Reklama

Jak poznat hysterku

no tě pic (Čt, 6. 6. 2013 - 15:06)

Jsem do ní zamilovaný, ale...čím dál lepší. Doufám, že jsi jí půjčil jen takovou částku, kterou jsi schopný oželet, protože ty peníze už neuvidíš.

Franta (Čt, 6. 6. 2013 - 15:06)

Jsem do ní zamilovaný, ale...No pokud ti za pujcku nabidla zaruku, tak je vsechno v naprostem poradku.

Ruda (Čt, 6. 6. 2013 - 14:06)

Jsem do ní zamilovaný, ale pro to se nebudu bez rozmyslu do něčeho vrhat. Opravdu mi už není 18. Zde se jen ptám na zkušenosti jiných, rozhodnout se stejně musím sám, to dobře vím. Je tu i to, že z prvního manželství má nějaký dluh, a už padla řeč na moji pomoc, ono když vám ženská celá ubrečená volá, že potřebuje finančně pomoct, je to dost těžké odmítnou, kor když ji má člověk rád. Ale asi na tom opravdu moc přemýšlím.

D (Čt, 6. 6. 2013 - 14:06)

no, naopak, právě že když...Naprosto souhlasim. Lide, kteri nekoho dnes nekriticky zboznuji, jsou na nejlepsi ceste, aby ho zitra kategoricky zatracovali.

Uz jsem se k podobne otazce vyjadroval nejakych 14 dni dozadu.

Nejlepe je napred toho druheho poznat co nejlepe v co nejrozmanitejsich situacich a pri tech nejruznejsich aktivitach, seznamit se s jeho rodinou a prateli, a teprve pak se s nim odhodlat k nejakym zavaznejsim krokum (snatek, poceti ditete, spolecna hypoteka atp.).

hysterky - hrůz (Čt, 6. 6. 2013 - 14:06)

stačí mi tvé psaní.Já...no, naopak, právě že když pisatel už není žádný zajíček, není se čemu divit, že nejde do věcí po hlavě a je opatrný. Já jsem taky v jeho věku a po všech těch zklamáních už nedokážu slepě věřit a neohlížet se nalevo napravo. Navíc když on vnímá určité varovné signály! Mě by to taky zarazilo. Hlavně ty změny nálad jak píše. Ono život s takovou osobou je jak chůze po minovém poli - a celý život se strachem našlapovat, abyste tu svou krásku náhodou nerozčílili,neurazili, nedotkli se jí kritikou... A že ona pro něj dělá první poslední - dle Murphyho "když je něco naprosto dokonalé, není to pravda" nebo tak nějak to píše. Ale samozřejmě je fakt, že poznat tu ženu musí on sám, v tom mu nikdo nepomůže, ale na mě to teda dobrý dojem nedělá.

D (Čt, 6. 6. 2013 - 14:06)

stačí mi tvé psaní.Já...Cili jinymi slovy, chlapi by si podle tebe vlastne davat pozor nemeli, a pokud s nimi pak zenske ve vztahu vyjebavaji, je to tak jedine spravne, nebo to prinejmensim neni zadna velka tragedie.

Mely by podle tebe i zenske rezignovat na ostrazitost pri navazovani novych vztahu, a mely by i ony akceptovat s povdekem treba i nejakeho narcisistickeho manipulatora ci psychopata?

Nebo snad maji narok na ostrazitost jen zenske, zatimco chlapi tu jsou od toho, aby se s nimi vytirala podlaha?

Jinak (Čt, 6. 6. 2013 - 13:06)

máš pravdu,on je každý začátek hezký,až po společném bydlení toho druhého poznáš dokonale.Ale receptík ti nikdo jiný nedá.Můžeš nám tu něco o ní napsát a uvidíš,co ti kdo napíše.Pár lidí ti poradí,at jdeš od ní a zase naopak někdo ti napíše,at to s ní zkusíš.Já se musím smát,bud trošku CHLAPEM.

. (Čt, 6. 6. 2013 - 13:06)

stačí mi tvé psaní.Já...to není Ruda anonymnko, ale Standa.

Rudo, (Čt, 6. 6. 2013 - 13:06)

stačí mi tvé psaní.Já jsem si vždycky myslela,že starší chlapi jsou už rozumnější,ale ty i když už nejsi žádný zajíček-jak sám píšeš,tak se stále chováš jako dítě,proč?,co řešíš? musíš jí přece poznat sám,v tom ti nikdo jiný,cizí nepomůže.A že pro tebe dělá první,poslední,to je špatné?,proč vlastně hned za tím něco vidíš a jsi podezíravý? Možná máš špatnou zkušenost,to ti neberu,ale ženy mají rádi sebevědomé muže,kteří si věří,ne bačkory.Nic ve zlém,ale tak mě připadá,že ty se už dopředu něčeho bojíš a máš strach.Všechny ženy nejsou potvory.Bud chceš mít vztah,nebo nechceš,no asi ty moc zamilovaný nejsi,jinak by jsi nic takového neřešil.

