Reklama

Masturbace v 10 letech-je to normální??

Poradce (St, 17. 6. 2015 - 15:06)

Ahoj nevim jak to napsat tak...Po vystříknutí nemusíš pokračovat.
;-)

Jakub (St, 17. 6. 2015 - 09:06)

To víš, že jsem to já. Tobě není vůbec blbý brát si moje jméno do svý smradlavý držky. Ty parchante vopižlanej, ještě jednou zmíníš moje jméno a zaleju tě pinďoura voskem.

gin (Út, 16. 6. 2015 - 22:06)

Jindro, odbočím, myslíš si, že ten Jakub co mne oslovil, je ten samý, co tu psal loni? Je to možné, jenže jsem na vážkách. Jakub napsal svůj poslední příspěvek 18. 6. loňského roku, tedy bez dvou dnů před rokem. To co v listopadu jako Jakub přišlo, tak mám veliké pochybnosti, zda je to on.

gin (Út, 16. 6. 2015 - 22:06)

Jindro, odbočím, myslíš si, že ten Jakub co mne oslovil, je ten samý, co tu psal loni? Je to možné, jenže jsem na vážkách. Jakub napsal svůj poslední příspěvek 18. 6. loňského roku, tedy bez dvou dnů před rokem. To co v listopadu jako Jakub přišlo, tak mám veliké pochybnosti, zda je to on.

Jindra (Út, 16. 6. 2015 - 20:06)

Ahoj nevim jak to napsat tak...Bylo by vhodné aby jsi zašel k lékaři a nebo někdo s tebou.Nemusí jít o nic vážného,ale jistota je jistota.

Lukáš (Út, 16. 6. 2015 - 18:06)

Ahoj nevim jak to napsat tak to napisu pekne z patra :D Když masturbuju tak poprvé vystrikne sperma coz je normalni, ale kdyz v tom pokracuji tak misto sperma vystrikne moc je to normalni?? :D je mi 15.

Díky za odpovědi

Jakub (Ne, 14. 6. 2015 - 11:06)

no konečně ses, Gine,...Ty nejsi ten pravý Jakub, to já jsem ten pravý. A modrý gin je levý.

gin (So, 13. 6. 2015 - 22:06)

Každý ví, jak se k...Nevím, na koho tím míříš, ale já jsem teď momentálně uvázanej s lodí na Dortmundsko- emžským kanálu u Münsteru, vezeme pšenici z Magdeburku do Kolína nad Rýnem.

NIKTO! (So, 13. 6. 2015 - 22:06)

Prvně bych rád vysvětlil...Ty máš ale štěstí, co já bych za to dal mít takovou ségru, hned bych jí v tom pomohl a pak by pomohla ona mě.

Jakub (Út, 9. 6. 2015 - 23:06)

Každý ví, jak se k...no konečně ses, Gine, oprostil od gramaticky příšerných příspěvků, kterýma si děláš jen ostudu. Pořád se tu mně dovoláváš, já se tu ale objevovat nechci, psaní na rovinu se tu nevyplácí. Držím Ti palce, pokud si budeš i nadále udržovat glanc, jako tady v posledních dvou příspěvcích. Jen tak malinko přispěješ k tomu, že zbytečně obřezaných kluků bude čím dál, tím míň. A "pravýho Jakuba" tímto taky pozdravuji, netušil jsem, že v Bohnicích mají veřejnou wifinu dostupnou i pro pacienty.

masturbant (Út, 9. 6. 2015 - 20:06)

masturboval jsem.A mam 11let a mnel jsem na penisu penu.Je to normalni....,,!!??

gin (Út, 19. 5. 2015 - 18:05)

Každý ví, jak se k obřízce stavím. Někdy je však nezbytná. V 18 letech přetvává fimóza tak u 1 až 2 kluků ze sta. Teprve tehdy lze uvažovat o operaci. Ve 14 letech je ještě brzo. Přes 90% obřízek z takzvaných zdravotních důvodů se u nás dělá naprosto zbytečně.

Zase (Út, 19. 5. 2015 - 18:05)

Se tu promenuji uchylaci, kteří by chtěli jen řezat Cu..cky. Jste vadni? Nebo nábožensti fanatici? Vobrezejte sebe hnupove!!!!

gin (Út, 19. 5. 2015 - 18:05)

To řešení by mělo být až na posledním místě a dělat to u malých chlapců je vyložený nesmysl. Takto jsou připraveni až o 70% svých erotogenních zakončení a plno mužů má kvůli tomu pak velké potíže v sexuálním životě kvůli aborgasmii. Vypadá to, že k mnoha doktorům u nás poznatky z nejnovějšího výzkumu vůbec nedorazily. Jsou i tací, kteří takovéto mrzačení pohlavních orgánů malých chlapců dokonce propagují. Jenom žasnu, co některé maminy o tom na jejich fóru píšou. Jedna napsala, že k takovému doktorovi je lepší jít rovnou s advokátem.

Jinak ty stránky, co tu uvedl mudr.george mohu doporučit, vím že vedení webu má v této oblasti rozumné názory.

Iva (Út, 19. 5. 2015 - 16:05)

Aha tak to už jsem u několika malých chlapců viděla,že předkožku vůbec neměli.

mudr.george (Út, 19. 5. 2015 - 16:05)

A jaké je to radikální...V případě, že předkožka nelze přetáhnout vůbec, musí se ji odstranit jinak hrozí infekce. Zákroku odstranění se říká obřízka.

mudr.george (Út, 19. 5. 2015 - 16:05)

Vite jak si ji honit ja znam...Vážená Adelo,
z vašeho příspěvku si troufám soudit, že jste ženského pohlaví, proto Vám také posílám tento odkaz:
http://www.sexus.cz/zenska-masturbace-jak-na-to
(Jedná se o profesionální web, takže neobsahuje žádné nevhodnosti.)
Kdyžtak se tam nacházejí i nějaké informace pro muže.

Iva (Út, 19. 5. 2015 - 16:05)

A jaké je to radikální řešení?

mudr.george (Út, 19. 5. 2015 - 16:05)

nevim proc ale kdys...Dobrý den,
konkrétně já jsem zastáncem neradikálních řešení.
Pokud to je alespoň trochu možné, tak stačí častěji kůžičku přetahovat. Ona časem povolí a pak už nebude působit nepříjemné pocity.
Bohužel jsou i případy kdy kůže přetáhnout nejde. V takovém případě nezbývá nic jiného než k radikálnímu řešení přistoupit.

Hodně štěstí

adela (Út, 19. 5. 2015 - 16:05)

Vite jak si ji honit ja znam jenom ze si poni prejizdim prstem... Prosim odpovezte..

Reklama

Přidat komentář