Reklama

Ženám známé trable při cestování-hledání WC

Verča (Čt, 31. 3. 2005 - 10:03)

Teda Danule to je síla. Majda napsala, že ten můj malér byl docela hustý zážitek, ale proti tomu co jsi zažila ty je to jako nic. Já se sice počůrala, pak totálně pokadila a musela s tím jít notný kus cesty, ve finále jsem se do těch plných kalhot musela ještě znova počůrat, ale proti tomu Tvému maléru je to sranda, protože u mne to nikdo neviděl a stydět jsem se mohla akorát sama před sebou. Ty jsi se musela v tu chvíli cítit hrozně, zejména když Ti to dokonce padalo z nohavic. Každému muselo být jasné, že jsi totálně pokaděná a že už Ti to i sjíždí dolů po nohách. Obdivuji Tě, že jsi to ustála a nezhroutila se. Dovedu si dobře představit, jak Ti asi bylo, když jsi se z toho vysvlékala. Jen doufám, že se Tvůj přítel choval jako gentleman, pomohl Ti se dát do pořádku, a nenechal Tě s tím malérem samotnou. V takové chvíli se ukáže jestli dokáže být partner oporou i ve zlé chvíli. Tak či onak máš štěstí, že v rodině Tvého dnes už manžela jsou zřejmě rozumní lidé. Kdo ví třeba se to taky někomu z nich stalo.'

Danule (St, 30. 3. 2005 - 12:03)

Ahoj holky a kluci, čtu tady tu spoustu příspěvků a nestačím se divit v jakých že to situacích se může člověk pokadit a počůrat, většinou je to spojeno s tím nešťastným cestováním a hledáním záchodů v neznámém prostředí, tohle bych asi viděla za ten největší problém a důsledek většiny pokaděných a počůraných kalhot, v některých případech to ještě urychlí strach a nervozita, já osobně mám bohužel už tuhle zkušenost taky za sebou a vím jaký nepříjemný pocit je mít plné kalhoty, ano přesně tak taky patřím mezi tu řadu děvčat co už se jako dospělé totálně pokadili do kalhot, nevíc se mi to stalo v ne zrovna vhodné situaci,stalo se mi to když mě před několika lety jel můj nynější manžel představit svým rodičům, jeli jsme k jeho rodičům na vesnici autobusem a mě se už cestou začalo chtít docela pořádně na velkou, možná i z nervozity, když jsme dorazily na místo oznámila jsem svému příteli, že se mi chce opravdu šíleně a že je to na krajíčku, tak že naše cesta k němu domů byla takřka v poklusu, říkal že záchod je hned ve vchodu k nim domů, já už se potila a křečovitě jsem držela vší silou to nadělení v sobě a nemohla se na nic jiného soustředit, už jsme byli u něj doma, jenže ouha celá jeho famílie stála u vchodu i s jeho sourozenci, tak se na mě těšili, že mě přišli přivítat přímo ke vchodu, takže jsme otevřeli dveře a já se tak lekla, že jsem se prostě posrala do kalhot, jak jsem to měla na krajíčku, navíc jsem si u toho příšerně hlučně uprdla, takže všem bylo hned jasné i podle mého výrazu, že jsem si zrovna nadělala do kalhot, začala jsem koktat že se omlouvám a že je mi to trapné, ale že musím nutně na WC, i když bylo všem jasné že už je stejně pozdě, ale všichni to brali v pohodě a přítelův tatínek zcela bezelstně pobaveně pronesl, že by to viděl spíš na koupelnu, bylo to šílený styděla jsem se úplně příšerně, nevíc když jsem udělala první krok, tak se mi to začalo všude matlat a kousek mi vypadl z nohavice, naštěstí má můj přítel naprosto skvělé rodiče a tak jsme se ještě ten den všemu zasmáli, i když jsem se pak ještě hodně dlouho styděla a zažít bych to teda už nikdy nechtěla, ten pocit je příšerný.'

s... (St, 30. 3. 2005 - 10:03)

no já nevím co je lepší jestli se pokakat, nebo počůrat, nejlepší je když se nestane ani jedno, ale pokakat se bez svědků nevím nezažila jsem to snad když jsem byla malá jsem se pokakala v mateřské škole, ale to už si pamatuji jen matně, ale musím se přiznat, že jsem už taky měla ne jednou na mále s pokakáním, ale jde to líp udržet než když se vám chce čůrat.'

