou. To je sem pašeráci v rámci akčních slev vozí zadarmo ? A nebo je sem mafie tahá jako zdroj levných orgánů pro transplantace, jak tomu bylo svého času v Kosovu ?

sdfg (Čt, 20. 9. 2018 - 17:09)

Třeba přestat pobízet k migraci a to i Ukrajince pod jakoukoli záminkou jako je nedostatek pracovníků v průmyslu,.to bude vždy, průmysl má teoreticky možnost zastavit tuto republiku do poslední mrtě průmyslem a všude mohou chtít zaměstnat další a další ukrajince, wietnamce a další až jim nevyzbydou...
A tihle průmyslníci stejně nebudou žít,natož pracovat v ČR montovně a výrobně!

sdfg (Čt, 20. 9. 2018 - 17:09)

Ukrajinci jsou také mnozá tady součástí organizované nelegální migrace, akorát je nikdo nekontroluje, protože se pletí nijak neliší.
Je to celé blamáž a podvod.

Nelegální migra (Čt, 20. 9. 2018 - 16:09)

Nelegální migraci je třeba potírat

Touha (Čt, 20. 9. 2018 - 14:09)

> To máš pravdu, takové...D, neštvi mě. Já jsem neřekla, že jsem proti přijímání uprchlíků úplně natož proti přijetí pěti snad křesťanských dětí, i když na tom vůbec nezáleží, že jsou křesťané. Chtěla jsem v tomto příspěvku říci, že chápu, jak Babiš uvažuje, ne že s tím ztotožňuji. Jestli to z toho vyznělo blbě tak to napravuji.A hnusí se mi, že se z toho dělá politikum, tam kde žiju i na komunální úrovni a to bys koukal

Reklama

Přidat komentář