Reklama

Taky začínáte být doslova alergičtí na Jiřinu Bohdalovou?

otevřeš (Ne, 5. 1. 2014 - 17:01)

paštiku a šup Bohdalka. Do rádia ano ale do televize a filmu už ne. Paní Jiřinko buďte soudná, prosím.

? (Ne, 5. 1. 2014 - 17:01)

A není to jen Jiřina! Zrovna tak nemohu vystát Šípa a Gondíka s Gondicí. Jak můžou se stále držet, když kromě bezduchého žvanění nic jiného neumějí!

D (Ne, 5. 1. 2014 - 17:01)

Bohdalova byla vyfocena se vsemi presidenty, od Novotneho az nejmene po Klause. Mela tedy afinitu k vrcholne politicke moci, a jako takova se podoba Jirine Svorcove.

Na druhou stranu, Bohdalova se tez podilela na televizni i audio-tvorbe pro deti. Jako takova se podoba Stepance Hanicincove.

Ve srovnani s tou strasnou komunistickou kurvou Svorcovou vychazi Bohdalova kladne.

Naopak ve srovnani se Stepankou Hanicincovou vychazi mene kladne.

to je fakt, (Ne, 5. 1. 2014 - 14:01)

Ten rozmazlenej fracek se...protekčních fracků je tam až až. Dneska jsem poslouchal v rádiju mladou Polívkovou - údajně herečka - a to je děs jak ona mluví. Nedalo se to poslouchat. Jak takový člověk může být hercem a živit se vlastně mateřským jazykem? Tento svět už se skutečně v p... obrací....

:)) (Ne, 5. 1. 2014 - 13:01)

Ten rozmazlenej fracek se..."Jsou zamilovaní jako dva puberťáci. Dara poslala romantické přání k narozeninám svému miláčkovi Rytmusovi"

Proč to cpou do českých zpráv?

Jojo (Ne, 5. 1. 2014 - 13:01)

Bohdalku už více let. Jsou...Ten rozmazlenej fracek se všude vtírá do novin, svléká se, ale nevím proč. Kdo to je? Herečka? Já jí neznám, vím jen že je to Krendlova dcera.
Taky nemám rád ty dva cikány ze Slovenska, co pořád melou o svý lásce. Koho to zajímá?
Bohdalku nemám rád kvůli tomu diblíkovství. A jak se rozčilovala, když jí vyfotili nahou. Tak ať se neproducíruje nahá, potom se nemusí rozčilovat.

jasně (Ne, 5. 1. 2014 - 12:01)

Diky za upresneni. Tez se mi...A Bohdalka o tom neměla ani tuchu, že? Ha, ha...

Marie (Ne, 5. 1. 2014 - 12:01)

Mně Bohdalová něčím připomíná zpívající babičku Tinu Turner, jejíž stárnuoucí skřehotavý hlas a dibličinu jsem už nemohla též ani cítit. A to byla štíhlá, vypadala lépe.

D (Ne, 5. 1. 2014 - 12:01)

je vidět, jak ten lidsky...Diky za upresneni. Tez se mi nechtelo verit, ze by komousi kvuli jedne celebrite zlikvidovali jedinou verejnou linku v nejake mistni casti Semil - i kdyz jinak byli schopni ledasceho.

! (Ne, 5. 1. 2014 - 10:01)

Takovou soběstřednou krávu bych nevolil ani za nic! Však taky prskala když už se cejtila premiérkou! Dobře jí tak!

nesnáším (Ne, 5. 1. 2014 - 10:01)

Bohdalku už více let. Jsou jiní herci a herečky ve vyšším věku a jaou sympatičtí, páč se nikam necpou a neupozornují na sebe v každém momentu. Ještě mě moc vadí Kerndl a ten jeho rozmazlenej fracek.

volič ODS (Ne, 5. 1. 2014 - 08:01)

A já zase nesnáším...Já jsem Němcovou volil, je to slušná a inteligentní žena. Plácáte tu nesmysly.

D (So, 4. 1. 2014 - 23:01)

Když si paní Bohdalová...> Když si paní Bohdalová pořídila chalupu v Komárově u Chuchelné, to je místní část Semil, tak jedinou telefonní linku, která tenkrát v Komárově byla ,si nechala, díky svým známostem, přeložit do své chalupy.

Jinymi slovy, chtela pro sebe telefon. Pochybuju, ze ji napadlo, ze soudruzi kvuli tomu zrusi jedinou verejnou telefonni budku siroko daleko. Jakmile se tak ale stalo, hned se rozkriklo, ze si tu verejnou telefonni linku "nechala prelozit do sve chalupy".

Lidsky jazyk je zkratka velmi osidny komunikacni nastroj, a lide svoje slova casto velmi malo vazi...

Keny Southpark (So, 4. 1. 2014 - 22:01)

A já zase nesnáším Miroslavu Němcovou z ODS!V předvolební kampani se kráva jedna olezlá už pasovala na premiérku a dneska je ta pizda ráda,že jí zůstalo alespoň to koryto v Poslanecký sněmovně!

Petr (So, 4. 1. 2014 - 18:01)

Zase nemůžu vystát herce,...No vidíš A právě tento herec byl v reálu docela sympatický člověk. Tehdy s ním byl rozhovor, kde říkal, že právě kvůli tomu seriálu měl tenkrát problémy. To je právě u nás dost časté, že lidé spojují postavu herce se skutečností.

nhv (So, 4. 1. 2014 - 18:01)

A já nesnáším všechny, co hrají hru: kam vítr, tam plášť.

(So, 4. 1. 2014 - 18:01)

Zase nemůžu vystát herce, kterej hraje v seriálu Chlapci a chlapi toho Hasmana, hraje tam hajzla a já si myslim, že je to hajzl i v reálu, to zlatá Bohdalka.

soňa (So, 4. 1. 2014 - 17:01)

Když byl u moci Klaus,Zemana tak nesnášela,že když přišel na její představení do divadla,vykřikovala,že nebude pro něj hrát.
A ejhle,jen co jí pozval na hrad na svoji korunovaci,běžela jak divá a nechala si od něj líbat ruku.
Je to pěkná lištička,vyčůraná...ale,jinak je to hodná holka...

Petr (So, 4. 1. 2014 - 16:01)

No jo, Lucka. Až na ty její...S tím zbožňováním Klause si možná škodí, ale zase na její obranu musím říci, že na rozdíl od ostatních celebrit ona vždy hájila jeho a nikdy nikoho jiného.A to i v době, kdy už nebyl populární. Zatímco ostatní celebrity se vždy točily podle větru. Viz Bohdalka. Ta byla viděna snad všude a u každého politika.

no (So, 4. 1. 2014 - 16:01)

O té Heleně Růžičkové...No jo, Lucka. Až na ty její okázalé pompézní svatby. Vždycky láska nebeská až za hrob a do roka jsou od sebe. Navíc psychologové tvrdí, že je pořád nedospělá. O tom prý svědčí nadužívání jejích oblíbenech zdrobnělin. Vrcholem všecho byl její výraz "vánočky" pro Vánoce. Ale jinak bude asi celkem neškodná (až na to nekritické zbožňování pana profesora Klause)

Reklama

Přidat komentář