Reklama

Jak poznat hysterku

Jirka (Út, 28. 7. 2015 - 17:07)

To je vystizne Jojo :-)
A nejen energii,ze?
Jo,Majko,histrionky maji taky spolecnou jednu vec,ktera mi na zenach dost hodne vadi:nevidi problem v tom,mluvit vulgarne,a to spis' v ramci spolecenske konverzace,nez' pri svych afektivnich stavech. ...Za 2.:tvuj popis chlapa pripomina odrostleho zastydleho pubert'aka;je mi lito,jestli je toto tvuj uhel pohledu na chlapy;zajimal by me ten tvuj... A do tretice,pokud je zena hysterka a chlap ji ani neutece,ani obcas "nepropleskne",tak to je asi v tom pripade "hluchonemy slepec",flegmatik nejvyssiho stupne,nebo podpantoflak,co nema odejit kam...

Jojo (Út, 28. 7. 2015 - 17:07)

Devitiocasa kocka byla nadsazka. Kdybych tu svou hysterku chtel potesit, za chvili bych nedelal nic jineho. Musi si proste najit i jiny zdroj obdivu a ziskavani energie, nez jen me. A tim nerikam, ze ma mit milence, nebo ze si ji ja nevsimam, nebo ji biju. Krome jineho je fakt dobra v jednom nasem spolecnem konicku, lepsi nez ja, ac jsem ji k tomu privedl, takze moznost seberealizace ma.
A pro Majku, to zdaleka neni jen o sexu. Osobne bych si tipl, ze chlapi, co se stanou zavisli na hysterce si moc "nezamrdaji". Krome zacatku. Podle meho pohledu je spis srovnatelne s gamblerstvim, nez zavislosti na sexu. Na zacatku vyhra jako prase a pak uz clovek strka do toho jednorukeho bandity energii v nadeji, ze zas vypadne vyhra. :-)

Majka (Út, 28. 7. 2015 - 15:07)

Poznal jsem ženu, je to s...Je to tím, že chlapi chtějí pořád mrdat. Jsou s tím ubozí. A s hysterkama je sex skvělý. A od těch jejich feromonů se pak nedokážou odlepit. Asi by pomohl primitiv, který by jí občas proplesknul. Ale hysterky si vybírají zptavidla jiné typy. Ty, co se na nich stanou závislí a nezdrhnou ani jim nerozbijou klapačky.

Jirka (Út, 28. 7. 2015 - 12:07)

Ono,ve vztahu s takovymi -jak vis- jsou zbytecne dlouhe rozpravy.Na druhou stranu,"mene je nekdy vice" a to na histriony funguje pomerne dobre.Skus ji poslat sms pouze s timto symbolem ":-)".A uvidis,ze vecer ti rekne,jak moc jsi ji tim potesil.To je totiz' vic,nez 1000 vzletnych slov...A 9ti ocasa kocka mozna ani nebude muset prijit na porad dne.. ;-)

Jirka (Út, 28. 7. 2015 - 11:07)

Fajn,umet si toto priznat.Ja take ne.
;-)
Tak at' se dari..

Jojo (Út, 28. 7. 2015 - 11:07)

No v tomhle mam jasno. Nemusim, chci. A taky nejsem bez chyb.

Jirka (Út, 28. 7. 2015 - 11:07)

A za takovychto okolnosti: musis' s ni byt? Ackoliv,nekdo to i dokaze zvladat.Asik ji mas rad....a asik ti svoji hysterickou naturu kompenzuje jinak...

Jojo (Út, 28. 7. 2015 - 11:07)

Ja tohle vlakno procetl a pochopeni, ze jsem se zamiloval ne do magora, ale do nemocne zenske je k cemu? Jako ze existuje nadeje na vyleceni? Bohuzel, neexistuje.
Za svuj ranni hystericky vystup dostane vecer moje partnerka nalozeno devitiocasou kockou, zjevne potrebuje zase svou davku emoci. A ano, uvedomuju si, ze to je pro ni navykove.

Jirka (Út, 28. 7. 2015 - 10:07)

:-)
On v techto vztazich je vetsi problem spise utocnost hysterek a nejistota partneru,jak na vzniklou situaci reagovat.Procti toto vlakno a bude ti to jasnejsi.Sklony k hysterii ma v sobe vlastne kazdy,stejne jako k manipulatorstvi,to zalezi na situaci.Jenomze Histrionum/Histrionkam je kazda situace vhodnym spoustecem pro uvolneni emoci - hysterie.To je dost za hranici "normalnosti" a proto v souvislosti s takovymi nositeli mluvime o Poruse osobnosti.Navic,diagnoza dle MKN znamena,ze se jedna o nemoc (Mezinarodni Klasifikace Nemoci) ,dg.F60.4
Stale opakovana,a asi nejvystiznejsi web.str.o teto konkretni poruse,je tato:
ografologii.blogspot.com/2007/12/hysterie-v-psmu.html

Jojo (Út, 28. 7. 2015 - 09:07)

Ze nas ty hysterky ale nenechavaji klidnymi, ze? :-)
Je celkem zajimave, jak racionalni lide jako jirka pri stretu s emocnim clovekem sahaji k diagnoze a medikaci. Souhlas, ze hysterka neni pro dlouhodoby vztah typu "prijdu domu, utahanej z prace, vydelal jsem neco penez, tak chci klid a obdiv me krasne parnerky, co tak skvele suka".

