Reklama

cuckold z pohledu ženy

Petr (Pá, 20. 5. 2016 - 17:05)

Mi s manželkou chodím

Tak to jste na tom fakt dobře. Ja manželku nějak nemůžu přesvědčit, aby šukala s jinýma a s vícema. Zatím se nám to povedlo jen dvakrát s kamošema, když jsme jí fakt zlili a pak se naní vystřídali bylo to supr i ona řádíla, ale boužel už se hlída.

Radek (So, 14. 5. 2016 - 07:05)

To zní jako milování deprivantů. Běda jestli někdo z vás věří potají na lásku, bude maximálně zklamán. Chemie lásky něco takového totiž vylučuje. Bývávaly ženy, kterým na vztahu a rodině záleželo víc, než na svém vlastním životě. Kdo nevěří, může se jít poradit s odborníkem. Z biologického hlediska je dobře mít potomstvo spíše s milencem než onanistou, ale z sociálního hlediska to je problém skutečně obludný. Ať vás síla a hlavně rozum provází.

No (St, 11. 5. 2016 - 18:05)

Tak to dost chlastate ne:-) 10x do tydne
Vi:-) jedni

Rada (St, 11. 5. 2016 - 16:05)

Mi s manželkou chodíme často do společnosti na různé akce a už tak 3 roky se vždycky líznem a někoho jí zbalíme aby jí opichal. Spolu máme sex tak 4 krat do týdne, ale s jinýa tak 10 krát do týdne, už jsme unás doma zkoušeli i gangbang, ale to se jí moc nelíbí pač je jich pry hodně. Nicméně se teď pokoušíme o dítě tak se snažíme aby sukala s kondomama, ale už se to doskrát nepovedlo a ja sem z toho docela nažavenej, že jí ty gumy i schovávam.

jsou (St, 11. 5. 2016 - 14:05)

různé důvody ke kandaulismu či cuckoldu, a výše je jeden z nich, a když to nakonec vyhovuje všem, pak není co řešit.

Rosťa (Út, 10. 5. 2016 - 20:05)

´´´´´´´´...toto je celkem rozumný názor. Myslím, že přesná hranice mezi cuckoldem a kandaulistou není. Sám nevím, co jsem. Když jsem začal (poměrně časně) jako muž selhávat, zkoušel jsem různé zaručené metody a všechny nanic. Jednou jsem zjistil, že manželka měla styk s jiným mužem. Ani oc nezapírala a začali jsme situaci řešit. Proč by měla potupně zahýbat, když to může bez výčitek a v pohodě dělat doma. Začátky nebyly lehké, ale šlo to rychle a světe div se, mě se to začalo líbit. Sice nesouložím, ale mohu s nimi onanovat. Já se totiž i s měkkým normálně uspokojím a jak jde čas, vymýšlýme různá vylepšení a skoro mohu říci, že je to vzrušivější než dříve. To, že manželka souloží s jiným chlapem mi nevadí, naopak se oba snažíme o její uspokojení. Dokonce jsme řešili i takovou situaci, že již poněkolikáté jsme čekali miminko. Je to asi divné, ale nic rajcovnějšího,když mi to oznámila, jsem nezažil. Který normální chlap zažije, aby mu ženu oplodnil jiný chlap a on jim při tom asistoval. Hoky nebuďte hloupé, proč se hned rozvádět, když chlap nestačí a ponižovat se nějakými tajnými bokovkami také nemáte zapotřebí. V každém chlapovi je kus cuckolda, jen si to nechceme přiznat. Chce to čas, trpělivost a názornou ukázku. Když se z toho šoku vzpamatuje. nebude chtít nic jiného.

jirka (Út, 10. 5. 2016 - 15:05)

Moje Paní mě nepustila do její Pipinky už 4 roky. Jediný kontakt mému penisu dopřává, že si obuje vyřazené kozačky a já se můžu udělat o ně .

Roman (Út, 10. 5. 2016 - 12:05)

V českém prostředí...Souhlasím!I když moje manželka si občas zašuká s jiným chlapem,tak chci mít s ní sex taky!

