Reklama

cuckold z pohledu ženy

Lili (Čt, 26. 6. 2014 - 18:06)

bylo to silné....Někdy je to očistec,ale naslouchej i jemu,pokud máš vztah,který je jinak v pohodě, tak i partner musí pochopit,že i ženy mají své dny;-).

lily (Čt, 26. 6. 2014 - 18:06)

Dělám vše....až se...bylo to silné....

já.... (Čt, 26. 6. 2014 - 18:06)

To máš těžký,příroda...Dělám vše....až se stydím zato...

lili (Čt, 26. 6. 2014 - 18:06)

To máš těžký,příroda...uzavírá se mi

Lili (Čt, 26. 6. 2014 - 17:06)

To máš těžký,příroda volá a pudově jsi zdravá-co dodat,drž se,užívej léta a netrap se!

Markéta (Čt, 26. 6. 2014 - 16:06)

Jsem s partnerem 5 let,ale je o 21 let starší-bere viagru-ale i tak mě neuspokojí..
Prostě už je jetej...A já?Teprve začínám objevovat svoje potřeby..Jinak je hodnej-dokáže mě zabezpečit-prostě ho mám ráda-je to skvělej chlap...Když píši,že ho mám ráda-myslím tím ,že máme hodně intimní vztah,nikdo mi nikdy nebyl tak blízký jako on..
Před časem mi dovedl k nám domů našeho kamaráda,šli jsme do trojky-ale opadl-nakonec se jen díval-bylo mi ho líto-ale strašně mě překvapil tím ,jak neváhal a celou postříkanou mě olízal jako vděčný pes...
Ted je to mezi námi takový divný-nechci o něj přijít-nemůže si na podporu erekce vzít více prášků-protože je kardiak-a chce mi vyhovět...K tomu muži co jsem s ním měla styk necítím vůbec nic....Ale i tak mě to přitahuje-nemohu se ovládnout,,,,byl i pozorný-byl to krásný sex...Co s tím?

jirka (St, 25. 6. 2014 - 15:06)

Tak,že mi to manželka...A tak by to melo byt. Zeny maj vladnout a my je musime pokorne poslouchat a slouzit .

Mirek (St, 25. 6. 2014 - 15:06)

a jak k tomu došlo že jsi...Tak,že mi to manželka prostě přikázala a u nás se o tom co manželka chce nediskutuje.

jirka (Út, 24. 6. 2014 - 13:06)

jirka. Tvrdí, že není...Ja dominantni nejsem , miluji zenskou dominanci .Co ma s tim spolecneho.cvokar ?

Zase tenhle idi (Po, 23. 6. 2014 - 15:06)

Ano. Vzhlizel bych k ni jako...jirka. Tvrdí, že není teplouš, ale přitom jenom ělá skutečným mužům ostudu. Nevíš, debile, že muž je od přírody dominantní.... tvé prádlo s mašličkama a s kraječkama se už vysvětluje.... měl bys vyhledat cvokaře

Mirek (Po, 23. 6. 2014 - 13:06)

Ano. Vzhlizel bych k ni jako...Proč ne?Já kamarádku manželky musím v přítomnosti manželky uspokojovat orálně,nemám s tím problém.Naopak uspokojuje mně,když ji přivedu do orgasmu,ona stehny tiskne mojí hlavu,cuká to v ní a křičí rozkoší.

jirka (Ne, 22. 6. 2014 - 11:06)

jako psy? včetně toho že...Ano. Vzhlizel bych k ni jako k panicce a nadrazenemu pohlavi. Mohla by me predvadet I sve kamaradce jak me ma vycviceneho. Taky bych ji chtel nahy aportovat boty a gate a delat se ji o nohu jako pejsek.

scorpion (So, 21. 6. 2014 - 15:06)

Berto nemluv do věcí mužů, zastávej Bohem Ti přidělenou úlohu pomatená ženo!

zvědavec (So, 21. 6. 2014 - 15:06)

jako psy? včetně toho že spí na zemi a jí z talíře na zemi, nosí obojek a je trestaný za neposlušnost?

zvědavec (So, 21. 6. 2014 - 15:06)

Tobě by se líbilo mít odepřený sex a sloužit jen jako kundolízek u nohy své paní a když by. se ti pindik postavil dostal bys přes něj bičíkem?

jirka (So, 21. 6. 2014 - 15:06)

Jako psy.Metoda cukru a...Jsem submisivni a takovy vycvik a zivot by se me take libil .

Berta (So, 21. 6. 2014 - 14:06)

jak je převychováváte? a...Jako psy.Metoda cukru a biče.Pokud nejste mrtvý,je to vratné.Ve vrcholném stadiu,úplné oddanosti své paní a závislosti na ní velmi problematické.Regrese může způsobovat psychická traumata.Fungovat tzv. normálně v mezích,jen s dominantní ženou.

zvědavec (So, 21. 6. 2014 - 14:06)

jak je převychováváte? a je ta převýchova vratná. Mohl by takový paroháč fungovat s jinou ženou normálně?

Berta (So, 21. 6. 2014 - 13:06)

jen aby pak nepřišli i pro...Jsou ženy,které z původně podpantofláků dělají cuckoldy/vědomé paroháče/.U submisivních mužů je tato převýchova velmi úspěšná.Ve finále vyhovuje oběma.Tak proč odsuzovat?Co jednoho pobuřuje,druhého uspokojuje,život není podle šablony.Je rozmanitý.

jirka (Čt, 19. 6. 2014 - 12:06)

jen aby pak nepřišli i pro...Co to zase meles za fantasmagorie ? Ty jsi sfetovanej nebo jsi fakt nakej dutohlav ?

Reklama

Přidat komentář