Ruda (Čt, 6. 6. 2013 - 12:06)

Jo, mám z toho trochu obavu, to je pravda. Vím, že ze začátku člověk hodně věcí přehlíží. Už nejsem žádný mladý žajíček, nechci se jen tak do něčeho vrhnout a už vůbec nestojím o ženskou, která by mě česem jen dusila. Teď mě to připadá všechno až moc parádní, dělá pro mě první poslední.

hysterky - hrůz (Čt, 6. 6. 2013 - 12:06)

No, tak to je paráda? A na...Za jak dlouhou dobu? No, myslím že ta tvoje už se projevuje. Znáte se ještě krátce, takže se krotí - úplně to poznáš, až si bude tebou jistá. Ale to už v tom můžeš být tak citově zainteresovaný, že ji nebudeš umět opustit. Nejlepší by asi bylo promluvit si s jejím bývalým, ale to asi nebude možné, respektive kdyby se pak to ona dověděla tak tě taky může poslat do háje. Zkus s ní být delší dobu v kuse - co taková dovolená pod stanem? Nejlepší je společné bydlení, ale na to je asi brzo. Třeba není hysterka (i když já spíš myslím že jo), jen rozmazlená slečinka která je zvyklá že ostatní skáčou jak ona píská (což taky není nic moc, že) ale když vy chlapi si tak potrpíte na tu "atraktivitu". Hodný a klidný obyčejný holky vás neberou, smůla.

Jan (Čt, 6. 6. 2013 - 12:06)

Mám taky něco, a nevím co...Moje matka byla taková. Pozor na ní, hysterie je jeden druh psychopatie. Raději od ní pryč!

Franta (Čt, 6. 6. 2013 - 12:06)

No, tak to je paráda? A na...:-))) hlavne klid. Pokud uz nutne potrebujes pomucku pro identifikaci hysterky, poslouchej svoje okoli. To ji zidentifikuje rychleji nez ty.

Rudo, (Čt, 6. 6. 2013 - 12:06)

na co si máš dávat pozor? No,zdá se mi,že se toho nějak už dopředu bojíš,proč? Přece máš svůj rozum,budto si s někým budeš rozumnět,nebo ne.Každá ti nesedne a nemusí to být hysterka,to bych vůbec neřešila.S někým můžeš být spoustu let a můžete se rozejít,zatímco někoho budeš znát krátce a může to být na celý život,nemyslíš?

Ruda (Čt, 6. 6. 2013 - 10:06)

Může být... příznaky...No, tak to je paráda? A na co si mám teda dávat bacha? Jak a za jakou dobu se hysterka projeví, za rok,dva?

Ferdyš (Čt, 6. 6. 2013 - 10:06)

Mám taky něco, a nevím co...Může být... příznaky tomu odpovídají. Diagnóza se určuje těžko, protože hysterku prakticky není možné dostat na psychinu. Ona nemá pocit, že je nemocná.

Ruda (Čt, 6. 6. 2013 - 09:06)

Mám taky něco, a nevím co to je. Asi dva měsíce chodím s ženou, už nejsme žádní mladíci, oba kolem 40, oba máme za sebou dlouhodobý vztah. Je atraktivní, společenská, vášnivá, jako by byla na mé notě. Ale občas, kvůli drobnosti, když není úplně po jejím, nebo při drobné kritice na její osobu ukrutně vybuchne, je to jak lavina, je to tak, že jak rychle vybuchne, tak je během několika minut zase nejmilující člověk. Občas má i střídání nálad jak na kolotoči. Jsem z toho zmaten. Trochu začínam mít strach přijít i s drobnou kritikou. Snad to není hysterka?

hysterky - hrůz (Čt, 6. 6. 2013 - 08:06)

já mám spíš zkušenost, že takovou ženskou NEJDE učinit spokojenou. Pořád se jí něco nelíbí, vždycky je něco, co je špatně a kvůli čemu je možné se pohádat. Na pochvaly reagovala ukřivděně "tak vidíš, já se tak snažím a ty místo toho.... vodopád výčitek." Přitom táta je chlap, že by hodnějšího, šikovnějšího a pracovitějšího nepotkala. Navíc býval i hezkej, narozdíl od mámy. No, věřím na karmu a to, že jsem takovou mámu dostala za trest. Nevím, vy muži, kteří tady diskutujete a třeba uvažujete o soužití s takovou osobou, myslím že jak píšete - úžasný sex apod., že to za to nestojí.

Radek (St, 5. 6. 2013 - 23:06)

To přirovnání k hladové...A ještě Franto, ty jsi s nějakou hysterkou žil? Jaké to dle tebe bylo?

Radek (St, 5. 6. 2013 - 23:06)

Radku, pozitiva jsou na netu...Franto, to je na jednu stranu užas a na druhou uděs. Na jednu stranu ti splní tvá přání a druhou uplně dusí? Jsem z toho tak trochu vedle, vlastně pak chlap je zmatenej a neví co je lepší. No a jak brzo se dá poznat, že ta ženská je pravá hysterka? Ale chápu, že s takovou ženskou někdo dokáže žít.

Reklama

Přidat komentář