Reklama

Taky začínáte být doslova alergičtí na Jiřinu Bohdalovou?

! (Út, 7. 1. 2014 - 13:01)

že by se měla v mládí...byla rec o pani Fialove, ne o Bohdalce. Tato krasna a decentni dama si ve velice mladem veku zazila svoje, co nikomu asi nepreju.

no nevím (Út, 7. 1. 2014 - 11:01)

jak byste se chovaly Vy po...že by se měla v mládí špatně. Zavčas se chytla Dvořáka a v televarieté vystupovala pořád, točila hromadu filmů, tak si nemyslím, že by jí bylo zle. No a to, že jí zdrhnul Brzobohatý svědčí jen o tom, že S NÍ život jednoduchý asi nebyl.

nojo (Út, 7. 1. 2014 - 11:01)

Těžko soudit dámu v...přepnout si na jiný program .....jenže běží pěkná pohádka a najednou se tam zjeví Bohdalka, to jednoho nas..ere.

a (Út, 7. 1. 2014 - 11:01)

jak byste se chovaly Vy po...jak můžeš vědět ty, co jsme v mládí prožili my a nebo co ještě zažíváme!

no nevím (Út, 7. 1. 2014 - 10:01)

Květs Fialová je bláznivá...jak byste se chovaly Vy po tom, co ona v mládí zažila.

úúúúúúúú (Út, 7. 1. 2014 - 10:01)

Těžko soudit dámu v...Květs Fialová je bláznivá bába. To už raději tu Bohdalku. Nejraději mám Janžurovou, to je super herečka, i ženská.

Dana (Út, 7. 1. 2014 - 10:01)

Těžko soudit dámu v jejích letech, která byla zvyklá žít svojí profesí a mít kolem sebe lidi. Musí to být depka, zůstat v tomhle věku najednou doma a stáhnout se by byla cesta do záhuby. Herci to mají s prací jinak, mají to jako životní náboj a poslání a pokud je někdo odepíše jsou psychicky na dně. Peněz má podle mě dost, je to o něčem jiném.
Pokud ji nemusíte, přepněte si program.
Musí se jí nechat, že herečka je to výborná, vzpmínám třeba na film Fany..
Závidím jí a přeji její zdravíčko a elán.

Pokud bych měla vybrat sympatičtější herečku ve vysokém věku, bylo by jich jistě víc Ljuba Skořepová, Květa Fialová,..

nevím proč, ale daleko víc než Bohdalka mi neseděla Jiřina Jirásková, ač to byla rovněž výborná herečka a také chtěla pracovat do posledních dní...

Ywes (Po, 6. 1. 2014 - 23:01)

Bohdalka je poslední 2 roky těžký zombie leze do prdele virózistovi Zemanovi v pohádkách už je trapná její Ěra už zkončila Měla by si to přiznat a zabalit to...jenže je zhejckaná chechtákáma tak se tam bude další 3 roky ztrapňovat !!!

Tak (Po, 6. 1. 2014 - 23:01)

lepší,než když tam je parlament.To tě vyjde dráž.

Tak (Po, 6. 1. 2014 - 23:01)

to tě žere?A kolik si jí dal?

A co (Po, 6. 1. 2014 - 18:01)

Bohdalka a Dvořák!Pane,to byla zábava.Na ně nikdo jen tak neměl.

Jo, (Po, 6. 1. 2014 - 18:01)

lidi se hlavně nesnáší mezi sebou.

opr. (Po, 6. 1. 2014 - 18:01)

se sestrou...

opakujte po mně (Po, 6. 1. 2014 - 18:01)

Nesnese se se setrou.Osm...

ale snad (Po, 6. 1. 2014 - 18:01)

diskuse - názory - a že ne...není nutné reagovat tak vulgárně, jak to někteří zde dělají.
Ale na druhé straně, alespoň si člověk může udělat obrázek, jak lidi, kteří nic moc nedokázali, potřebují tu svou malost někde vybít.

Dana (Po, 6. 1. 2014 - 17:01)

Taky již nemůžete vystát...Na Bohdalovou jsem alergicka jiz
padesat let.

To (Po, 6. 1. 2014 - 17:01)

já zase nesnáším Novotnýho.Tedy starýho.Naštěstí už se ani nikam necpe,ale nemůžu ani jeho hlas.

V (Po, 6. 1. 2014 - 17:01)

nemám ji ráda, ty její grimasy mě už lezou krkem.

proč kydy (Ne, 5. 1. 2014 - 17:01)

Připadáte si alespoň...diskuse - názory - a že ne všichni Bohdalku nemilují je snad normální. Kasždý má svoje oblíbené a neoblíbené herce.

nesnáším všechn (Ne, 5. 1. 2014 - 17:01)

Připadáte si alespoň lepší po těch závistivejch,zlejch kydech?

Reklama

Přidat komentář