Reklama

Jak poznat hysterku

Ne (Ne, 16. 6. 2013 - 22:06)

Ze? Jsou hodni... ale...Nejsou hodní, trápí všechny kolem sebe.

Míla (So, 15. 6. 2013 - 11:06)

Ze? Jsou hodni... ale...Je vidět Verco, že máš s hysterkou bohaté zkušenosti. S jednou jsem chodil, nejdříve to byla paráda, vše nej, snažila se ze všech stran. Jenže po nějaké době, to už jsem byl do ní blázen, mě začalo připadat, že mě zneužívá, trénuje abych žárlil, dělá naschvály. Dodnes nad tím přemýšlím, jestli mě opravdu měla ráda nebo to byla jen přetvářka. To střídání nálad bylo opravdu unavující. Měl jsem ji rád, ale nevím, jak dlouho bych to zvládal.

D (So, 15. 6. 2013 - 00:06)

Ze? Jsou hodni... ale...Osobnost muze byt narusena ruzne. Ponekud jine charakteristiky ma hranicni porucha, jine narcismus, a jeste jine treba antisocialni porucha. U nekterych jedincu se mohou vyskytovat i ruzne komorbidity: soucasny vyskyt vice takovych a podobnych poruch.

Odborne leceni podobnych poruch moc nezabira, a jejich nositele o ne casto ani neprojevuji zajem - a pokud vubec vidi ve svych osobnostnich rysech nejaky problem, pak casto predevsim pro lidi ve svem okoli, a nikoli pro sebe samotne.

Krute na tom je, ze tento jejich postoj ma racionalni jadro. Pro naruseneho jedince muze byt opravdu vyhodnejsi, aby nechal trpet svoje okoli, nez aby se sam podroboval nejake terapii.

Verca (So, 15. 6. 2013 - 00:06)

Ze? Jsou hodni... ale potrebuji proste pomoc. Prave i to spatny chovani a kopani kolem sebe je jakesi volani o pomoc. A my jim pomoct neumime, tak se na nas zlobi. Mne casto pripada jakoby si tihle lidi nevedeli rady se svoji debresi/uzkosti/manii/cimkoli dusevne nepohodlnym, a tak se toho chteji zbavit, co jim castecne mozna pomaha k uleve je prave to ze zrani nekoho jineho, dalsiho. A pak se aspon chvilinku citi ne tak sami.. Jakoby: Vidis jak mi je? Ted uz vis.
Nevim... ja nad tim premyslela hrozne moc a stejne se niceho nedobrala.
Pak je tu dotaz jestli umeji doopravdy milovat. Ja myslim ze ano, a ze se to da poznat z toho ze tuto osobu ochranuji, a tak jakoby mlcky a tise ji/ho miluji. Tam se zadny cirkus nekona... Bohuzel casto je to nekdo kdo jim pripomina sebe, u zenske casto jeji decko. A pak ta laska je taky nakonec temer nezdrava.
Bohuzel znovu musim konstatovat ze zabere jen leceni u odbornika.

Pokud (Pá, 14. 6. 2013 - 19:06)

má tvoje kámoška mániodeprese,tak nemůže přeci pít,pokud brala antidepresíva.To si jako vůbec nemůže dovolit.Já mám kámošku také s mániodepresí,tak dobře vím,co to obnáší,nepije vůbec,jen výjimka na Silvestra,že si dá jednu skleničku.Je zajímavé,že většinou tito nemocní lidé jsou takový hodní.

Míla (Pá, 14. 6. 2013 - 18:06)

Mě by zajímalo, jetli miluje doopravdy nebo to taky jen hraje?

a dá (Pá, 14. 6. 2013 - 17:06)

se to teda léčit ??
Mám kamošku ta je snad všechno hysterka alkoholička , malé seběvědomí , maniodeprese, rozdvojená osoba ....
ale pokud je v poho je to milá bezva holka co by se rozdala ... ale neni to teda často a le vidim že se trápí a vše si uvědomuje časem trochu zkrotla ale i tak pokud nepije je to lepší ale jjí nic nepomohlo AD , Pl nic....
a už nikam nechodí k lékařům furt se s ní nenudim a její story jsou až nepochopitelná
ale vím že nelže ..ona to tak má ....
naštěstí ten její je slaboch co si ji asi už nechá a děti nemají...ale je jí škoda
myslím že tu někdo psal že to nedělá naschvál a tak asi geny?