kamil (St, 30. 3. 2005 - 09:03)

ahoj všichni, sice mě zaskočilo, kolika lidem se to stalo, nicmeně je pravda, že se to může stát úplně každému nás chlapů nevyjímaje. Nebudu tady sice popisovat své historky - měl jsem zdravotní problém - to ale lidem okolo nevysvětlíte, takže vím, o čem to je. No a u piva jsme to rozebrali, zasmáli se a život jde dál... Stávaj se na světě daleko horší věci.'

Standa H (St, 30. 3. 2005 - 09:03)

Ahojky, pokakaná jsi sice nebyla, ale počurat se před lidmi v autobuse, tak to taky není moc o co stát. Já v tomhle dost souhlasím s Verčou a dalšíma, co tvrdí, že na těchto nehodách je asi nejhorší ta ostuda, když se to stane na veřejnosti. Řekni sama, co by jsi zvolila, kdyby Ti někdo dal na vybranou, ve chvíli kdy už jsi cítila že už to opravdu nevydržíš, jestli se chceš počurat v autobuse, kde spousta lidí uvidí Tvé mokré kalhoty a louži čurání pod nohama, a nebo jestli by jsi se radši pokadila, ale zato někde sama bez čumilů. To pokadění je sice o moc horší pocit, rozmaže se to, hrozně to zapáchá, dá to o dost více práce se zcivilizovat, ale pořád je to bez ostudy před lidma. Jak se na to koukáš Ty?'

s... (Út, 29. 3. 2005 - 21:03)

ahoj, pokaděná jsem ještě něměla být tu čest a ani doufám že mít nebudu, ale vím co je to počůrání do kalhot, stalo se mi to asi měsíc zpět cestou z nákupů, chělo se mi šíleně moc už v mhd a nakonec jsem se v tom autobuse taky počůrala, zůstal stát v zácpě před křižovatkou, no a moje nové džíny prošli křestem a podemnou zůstala pořádná louže, tak jak v tom autobuse jsem se nikdy před tím nestyděla, všichni mě očumovali, no fakt nikomu nepřeji.'

J.Lo (St, 23. 3. 2005 - 17:03)

mě se stalo totéž co Tobě Andreo, byla jsem na koncertě přímo v kotly a asi v půlce koncertu se mi začalo chtít šílěně kadit, půlky jsem měla sevřený a snažila jsem se to držet a vcelku se mi to dařilo, teda až do tý doby, než skončil koncert a vypadalo to že už se konečně dostanu na záchod, jenže jak jsem udělala dva kroky tak to bylo v kalhotách, ani jsem na nikoho ze známejch nečekala a mazala urychleně domů a rovnou do vany, byla jsem zaprasená jako malý děcko fůj, už bych to nechtěla nikdy zažít.'

Standa H (St, 23. 3. 2005 - 15:03)

No Andreo, tady Ti není moc co závidět. Podělat se do kalhot na ulici mezi lidma, to sis užila svoje. Akorát nechápu proč jsi si ještě navíc dělala násilí s tím poskakováním a nešla normálně. Co vás některé ženské tak děsí na chůzi, když se pokakáte? Z vlastní zkušenosti s pořádným pokakáním se do kalhot vím, že v tom stavu v jakém jsi se nacházela už Ti to mohlo být úplně jedno. Smrděla jsi určitě fest a muselo Ti být jasné, že Tě stejně čeká vysvlékání ve vaně a důkladná koupel, než z Tebe zase bude normální člověk, tak proč to násilí. Stejně tomu nezabráníš. Sama přiznáváš, že se Ti ta hovna stejně rozmazala totálně všude, tak proč ses na to nevybodla. Akorát jsi si tím ten pobyt v podělaných kalhotách prodlužovala a musela být daleko více nápadná, než kdyby jsi šla normálně. To já mazal chvílemi jak zajíc, jen abych byl v bezpečí, a bylo mi jedno co se děje v kalhotách.'

