Reklama

Cuckold

Zvědavec (Pá, 27. 2. 2015 - 16:02)

Umíš si ještě představit že by sis našla jiného muže, žila s ním a měla sex jen s ním?
Vyžaduješ aby tvůj milenec měl větší penis než cuckold?

Michala (Pá, 27. 2. 2015 - 16:02)

Je tvůj cuckold u tvých...VŽDY JE PŘÍTOMEN U MÉHO MILOVÁNÍ S MILENCI, PŘIPRAVEN NÁM SLOUŽIT.JÁ I MOJI MILENCI TO VYŽADUJÍ.v podstatě to vyplynulo z mojí strany a jsem ráda, že mě to napadlo a můj cuckold taky.

Zvědavec (Pá, 27. 2. 2015 - 15:02)

Je tvůj cuckold u tvých schůzek s milenci nebo chodíš za milenci sama a neříkáš mu dopředu co budeš dělat?
Čí to byl nápad začít s cuckoldingem?

Michala (Pá, 27. 2. 2015 - 15:02)

Vidím že máte vztah...Ano, oba dostáváme, co potřebujeme a oběma to vyhovuje.Náš vztah je postaven na submisivitě mého muže a mojí dominanci.SEX SE SVÝM CUCKOLDEM NEMÁM, NEMÁ NA TO PRÁVO.JIŽ DVA ROKY JSEM HO NEPŘIPUSTILA.Smí mě pouze orálně uspokojovat, např. když vylizuje semeno mého milence z mojí lasturky, smí svoji pani orálně uspokojit.Jinak svého semene je zbavován různými spůsoby, masturbace, dojení z mojí strany atd. Trestán je různě, výprasky, zákaz masturbace, nošení pásu cudnosti . zaléží to na mojí náladě.ale jsem v tomto nekompromisní. Oblíbené jsou z mojí strany také poziční tresty.

Zvědavec (Pá, 27. 2. 2015 - 10:02)

Vidím že máte vztah založený na plné důvěře a respektu kde každý dostává uspokojení jaké potřebuje.
Jak často a jakým způsobem máš se svým cuckoldem sex? Jen s gumou?
A jak jej trestáš?

Michala (Čt, 26. 2. 2015 - 17:02)

Jsi dominantní paní o 17...dominantní jen v soukromí. na veřejnosti jsme normální pár.Je to dvojí hra, ale vyhovuje.Ano dřív mě imponovaly jeho zkušenosti a podobně. Časem se vše změnilo.Nyní mě zajímá a imponuje jeho poslušnost, plnění jakýchkoliv ůkolů, bezmezná oddanost.Dokáže snézt ponížení, tresty a podobně.jako cuckold je jedinečný, moc mě dělá dobře, když ho chválí coby cuckolda i moji milenci.Samozřejmě poslouchá i je.Jsou ale věci, které jednoznačně odmítám, diskuse na téma kastrace a podobně, trestání mého cuckolda je výhradně moje záležitost, milenci na to nemají nárok.

Zvědavec (St, 25. 2. 2015 - 17:02)

Jsi dominantní paní o 17 let staršího muže 24/7 nebo jen v sexuální oblasti?
Jistě jsi k manželovi jako ke staršímu muži vzhlížela pro jeho zkušenosti a rozhled, změnilo se to nějak a jak to máte teď?

Věra (St, 25. 2. 2015 - 17:02)

Ráda bych se tady zapojila...Cuckold,vědomé paroháčství.Stav dříve vyjímečný,ale s rozvojem civilizace stále hojněji se vyskytující.Jedna z civilizačních daní.Spousta mužů dnes tuto svoji situaci akceptuje pokud chtějí aby od nich manželka,nebo partnerka neodešla pro jejich neschopnost ji uspokojit.Je to o dohodě a toleranci a odsuzování není vůbec na místě.

severakova (Po, 14. 9. 2020 - 22:09)

Krásný názor Věruš, děkujeme....jsi určíte real krásná žena, Honza, líbám ruce

Michala (St, 25. 2. 2015 - 16:02)

Ráda bych se tady zapojila do diskuse, získala nějaké zkušenosti a zároven se podělila o své. Jsem o 17 let mladší než můj muž,zakonitě jsme časem dospěli k poznání, že mě již nemůže sex. stačit. Náš vztah prošel za poslední 4 roky vývojem-kandaulista, cuckold,sub a jeho dominantní paní.Oběma nám to velmi vyhovuje. Jsme spokojeni ve svých rolích. Mám v současnosti 3 milence, všichni jsou ženatí a všichni akceptují mého muže jako cuckolda. Každý je jinný, věkově i po stránce sexuální. Opravdu jsem poslední dva roky velmi spokojená po všech stránkách, muj muž také . Nemyslím, že je potřeba lidi tohoto zaměření odsuzovat, jak se tu občas děje.nebo se pletu?

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 15:12)

Moc se mně líbí váš komentář, jak přesvědčit manželku, aby se stala dominantní paní a já byl sub?

Subik (Út, 10. 12. 2019 - 12:12)

To musi uz ona takova byt.

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 15:12)

Moc se mně líbí váš komentář, jak přesvědčit manželku, aby se stala dominantní paní a já byl sub?

Don Šukoleone (St, 25. 2. 2015 - 16:02)

Dovoluji si oponovat.Pokud...To byl samozřejmě vtip. Nikdo nic nepodepsal, nikdo nebude zbaven ničeho. Stejně formulované příspěvky se tady objevují se železnou pravidelností.

Věra (St, 25. 2. 2015 - 13:02)

Všechno je to pravda....Dovoluji si oponovat.Pokud bude zbaven plodnosti,není třeba se ho zbavovat.Byla by to chyba.

xxx (St, 25. 2. 2015 - 13:02)

Kamarádka manželky také...Jednoznačně s tvoji manželkou souhlasím!
Kde nic není,tam nic nevznikne!

Don Šukoleone (St, 25. 2. 2015 - 12:02)

Kamarádka manželky také...Všechno je to pravda. Podepsal jsi dopis na rozloučenou. Za pár dní tě najdou mrtvého. A u mrtvých, jak známo, rakovina nevznikne.

Jenda (St, 25. 2. 2015 - 10:02)

Jo máš hodnou manželku !!!Kamarádka manželky také říkala že je to pro náš trojúhelník nejlepší řešení.Je to prý i výborná prevence proti rakovině prostaty a rakovina varlat je vyloučena hned po modifikaci.

Martin (St, 25. 2. 2015 - 07:02)

Přítel mé ženy říká...Jseš blb.

Fredy (Út, 24. 2. 2015 - 17:02)

Přítel mé ženy říká...Jo máš hodnou manželku !!!

Reklama

Přidat komentář