Roman (Pá, 14. 6. 2013 - 16:06)

Protoze netusi co ho ceka. A...Verco, uplne presne. Nejdrive te zcela okouzli, zivot s nima je plny lasky, radosti, obdivu, bez nudy. Kdyz jim propadnes, role se otoci a pak je to jizda.

Mario Vardzi (Pá, 14. 6. 2013 - 14:06)

Protoze netusi co ho ceka. A...Ano, máš zcela pravdu. PRocento hysterek v populaci se pohybuje kolem 5%, asi tak jako lesbiček. Většina mužů na ně nenarazí a zcela přiblble označuje jako hysterku téměř každou ženu. Párkrát tu zazněla varianta, že hysterie je nemoc. Přesnější je, že se jedná o hysterickou psychopatii, tedy o neléčitelnou poruchu osobnosti. Pokud hysterka spáchá trestný čin, např. probodnutí manžela nebo dětí, není to žádná polehčující okolnost a jde bručet natvrdo na desítky let. Ve smyslu trestního zákoníku je za své činy plně odpovědná. Hrdelní zločiny páchají hysterky ve značném množství. Dopustí se jich kolem 10% těžkých hysterek. To nehovořím jen tak teoreticky. Jsem původem Ital a v Itálii je nejvyšší množství hysterek na světě. Ze dvou mých manželek byly obě těžké hysterky a oběma jsem vykopával drandžírák z ruky. Jedna vyfasovala 18 a druhá 29 let. Teď žiju v Ostravě a za manželku mám submisívní Bělorusku a jsem spokojený. Na život se skutečnou hysterkou do smrti nezapomenete

Verca (Pá, 14. 6. 2013 - 13:06)

Protoze netusi co ho ceka. A kdyz mu to dojde, vetsinou je pozde. Jak tu uz nekteri napsali, asi to ma s ni (aspon zezacatku) vyhody, zivot je pestry, urcite sex taky, tyhle osoby jsou teatralni a umi zapusobit. Kolem vseho je velke halo, vyznavani lasky, spolecne vylety, vecere, nadseni, smich, dobra nalada, to oni vsechno umi. Je to pro ne prirozeny, pretvarovat se a hrat na vsechny struny. Obcasna vztekla epizoda tak chlapovi zas tak moc nevadi a i kdyz ani, rychle se zapomene a zivot jde dal. Tohle je na leta! Pak po spolecnem bydleni a spolecnem majetku, pripadne zalozeni rodiny, je tezke jednoduse odejit, ze? Cim vic je clovek na nich zavisly, tim spis s nim zacne hysterka (nebo hysterickej chlap) cvicit a pak uz to je mazec. Ja v tom vyrustala a tak vim moc dobre. A sama to v sobe mam :-(

nojo (Pá, 14. 6. 2013 - 12:06)

Jan ma pravdu, moje mama je...to je celkem ostrašující příklad, ale proč chlap s takovou furii vůbec zůstává?

Verca (Čt, 13. 6. 2013 - 20:06)