andrea (Út, 22. 3. 2005 - 15:03)

jo tak tohle se mi taky stalo, na koncertě, byla jsem v davu uplně ve předu a začalo se chtít vcelku dost kakat, zadržovala jsem to a podařilo se mi to až do konce koncertu a pak šup jak začne dav ustupovat na záchod, jenže chyba lávky, před záchody byla taková fronta, že jsem to nakonec nevydržela a pokakala se do kalhot a musela jsem podělaná domů, nedalo se s tím vůbec jít, poskakovala jsem jako postižena a stejně se neubránila totálnímu rozmazání všude:-( no svět se nezboří, už se holt stalo.'

vláďa (Út, 22. 3. 2005 - 12:03)

Ahoj holky, dělal jsem několik let pořadatele na velkých koncertech a fesťácích, několikrát jsem se dostali i do první linie, tedy do zábran před podiem, nejdnou jsem z davu vytahoval omdlenou fanynku, která měla velký mokrý flek mezi nohama,pokud jste v davu a chce se vám, tak prostě není na výběr, dokonce se jsem asi dvakrát vytahoval holky který byli i pokaděný, bylo to na koncertě lenutiku a byla to mladá děvčata, tak okolo 12let a byla totálně vysílená.'

paní T. (Po, 21. 3. 2005 - 17:03)

ahoj lidičky, přeji vám hezké odpoledne,chci jen přispět se příhodou, která se mi stala, když mi bylo 14, jako tradičně i toho roku se šlo 1. května na prvomájový průvod městem jenže mě se začalo chtít vcelku hodně na velkou, ale nebylo kam odskočit, všude kolem dav, křížila jsem nohy a začala se potit a v očích jsem měla slzy,prptože se blížilo nezadržitelné, prdla jsem si a začalo to ze mně jít ven, byl to průjem, měla jsem pískovou sukni a silonky vše mi teklko po nohou až do lodiček, hrůza, samozřejmě si toho během chvilky všimlo spousta spolužáků i s učitelkou, ta mi pujčila dlouhý šusťákový pláštík a ja jsem mazala domů, týden jsem byla doma a strašně se styděla jít do školy, ale jednou jsem tam jít stejně musela, a nebylo to zase tak strašný, chvilku jsem byla středem pozornosti, ale za pár dnů se na vše zapomnělo, a teď to skoro na každém třídním srazu někdo nadhodí k dobru a všichni se tomu jen zamějí a sem tam někdo přidá i svoji příhodu, prostě patří to k životu.'

p.o.s. (Po, 21. 3. 2005 - 13:03)

Ahoj Jano, já bych rozhodně tu matraci neplatil, můžou Ti napočítat tak akorát úhradu za znečištění, ale za celou matraci rozhodně ne. Jinak si z toho že se Ti to stalo nic nedělej, holt stát se může , já si pamatuji, když jsem byl kdysi dávno na nějakém školení, kde se spalo taky na nějakým vcelku dost slušném hotelu, tak se tam jedna kolegyně dost opila a v noci se do té postele, nejen počůrala ale i pokakala a dost, a nic neplatila, personál vše uklidil a nedělal z toho žádnou aféru, takže je to zase jen na solidnosti podniku.'

dr.Šmaus (Pá, 18. 3. 2005 - 15:03)

Já mám taky strach že se v autobusu pochčiju a tak jezdím jenom vlakem kde jsou hajzly.'

Jana (Pá, 18. 3. 2005 - 15:03)

Stalo sa vám niekomu, že ste sa počúrali do postele v hoteli? Mne sa to stalo pred mesiacom počas služobky a dosť ma to vzalo, lebo inak sa mi to nestáva a keďže som tam musela ostať ešte ďalšiu noc, tak mi to spôsobilo dosť ve?kú hanbu. Bol to šialený trapas! Asi po dvoch týždňoch som sa už z toho konečne spamätávala a ?ahala som si do postele bez obáv z prípadnej nehody, no list z toho hotela ma poriadne schladil. Vymáhajú odomňa zaplatenie plnej hodnoty matraca, 7700 Sk. Oddôvodňujú to tým, že doško k poškodeniu ich majetku. Je fakt, že pomočila som sa totálne a naskrz im premočila celý matrac, ale mám dojem, že vymáhať zaplatenie plnej ceny matraca je neadekvátne. Bola to totiž nepríjemná náhoda ku ktorej som nijak neprispela, nestalo sa mi to pod vplyvom alkoholu, alebo vďaka nejakému stavu ktorý som si privodila sama. Náklady na čistenie by som im bez slova uhradila! Podarilo sa vám niekomu počúrať do postele v hoteli? Ako reagoval personál? Na túto moju nehodu asi nikdy nezabudnem a dúfam, že sa už nikdy nezopakuje. Myslím, že je to ove?a horšie ako sa počúrať, alebo pokakať do nohavíc. Všetkým Vám želám, aby ste niečo podobné ako ja nezažili!'