AKITA (Po, 15. 6. 2015 - 13:06)

Pro někoho nezkrotná hysterko, pro jiného divočáka puťka:)

Jirka (Po, 15. 6. 2015 - 13:06)

15.6.2015 11:52 - jirko ty to všechno moc žereš a jdeš na to moc do hloubky.Tady ti to stejně nikdo nežere Setkáš se akorát tak s neporozuměním. Musíš se s lidmi bavit trochu lidštěji.
A'mos'i! Ze jsi to ty...?? :-)

Jirka (Po, 15. 6. 2015 - 13:06)

Je to jak pises.Az' na to,ze chlapi,co vyhledavaji tento typ zen nejsou slabosi,ale maji radi jejich charisma,urcitou zivelnost,po takovem poznani se jim "obycejna" holka jevi jako nudna,tak trochu "nemastna neslana"... Takze si uzivaji dokud to jde,dokud je ta maska Histrionky prizniva...
A nejen z odbornych pramenu vyplyva,ze i tito lide -s PO- si svuj problem uvedomuji,a ze kdyz chteji,mohou se s uspechem lecit;vim i o zmince vylecene nositelky BAP,coz je asi (brano i podle lecby Antipsychotiky (Valproat)) vaznejsi problem,nez Hranicni,u nichz' jsou nasazovana spise Antidepresiva a dobre cilene terapie.Problem kolem lecby muze navysovat jen neochota spoluprace s Psychologem,a/nebo caste uzivani alkoholu ci jinych drog...
Jinak myslim,ze svymi prispevky nevybocuji od tematu vlaken a co se obsahu tyce,tak to at' si kazdy prebere jak chce - nikomu nic nevnucuji;ale ani nenalhavam.Nejsem zde kvuli dohadum.Proste jen rikam,jak se veci maji.A doufam pritom,ze aspon nekomu snad otevru oci - driv nez' bude pozde,driv,nez' mu Kudlanka samou laskou ukousne hlavu..
Ale nebojte,ve vlaknech napr'. o politice,nebo snad o "zasouvani prstu do zadku" apod.tematech mne opravdu nepotkate... :-)

AKITA (Po, 15. 6. 2015 - 12:06)

Akito:to neni jen nahoda,ze...já mám taky vystudovanou psychologii, ale že bych na všechny hned prala diagnozy mě nenapadne:)

Paratyfus A (Po, 15. 6. 2015 - 12:06)

Akito:to neni jen nahoda,ze...Jirko, na tom není, co řešit, hysterky jsou absolutně nevhodné pro dlouhodobý vztah. To je klasický Freudův závěr. Vyléčit je nelze. Bohužel v dnešní době je tolik mužů slabochů, že se od takové psychopatky nedovedou odpoutat. Jediné, co hodnotí, je, jak si s dotyčnou "zapíchají". A to hysterky ovládají dokonale. Jediné, jak se z toho dostat, je nakopat. Normální vztah s ní mít nelze, potřebuje vzrušení, emoce pozitivní a negativní a to většina mužů nepotřebuje.

jirko (Po, 15. 6. 2015 - 11:06)

ty to všechno moc žereš a jdeš na to moc do hloubky.Tady ti to stejně nikdo nežere Setkáš se akorát tak s neporozuměním. Musíš se s lidmi bavit trochu lidštěji.

Jirka (Po, 15. 6. 2015 - 09:06)

Akito:to neni jen nahoda,ze lide,co se zapletli s Histrionkou nebo Hranicarkou (v horsim pripade s nositelkou vicero poruch ze skupiny F60) se stavaji zoufalymi - a tato zoufalost je drive ci pozdeji dovede az na toto vlakno o hysterkach,nebo na vlakno o HPO.Sam jsem jednim z nich a tak "nevarim z vody",kdyz' pisu "pryc od takovychto typu lidi".S nimi totiz' lze kamaradit,nezavazne flirtovat,ale nikoliv udrzet dlouhodoby partnersky vztah.Ten je totiz casto o tzv.energetickem vampirismu,coz lze pochopit napr'.z teto stranky:
spektrumzdravi.cz/neni-ve-vasi-blizkosti-energeticky-upir
Definice poruch ze skupiny F60 dle MKN-10 lze vycist z teto strucne,ale vsevypovidajici stranky:
cs.medixa.org/nemoci/poruchy-osobnosti

AKITA (Po, 15. 6. 2015 - 08:06)

Ono,pokud je dotycna opravdu...Ty ve všech hned vidíš diagnozy:)Může to být jen samolibá ženská, která ještě nedostala pořádný kopanec.

upřímně? (Po, 15. 6. 2015 - 08:06)

Každej člověk má v sobě trochu hysterie. ať se nám to líbí, nebo ne.

Jirka (Po, 15. 6. 2015 - 06:06)

Ono,pokud je dotycna opravdu Hranicni,tak pokud nepochopi a neprijme Tomovu zadost,aby se svym zdr.stavem neco delala,tak ten vztah pujde od 10ti k 5ti dal - na osoby s HPO je potreba psychologicka specializace a ani ta neni zarukou,ze sezeni nekam povedou...Casto se Hranicarky "chytnou" i s psychologem,odejdou mu se vztekem ze sezeni a dostat je k nemu zpet,je pak tezke,ne-li nemozne.Jejich argumentace je jejich strategie,kdy nepripousteji vlastni chyby.Tzn.,ze nacist si problematiku Poruch osobnosti neni samo o sobe zarukou,ze to k necemu bude...
Proto je s nimi vztah tak slozity,na coz' nema kazdy...
Lituji,ale pokud ta dotycna Toma neposlechne,tak ten vztah je odsouzeny k zaniku.Atmosfera permanentniho domaciho dusna proste nedovoli jit spolecne dal;tedy pokud chlap neni masochista,coz' vetsinou neni...

Reklama

Přidat komentář