Jan ma pravdu, moje mama je hysterka-narcisistka. Co jsem si s ni zazila, to ani nechci zacit probirat, vim jedno ze tyhle lidi nici zivoty ostatnich a to jak umyslne, tak ani o tom nevedic, proste jen tak, tim jak se k ostatnim chovaji. Do hrobu to vedlo jejiho manzela, uchlastal se, ten prvni tedy utekl a dodneska je v depresi, a jeste si vycita ze me (svoje dite) nevzal sebou. Ted je s ni treti partner, a ten uz tak nejak doklepava, sice se ji mnoho let branil ale to zas pak byl ten nejhorsi a tak furt dokola. Ja z toho mam problemy na cely zivot, nastesti jsem utekla z domova jak jen to slo, ale taky: nedodelana skola, nizke sebevedomi, existenci a partneske problemy prakticky dodnes. Parkrat jsem se k ni snazila vratit, ale ted uz ne. Musela jsem to v sobe vsechno zabit, lasku k vlastni mame, nadeje ze se to jednou zlepsi, vyhlidky na jednou poklidni rodinny zivot. Hysterka vas nikdy, nikdy nenecha na pokoji, vite? I kdyz chvili je klid, tak jen aby se zas pripravila puda pro neco noveho, vetsiho, horsiho. Ono totiz nejde jen o (neustale) vybuchy vzteku, nebo krik a tak. Ono jde o citove vydirani, vymysly, agresivni utoky, pomlouvani pred ostatnimi, naschvaly, vselijake pasti, narky, predstirani a to vsechno opravdu muze vest k rozlozeni osobnosti u toho druheho. I kdyz si jeden rekne, nebudu ji na to hrat, budu ignorovat/pujdu na chvili ven/vratim ji to atd. atd. ,jeden musi zit a ona vas proste nenecha. Je to porucha co se musi lecit, ale stejne ji k doktorovi nikdy nedostanete. Jedinym moznym resenim je odchod a ukonceni kontaktu, a verte ze ja svoji mamu strasne milovala, a trvalo mi to leta nez jsem to konecne udelala, ale jina cesta proste neni. Ja sama na to myslim denne, je to ve mne, a rada bych se tech vsem vzpominek a rozebirani ruznych situaci, rada konecne zbavila. Sama budu muset na nejakou terapii, jednou... Asi tak.

Milan (Čt, 13. 6. 2013 - 15:06)

Ty musis byt asi nejaky...No mlaďoch, jedno dlouhé manželství mám za sebou, moc žen jsem nepoznal, neměl jsem potřebu. Ex byla správná ženská, žádná psychopatka, né bez chyb, ale fajn. Teď se rozhlížím, a když vidím tu divočinu...tak mnoho věcí nechápu. Takže vlastně jsem ještě mlaďoch, aspoň v tomto směru :))

D (Čt, 13. 6. 2013 - 13:06)

Jane, ty děsíš!!! Nevím,...Ty musis byt asi nejaky mladoch. Ty toho jeste hodne nevis...

Milan (Čt, 13. 6. 2013 - 13:06)

Jane, ty děsíš!!! Nevím, jak ženská může přivést chlapa do hrobu, jedině nožem!

Jan (Čt, 13. 6. 2013 - 12:06)

Vsak rikam,...Moje matka je taková, otce dostala do hrobu, nám dětem poškodila zdraví. Je zbytečné o tom psát. Dám všem dobrou radu: když zjistíte, že nějaká žena je psychopatka-hysterka, tak utíkejte!!!

D (Čt, 13. 6. 2013 - 11:06)

Ale mnozí si sex s hysterkou...Vsak rikam, "hysterka" je velmi vagni a neodborny vyraz, a lide si do nej muzou dosadit ruzne typy zen.

V kazdem pripade, zena, ktera je zaroven manipulativni, pleticharska, vypocitava, hystericka a frigidni, je zjevem naprosto tragickym.

asi tak (Čt, 13. 6. 2013 - 06:06)

Jiste, ale cim mene zena sex...Ale mnozí si sex s hysterkou pochvalují jak je úžasný. Tak asi na tom něco bude, že jsou náruživé.

D (St, 12. 6. 2013 - 20:06)

Hysterky právě sex často k...Jiste, ale cim mene zena sex sama potrebuje, tim vetsi prostor ma proto, aby se svym partnerem manipulovala - jelikoz odpirani sexu samotne frigidce, narozdil od nyfomanky, zadnou frustraci nezpusobuje.

Ba naopak - frigidka muze brat svoji obcasnou svolnost k manzelskemu sexu jeste naopak jako svoji osobni obet, za kterou by mela byt svym manzelem rovnez mimosexualne odmenena.

Frigidka tez muze kolem sebe vytvaret jedovatou atmosferu prave proto, aby se ucinila pro sveho partnera sexualne mene atraktivni, a motivovala jej tak k omezeni vyzadovani pro ni protivnych sexualnich styku.

asi tak (St, 12. 6. 2013 - 15:06)

Ona je to vsechno jen otazkou...Hysterky právě sex často k manupulaci používají, svolení nebo odmítnutí sexu je nástrojem. Mnohdy nejen hysterky.

Reklama

Přidat komentář