pearl (Pá, 18. 3. 2005 - 13:03)

ahoj moje holka má z cestování autobusem vcelku velkou hrůzu, má pocit že se jí chce čůrat i když se jí nechce, je to asi tím, že se jednou skutečně v tom autobuse počůrala, jak ji pomoct??'

p (Pá, 18. 3. 2005 - 08:03)

Myslím, že by to bolo zaujímavejšie v sukni a tangáčoch...'

mirek (Pá, 18. 3. 2005 - 00:03)

se zájmem jsem si přečetl toto forum a pokusím se o několik postřehů z pohledu chlapa. Počůrání u chlapa pokud není na šrot je skutečně méně obvyklé než u ženy a to z několika důvodů, možnost odlehčení je jednodušší, kapacita močového měchýře je větší a navíc chlap netrpí ochablostí pánevního svalstva která způsobuje inkontineci od lehké vyvolané smíchem až posamovolnou těžkou. Nehody však nejsou ani u chlapů vyloučeny postrachem jsou např. dopravní zácpy ve městě a určité fanfarónství - to ještě vydržím a obvykle taky jo ale pak přijde zaseklý zip a je to v kalhotech alespoň z části mnohdy paradoxně nad mušlí nebo mísou. Ostatně to tu někdo popsal jako syndrom straceného klíče nebo posledního kroku nebo tak nějak.pozornost je již upřena k možnému uvolnění začne se projevovat radost, že jsme to stihly, člověk si přestane dávat pozor a ke skutečnému uvolnění dojde samovolně o několik vteřin dříve a je hotovo. To samozřejmně platí i o pokakání kde jsme na tom skoro stejně. Ale zatím co za počůrání si možná trochu můžeme sami u pokakání to nemusí platit. Tam mnohdy potřeba vyprázdnění nastoupí tak rychle, že máme smůlu pokud WC není v okruhu několika desítek metrů.A bývá to nadělení protože tuhé se obvykle dá udržet déle. A teď k tomu hlavnímu strach a nucení na WC. Děvčata proč americké vojenský dlouhý spodky jsou na kaničku okolo kotníků - proto aby to neteklo do bot což omezuje mobilitu více než když je to jen v kalhotách. Jde o přirozenou reakci, tělo se připravuje na boj o život při ohrožení a mimo adrealinu a endorfinů omezujících bolest které se uvolňují do krve se i automaticky vyprázdní jako odlehčení a ochrana při možném zranění střev. Máme to po (zvířecích) předcích a nic s tím nenaděláme je to normální reakce u někoho silnější u někoho slabší. Vzpomeňme i vulgární mluvu " on se z toho posral " = hodně se bálTak at se Vám to nestává a když ano tak si stoho nic nedělejte není to ostuda nevím proč se to tak bere narozdíl třeba od zlomené ruky.'

Sára (Čt, 17. 3. 2005 - 20:03)

Zdravím ve spolek, chtěla bych jen podotknout že jak píše radka o těch tangách, tak si dovedu představit jak to asi vypadalo, nicméně s těma kalhotkama jak píše Verča to nebude o moc lepší, ale aspon má člověk lepší pocit, když má ty kalhotky, které zachytnou rozhodně více než tanga. Po vzoru Verči jsem našla odvahu a svěříla jsem se u kávy jedné kamarádce, s tím co se mi stalo, nějak na to postě přišla řeč a ejhle z mé kamarádky to po chvilce lezlo jako z chlupaté deky:-) přiznala se mi, že se ji to též přihodilo, takže jsem zase o něco klidnější. Tak teda co se jí stalo? No nebylo to zrovna pokakání typické, ale přece jen se pokakala, stalo se jí to asi před dvěma lety cestou z odpolední směny, šla z autobusu domů parkem a začal se do ní navážet nějaký otrapa, řekla mu ať neobtěžuje a šla dál, jenže jí nedal pokoj, tak vzala nohy na ramena a on za ní, no a z toho strachu a paniky doběhla domů totálně pokakaná, říkala, že nechápe jak se mohla tak pokakat, když se ji před tím vůbec nechtělo, asi selhání svěračů v důsledku strachu, mám pocit, že už o tom tady někdo psal.'