Jana (Út, 10. 5. 2016 - 12:05)

V českém prostředí rozlišuju kandaulismus a cuckold jako že cuckold ke už extrémní, kdy chlap s ženou ani nešujá, má zákaz a tak.
To by mi už neimponovalo, kandaulismus je lepší

realista (Po, 9. 5. 2016 - 15:05)

´´´´´´´´ psala:
Normální žena touží po chlapovi,kterej ... zvladne uplne vsechno.
Jenze kde je najit? Jde to prece i rozdelit:
Ja zvladnu dost od kazdeho, ale zase ne vsechno. A tak si ma normalne zabezpecena i uspokojovana zena uziva romantiku, vylety a vzrusujici sex bez vsednich starosti take s nekolika dalsimi muzi, ciste podle jejich prani a potreb. Nejakou dobu nam trvalo, nez jsme prekonali ruzne predsudky a obavy, ale jsme ted oba spokojenejsi a nas spolecny zivot i sex je lepsi nez driv.
Neni do me bezhlave zamilovana a nejsem jeji buh, ale odpor a pohrdani neciti. A i kdyz nejsem, dokonaly, je rada, ze ji umoznuju celkem zajimavy a ruznorody zivot s dobre fungujicim zazemim.

! (Ne, 8. 5. 2016 - 14:05)

tomu mému se to taky líbí,...Kopni ho do prdele rozvodem a najdi si jinýho,normálního chlapa,za kterýho se nebudeš muset stydět,protože máš vedle sebe kolosálního kripla!

klára (Ne, 8. 5. 2016 - 11:05)

Ahoj já chodím sukat na...tomu mému se to taky líbí, moc ho nechápu

severakova (Čt, 20. 2. 2020 - 12:02)

Proč né, Klárko? Určitě Tě má rád, touží Tě uspokojit, ale jeho možnosti jsou možná omezené...tak to přenechá jiným mužům...je šťastný, kdyžTy jsi šťastná!!!

trevor (Pá, 6. 5. 2016 - 14:05)

Ahoj. Chtěl bych právě takovou ženu, co by si ráda a často užívala s jiným. A mně třeba i odpírala. :-)

cukold (Pá, 6. 5. 2016 - 11:05)

Mám malý penis. Přítelkyni jsem přestal stačit. Našla si milence, nesmím s ní už spát. Mám v kumbálu matraci a na ní PVC prostěradlo a povlečení na peřinu a polštář také z PVC. Když přijde milenec, oblékne mě paní do PVC pláštěnky, a připoutá a zamkne. Pak jen slyším milostné vzdechy

Lucka (Ne, 1. 5. 2016 - 20:05)

Ahoj já chodím sukat na akce tipu gang Bang nebo bukakke a manžel na to kouká a je z toho hotovej a mě to taky vzrušuje. Rajc je ho když jsem pořádně vycakana

Dana (Čt, 3. 3. 2016 - 10:03)

Normální žena touží po...Je to život a lidé různí,různé mají choutky.Každému vyhovuje něco jiného.Tobě klasicky nalinkovaný a předem stanovený průběh života.Jiného by to svazovalo a nevyhovovalo by mu to,jsou lidé,které stereotyp deptá a neustále hledají nové inspirace a vzrušení.Jedna moje kamarádka,cestovatelka mi vyprávěla o jednom klášteře v Asii,kde jsou poutnice kněžími i několik dní drženy a propuštěny toliko slehnuty.Podle jejího tvrzení ji to velice uspokojilo a obohatilo.Každý je jiný a nelze to brát tak,že podle sebe soudím tebe.Lidé žijí ve společnosti,která má stanovené nějaké normy a zákony.Pokud je občané dodržují,tak co si dělají v soukromí kde nikoho nepobuřují se svými těly,je jen jejich věc.Opravdu není dobré soudit něco o čem toho buď nic,nebo jen málo vím.

Jana (St, 2. 3. 2016 - 17:03)

Může to fungovat,pokud to ale budou chtít oba.

´´´´´´´´ (St, 2. 3. 2016 - 13:03)

Normální žena touží po chlapovi,kterej k ní bude něžný,romantický,bude umět něco spravit,udržet a nashromáždit s ní majetek,jezdit s ní na výlety a dovolenou,chlapa který jí bude oporou v lásce i v životě a se kterým bude mít i soulad v posteli!A ne mít doma ujetýho kripla,kterej bude trpět nějakejma hnusnejma deviacemi!Takovej zmetek v ní spíš vyvolá odpor,pohrdání a pocit hnusu když na ní jenom promluví a když na ní šáhne,tak se jí chce blít!

:-) (Út, 1. 3. 2016 - 16:03)

Dokážu to respektovat. Je to těžké když je to láká a nedokážou bez toho žít.Chtíč, touha.... Jejich volba, O.K:-)

Reklama

Přidat komentář