Reklama

Imigranti

sardanapal* (Pá, 21. 9. 2018 - 20:09)

V EU vládne... V EU , se hlavně u vesla drží divní lidé ...
Nechci je zrovna nazývat kančími přirozeními ...

D (Pá, 21. 9. 2018 - 20:09)

Když zde zavedu jakékoli zajímavé sociální téma, zdejší prasata to spolehlivě zazdí a pose*ou.

D (Pá, 21. 9. 2018 - 19:09)

Je kokot! Prohlásil, že...Už jsem to tu zmiňoval. Před dnešní migrační vlnou byly východoevropské členské země EU (V4, Pobaltí, Balkán mimo Řecka) dominantními chudáčky retardáčky, a jako takové pobíraly samy tučné rozvojové dotace. Jakmile pak přišla migrační vlna, chudáčků je v Evropě daleko více, a o almužny od bohatých se musí navzájem dělit.

sardanapal* (Pá, 21. 9. 2018 - 19:09)

Sorry kemo , jen se bavím ,...Ty brďo , tobě smázli lajk ?
To já sem proti a s tebou Vyndyžgrécu !!!

hovadstvi (Pá, 21. 9. 2018 - 19:09)

V EU vládne...

sardanapal* (Pá, 21. 9. 2018 - 19:09)

Když je bič k*k*t, musíš...Sorry kemo , jen se bavím , ale ty seš fakt kokot :-)

Macron (Pá, 21. 9. 2018 - 19:09)

Je kokot! Prohlásil, že země co nechtějí migranty by měly být vyloučeny z schengenu, a nemít prizpevku z fondů EU. Co Di ten zabozrout mysli? Že prý nerespektují evropské hodnoty... Jaké? Zaplavení Evropy migranty? Znásilňování, vraždy?

jistě, ale nemě (Pá, 21. 9. 2018 - 19:09)

Myslím, že ty rozhodně...By se z homosexuality dělat přednost, a že to je normální... Prostě není!!!

D (Pá, 21. 9. 2018 - 19:09)

Ono o ty sirotky ani tak...Babiš se ale zatím, co já vím, nikdy moc humanisticky neprojevil. Spíš šel vždycky přes mrtvoly nebo koblihy.

D (Pá, 21. 9. 2018 - 19:09)

Jest proti přírodě a Bohu...Myslím, že ty rozhodně se*eš nejen na něj. A hlavně se mýlíš i věcně. I v divoké přírodě se někdy u rozmanitých živočišných druhů homosexuální jedinci a páry starají o mláďata. A je tomu tak i v lidské společnosti, a to dokonce i v zemích, kde homosexuální páry nemohou nikoho oficiálně adoptovat. I v ČR pak řada homosexuálních párů i jednotlivců pečuje o děti, zpravidla po rozpadu heterosexuálního vztahu, v němž byly dané děti zplozeny.

sardanapal* (Pá, 21. 9. 2018 - 19:09)

Ano, ale mnoho lidí si...Jest proti přírodě a Bohu aby bukvice adoptovali a vychovávali děti ...
Jestli sem "homofob" ?
No , jistě !!!

bič (Pá, 21. 9. 2018 - 18:09)

To už není o nějaké humanitě, protože kde byla nějaká Šojdrová, když se v Sýrii a Lybii začalo válčit ? Šla snad protestovat pod okna francouzské nebo britské ambasády ? Nebo kritizovala snad USA ? Nic z toho. Držela hubu a koukala, jak by si na tom všem namastila kapsu. Už vidím ty její výlety do Řecka, jak za naše peníze bude dlouze pátrat po vhodných "sirotcích" a místo toho bude obrážet nějaké plážové bary a butiky. To bude určitě náročný a dlouhodobý úkol. Nebo strávit Vánoce někde v Dubaji, kde se bude domlouvat spolupráce......

Steve (Pá, 21. 9. 2018 - 18:09)

Šojdrová at' jde do háje se svým neznalým názorem ... K čemu nám tady budou? Co tu budou dělat? Kdo je bude dotovat a proč?

At' si zůstanou pěkně ve svým islámským svrabu a začnou něco kloudnýho mírovýho dělat. O pouštní válečníky a potížisty nemáme zájem!

bič (Pá, 21. 9. 2018 - 18:09)

je to hnus, jak všichni...Tak ono to z Šojdrové vylezlo na světlo boží - EU dává za každého sirotka 6000 euro. No - neberte to za tu cenu ! Asi si pořídím místo fitka mateřskou školku pro sirotky. Nebo rovnou otevřu výcvikový tábor pro teroristy. Bože (a to jsem ateista), kam až jsme to došli ?

sdfg (Pá, 21. 9. 2018 - 18:09)

Přesně tak, pokud někdo přijde do ČR, ať respektuje naši kulturu.Pokud ne, tak tady nemá co dělat. A musí umět náš jazyk.Žádné vesničky mluvící cizími jazyky, gheta a podobné věci. A to se týká i náboženství, vše v češtině, žádné dvojjazyčné ulice a nápisy obchodů a podobně, kdo neumí česky tak sorry jako, jistě v angličtině pro mezinárodní dorozumění samozřejmě.
Pokud jaksi respektuje liberalismus, ať nám sem nechodí prosazovat náboženská nebo kulturní konzervativizmus, to ať tady vůbec nedostává trvalý pobyt.

At si je kurva (Pá, 21. 9. 2018 - 18:09)

A taky by mě zajímalo, jak...vezme Saudská Arábie.

Roman (Pá, 21. 9. 2018 - 18:09)

je to hnus, jak všichni chtějí na těch sirotcích vydělat politické body...U mě ale naopak.
Dal bych paní Šoujdrové a jí podobným otázku, KOLIK SIROTKŮ Z ŘECKÉHO TÁBORA PŘIJMULA ČI PŘIJME SAUDSKÁ ARÁBIE, A JINÉ BOHATÉ ARABSKÉ STÁTY...Pokud nic, je zbytečné se dál bavit...Oni mají peníze, jsou to jejich bratři stejné kultury a víry.JEJICH BY TO MĚLA BÝT POVINNOST, A NE NAŠE.UŽ VIDÍM, JAK ONI BY SE POSTARALI O KŘESTANSKÉ ČESKÉ DĚTI...Navíc, kdo mi zaručí, že se sirotkům zázračně nenajdou rodiče, kteří přijdou za nimi, potom zcelování rodin jako v německu, az 50 lidí jich budou stovky...Navíc, jak se malé děti mohly dostat až do Řecka, a kde vzaly peníze pro převaděče? Nějak tocelé smrdí!!!

21.9. (Pá, 21. 9. 2018 - 17:09)

Na papíru bude mít sirotek 12 a v reálu tak 18 a více.Nebudou vědět ani kdy se narodili.

luci (Pá, 21. 9. 2018 - 17:09)

To by se mělo o obojím...Ono o ty sirotky ani tak nejde , je to zástupný problém. Jde jim o to ukázat jací jsou humanisté a Babiš sobec,xenofob a nelida.

doplnění (Pá, 21. 9. 2018 - 16:09)

A taky by mě zajímalo, jak to s těmi homosexuálními páry vlastně myslí. Mají mít nějaký privilegovaný nárok na syrské sirotky,
Na papíru bude mít sirotek 12 a v reálu tak 18 a více ..

Ale jako opravdu jinak NIC PROTI SIROTKůM a pod prokázaně 10=12 let (lékařské vyšetření)by si je asi Evropa mohla opravdu "rozebrat" "bez keců". Třeba Andrejovi by jich čáp mohl několik přinést do hnízda ..

Reklama

Přidat komentář