Verča (Čt, 17. 3. 2005 - 19:03)

Radko,na tvrzení Tvého přítele se vykašli. Promiň, ale v tomhle je to pěkný pitomec. Namísto slov podpory Ti řekne, že tohle se může stát jen ženské. Houby s octem. Chlapi mají možná trochu výhodu pokud jde o čurání, protože se zkrátka někde postaví zády a jsou v pohodě, ale pokud jde o kadění, tak jsou na tom stejně. Jistě u žen se třeba někdy může objevit nějaká forma inkontinence v souvislosti s porodem, ale to pořád neznamená, že si chlap nemůže nakadit do gatí.K těm tangám. Já je prakticky nenosím, ale je fakt, že když si představím ten proužeček látky, tak to kadění jde rovnou do gatí či punčoch. Nicméně si nedělej iluze, že by kalhotky nějak výrazně pomohly. Ty nohavičky to také dlouho neudrží a pak to stejně leze do nohavic a dolů po stehnech. Ta má kamarádka měla normální kalhotky, nepočůrala se, a stejně než se dostala domů, tak měla nohy umazané až dolů. Ono když se opravdu pokadíš, tak je toho obvykle hodně a je to spíše řídké, takže to pak podle toho vypadá :-(. To by zastavily snad jedině plíny :-). Kalhotky sice můžou v první fázi něco chytit, ale zase to dokážou usměrnit mezi nohy a do podbřišku. Nevím jestli se Ti to dostalo i na tahle místa, ale věř, že je to také "rozkošný" pocit. Podle toho co píšeš jsi byla asi pořádně pokaděná, ale bereš to docela s nadhledem a to děláš dobře. Držím Ti palce ať už to nezažiješ. To já měla smůlu i podruhé. Uvázla jsem s autem v kolonách a než jsem se vymotala, bylo zle, takže vím jak "hezky" se Ti v tom sedělo. Nicméně díky té mé kamarádce jsem to už brala víc v klidu. Prostě, stalo se.'

Standa Kross (Čt, 17. 3. 2005 - 18:03)

Ahoj všichni, to není určitě pravda, že se počurávají a pokakávají jen holky, mě osobně se taky stalo, že jsem se počůrál, když jsem šel domů z hospody a měl jsem vypito víc piv než bylo zdrávo:-)))) ale jelikož jsem instalatér a občas chodívám opravovat záchody i ne veřejné WC, tak jsem byl párkrát svědkém nesnází, a jednou dokonce svědkem pokakání, měl jsem zastavenou vodu na dámském WC a opravoval prasklou vodovodní trubku, dveře byli zamčeny a byl na nich nápis mimo provoz, najednou jsem uslišel šílený bušení na dveře a naříkání, šel jsem otevří a dovnitř vtrhla asi asi 45letá žena a křičela na mě: "proboha proč máte zavříno ja se kvůli vám posrala" vysvětlil jsem jíže jsou záchody mimo provoz, ale nějaký vtipálek nápis ze dveří strhl, paní se mi omluvila a řekla mi že to prostě neudržela a že to má v kalhotách a požádala mě jestli bych ji nemol pustit vodu a nechat ji tam "upravit se" opava byla skoro hotova, tak jsem dámě vodu pustil a nechal ji tam o samotě dokud nebyla hotova, řekl bych podle chování té ženy, že se jí něco podobného už určitě stalo, "upravování" ji trvalo asi 20 minut a zástal po ní na WC příšerný smrad, pak se mi ještě jednou omluvila, musím se přiznat, že jsem se možná styděl víc jako ona.'

Reklama

Přidat komentář