Reklama

cuckold z pohledu ženy

jens (St, 12. 6. 2013 - 13:06)

mne tady toto neskutecne vzrusuje (mlady muz 28), ale bojim se reality, ze az by doslo na vec,ze by to nebylo tak vzrusujici...
jak jste to resily vy?

Dana (Út, 11. 6. 2013 - 23:06)

Ahoj myško i Rito, manžel to v sobě našel asi před dvěma roky a mně taky dlouho trvalo než jsem na to přistoupila. Manžela strašně bere když mám orgasmus a když se dívá na mne při tom jak do mne milenec stříká a taky si nás občas fotí. Ráda bych si s nějakou ženou o tom písla...přece jenom tohle není na žádnou kamarádku a nosit to stále jen v sobě....my ženské víme jak je to sladký...
Dana

Chceš cuckolda? (So, 3. 1. 2015 - 15:01)

Cuckold hledá holku na vážný vztah. Máš-li ráda volnost v sexu tak hledám právě tebe. Budu ti tolerovat úlety i milence, já tobě budu věrný. Zlín a okolí. Je mi 30. [email protected]

Rita (Čt, 6. 6. 2013 - 09:06)

Pro mě je vzrušující sex...Já ano manžela to přímo fascinuje,natáčí si grimasy muže který do mne ejakuluje.

ol (Po, 3. 6. 2013 - 17:06)

ahoj holky, žiji s...Pro mě je vzrušující sex s ženou před jejím manželem. A necháváš se i nastříkat?

Berta (Po, 29. 12. 2014 - 12:12)

Moje pritelkyne je spolecnice...Jsi opravdový cuckold.Jsi kastrovaný,nebo jsi ještě muž?

tom (Po, 29. 12. 2014 - 11:12)

ahoj holky, žiji s...Moje pritelkyne je spolecnice sel sem do toho vztahu vedrl jsem to....sverila se me s tim ze ma jedno prani neustale na to mysli a pochopi kdyz odmitnu....zkratka abych ochutnal cizi sperma a ne jen trochu chtela by abych toho mel plne usta a spolkl to. Vzala mne k sobe na privatek a po navsteve dvou zakazniku kteri ji chteli zaraz prisla s dvoumy kondomy s jejich spermatem....polibila mne polozila na postel a otevrela pusu. Oba kondomy vyprazdnila do mych ust bylo toho opravdu hodne mel sem v puse cizi semeno od dvou chlapu rekla at to spolknu....

myška (Čt, 30. 5. 2013 - 18:05)

ahoj holky, žiji s cuckoldem. Nejdříve mě jeho chování pobuřovalo. Stále jsme o tom diskutovali, až mě konečně přesvědčil. Ukázala jsem mu soulož s chlapem, ketrého si sám přivedl. Byl neskutečně vzrušený a světe div, já snad víc než on. Teď mu dělám i překvapení. Je zajímavé, že on po mně sex nevyžaduje, uspokojí se díváním a honěním. Je pro vás také sex s jiným mužem před vlastním manželem tak vzrušující? Díky za názor

jirka (Po, 8. 12. 2014 - 17:12)

Ten šašek a moula je dobrý...Manzelka si pise s milencem. A kdyz si s nim pise, tak si musim nahy kleknout pred jeji kreslo zady k ni a ona si pri tom smskovani na me natahne jeji bozske nohy .

Berta (Po, 8. 12. 2014 - 15:12)

Cuckold z pohledu ženy je...Ten šašek a moula je dobrý služebník.Na sex je milenec a ten musí být chlap.

Hanka (Po, 1. 12. 2014 - 16:12)

Cuckold z pohledu ženy je šašek, moula.

Ja chci chlapa a ne si na něho hrát.

jirka (Po, 1. 12. 2014 - 15:12)

Plně souhlasim.Použivat a...Presne tak .

petrhall (Ne, 30. 11. 2014 - 15:11)

Proč je vybíjet,to je...Plně souhlasim.Použivat a využivat Cuckold je submisivni a tudiž sve ženě plně podřizen.To že si žena muže libovolně uživat sexu s jinymi muži je jen třešnička na dortu.Jinak cuckold uklidi Vypre a vyžehli Oběha nakupy a uvaři Odevzda svou vyplatu a nikdy se nesnaži prosazovet sve nazory Proč je tedy jako ženy vybijet?

Jana (Út, 18. 11. 2014 - 18:11)

Nezapomeňte , že dneska je...To přece není žádný objev.Spousta chlapů je dnes neplodných a tak jsou nakonec spokojeni když to za ně udělá někdo jiný.Buď je to soused,nebo dobrý známý,případně náhodná akce.Velký podíl je i umělého oplodnění.Dříve se dělala inseminace kravám,klisnám,kozám,dnes doba pokročila a dělá se to i ženám.Je úplně jedno,jestli jim semeno vstřikne jiný chlap přímo,nebo jdou na inseminaci,ti jejich chlapy jsou každopádně paroháči.Je to prostě jedna z civilizačních daní.

dan (Út, 18. 11. 2014 - 14:11)

Nezapomeňte , že dneska je...To už tady dlouho nebylo. Tak zase příště,Romane.

Roman (Út, 18. 11. 2014 - 12:11)

Nezapomeňte , že dneska je třetina dětí kukaččí .

Irena (Út, 18. 11. 2014 - 11:11)

Cuckoldy nesnáším, vybila...Proč je vybíjet,to je hloupost.Lepší je používat a využívat ke svému uspokojení.

Jana (Čt, 13. 11. 2014 - 10:11)

Cuckoldy nesnáším, vybila...Kdybychom měly vybíjet každého koho nesnášíme byly by na světě ještě větší jatka než jsou.Jinak si myslím,že cuckoldi jsou to nejmenší co většině lidí vadí.Jsou to jen neškodní otroci svých dominantních žen a jejich milenců.Pokud někoho sexuálně vzrušuje a uspokojuje když je ponižován a nezpůsobuje to veřejné pohoršení,tak nic proti tomu.

Tina (Út, 11. 11. 2014 - 21:11)

Cuckoldy nesnáším, vybila bych je.

pits (Út, 11. 11. 2014 - 01:11)

Hodnotu nemají,ale ráda se...Chtěl bych být partnerem Tvojí kamarádky a poslušně Ti vyhovět

Reklama

Přidat komentář