Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Default User Image
Anna (Út, 4. 6. 2024 - 21:06)

Ahoj Káťo, chodíš někdy se synem ven, když je oblečený a nalíčený jako holka? Nedávno jsem tu psala, že mám mladšího bráchu, který nosí dívčí oblečení a občas spolu vyrazíme do města jako dvě ségry.

Default User Image
Anonymní uživatel (Út, 4. 6. 2024 - 15:06)

Sleduji tuto diskuzi a udivuje mě, jak hned tady mnozí přispěvatelé nepokrytě vyhrožují. Kupříkladu "Dej si bacha". Je to něco nepřijatelného takto všechny ostatní odrazovat vstupem do diskuze.

Default User Image
Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 16:06)

Jdou jenom po pedofilních.

Default User Image
Anonim (Út, 4. 6. 2024 - 17:06)

To by museli utnout půlku vláken na Doktorce.

Default User Image
Anonymní uživatel (Út, 4. 6. 2024 - 16:06)

Probuh, ty svými příspěvky jdeš po všech.

Default User Image
Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 16:06)

Máš tam chybu, správně je Probůh.

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 18:06)

Probůh, je citoslovce a ve větě se proto píše malým písmenem. Je to větší gramatický prohřešek, než zapomenutý kroužek nad u.

Default User Image
Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 19:06)

Kolega to uváděl na začátku věty  proto i v opravě bylo Probůh a ne probůh. 

Default User Image
Anonim (Út, 4. 6. 2024 - 18:06)

Takovýho hňupa jako seš ty, aby člověk pohledal.

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 19:06)

Hňup je vykleštěný kozel, neboli pukl a to já určitě nejsem.

Default User Image
Anonymní uživatel (Út, 4. 6. 2024 - 17:06)

Věděl jsem to hned, jak jsem to odeslal. Ale, už se mi to nechtělo vracet, kvůli kroužku nad písmenem "u".

Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 16:06)

Takoví "spravedlivě odhodlaní mravokárci" jdou po všech.

Default User Image
Anonymní uživatel (Út, 4. 6. 2024 - 16:06)

Přesně, jak píšete. To jsou ti "spravedliví mravokárci". 

Default User Image
Anonym (Út, 4. 6. 2024 - 17:06)

Jste blbové. To nejsou žádní lidi odtud. Kdysi takhle šli po prodávání  maturit. Kdo asi? 

Default User Image
Návštěvka (Út, 4. 6. 2024 - 17:06)

Co tím myslíte?

Default User Image
Malíř (Út, 4. 6. 2024 - 15:06)

To, o čem se zde píše mám v rodině. Svobodná ségra a její kámoška, obě mají syny, puboše a dělaj z nich takový teploušky. Není to ani tak moc znát, ale v soukromí je objímají, a hlavně pusinkují. Kluci jsou z toho úplně vedle, úplně zmátoření. Do dívčího oblečení moje ségra kluka až tak moc nenutí, ale vím že nosí tangaslipy a podobně . Nic sestře neříkám, nemá to cenu. Jsem rád když mě občas navštíví v ateliéru a prodám ji svoje dílo, za sníženou cenu. I ta její kámoška a té, za plnou cenu.

Default User Image
Návstevnik (Út, 4. 6. 2024 - 17:06)

Vím, že jste už na podobná témata psal. Je to u vás, s prominutím, stále stejné? Vaše sestra se podobně, jako v minulosti, stará o svého syna?Tak jsem se chtěl jen zeptat, pane Malíři.

Default User Image
pro Janečku (Út, 4. 6. 2024 - 12:06)

Je jasné, že matka má nad synem takovou moc, že se jí zcela podřídí a to ve všem. Když odmalička vychovavate syna jako dívku, tak to není žádný problém.. Káťa 

Default User Image
Káťa (Út, 4. 6. 2024 - 14:06)

Ještě dodám. Když máte kluka zpracovaného již od mala, tak nic není problém. Ve všem se podřídí.

Default User Image
Nastevnik (Út, 4. 6. 2024 - 15:06)

Jak od mala, jak to myslíš, to o jako chceš říct že ho balis do ženský ho oblečení nebo jak.sešblba? To snad neni možný toto a co akovej kluk ten tě nenávidi

Reklama

Přidat komentář