Reklama

Cuckold

severakova (Po, 14. 9. 2020 - 22:09)

Krásný názor Věruš, děkujeme....jsi určíte real krásná žena, Honza, líbám ruce

Michala (St, 25. 2. 2015 - 16:02)

Ráda bych se tady zapojila do diskuse, získala nějaké zkušenosti a zároven se podělila o své. Jsem o 17 let mladší než můj muž,zakonitě jsme časem dospěli k poznání, že mě již nemůže sex. stačit. Náš vztah prošel za poslední 4 roky vývojem-kandaulista, cuckold,sub a jeho dominantní paní.Oběma nám to velmi vyhovuje. Jsme spokojeni ve svých rolích. Mám v současnosti 3 milence, všichni jsou ženatí a všichni akceptují mého muže jako cuckolda. Každý je jinný, věkově i po stránce sexuální. Opravdu jsem poslední dva roky velmi spokojená po všech stránkách, muj muž také . Nemyslím, že je potřeba lidi tohoto zaměření odsuzovat, jak se tu občas děje.nebo se pletu?

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 15:12)

Moc se mně líbí váš komentář, jak přesvědčit manželku, aby se stala dominantní paní a já byl sub?

Subik (Út, 10. 12. 2019 - 12:12)

To musi uz ona takova byt.

Návštěvník (Čt, 5. 12. 2019 - 15:12)

Moc se mně líbí váš komentář, jak přesvědčit manželku, aby se stala dominantní paní a já byl sub?

Don Šukoleone (St, 25. 2. 2015 - 16:02)

Dovoluji si oponovat.Pokud...To byl samozřejmě vtip. Nikdo nic nepodepsal, nikdo nebude zbaven ničeho. Stejně formulované příspěvky se tady objevují se železnou pravidelností.

Věra (St, 25. 2. 2015 - 13:02)

Všechno je to pravda....Dovoluji si oponovat.Pokud bude zbaven plodnosti,není třeba se ho zbavovat.Byla by to chyba.

xxx (St, 25. 2. 2015 - 13:02)

Kamarádka manželky také...Jednoznačně s tvoji manželkou souhlasím!
Kde nic není,tam nic nevznikne!

Don Šukoleone (St, 25. 2. 2015 - 12:02)

Kamarádka manželky také...Všechno je to pravda. Podepsal jsi dopis na rozloučenou. Za pár dní tě najdou mrtvého. A u mrtvých, jak známo, rakovina nevznikne.

Jenda (St, 25. 2. 2015 - 10:02)

Jo máš hodnou manželku !!!Kamarádka manželky také říkala že je to pro náš trojúhelník nejlepší řešení.Je to prý i výborná prevence proti rakovině prostaty a rakovina varlat je vyloučena hned po modifikaci.

Martin (St, 25. 2. 2015 - 07:02)

Přítel mé ženy říká...Jseš blb.

Fredy (Út, 24. 2. 2015 - 17:02)

Přítel mé ženy říká...Jo máš hodnou manželku !!!

Jenda (Út, 24. 2. 2015 - 17:02)

Cuckold nesmí mít nikdy sex...Přítel mé ženy říká že cuckold nemá mít semeno.Včera mi manželka řekla,že už je to domluvené a budu modifikován abych ho neměl.Dala mi ráno podepsat nějaké papíry a že to bude do konce února hotové.

adolfus (Po, 23. 2. 2015 - 21:02)

Jirka by se měl léčit. Měl bys na Velikonoce obejít dámy a vyšlehat je pořádně.

Dr. Frank Enste (Po, 23. 2. 2015 - 19:02)

Kalcifikace je nasycení...A jak si 'Berta' představuje to nasycení? Četla jsi vůbec ten článek?

jirka (Po, 23. 2. 2015 - 17:02)

Kalcifikace je nasycení...A nestaci Madam cuckolda vycvicit k poslusnosti, aby mu strach nedovolil onanovat bez jejiho dovoleni ci pouzivat CB ?

Berta (Po, 23. 2. 2015 - 16:02)

Jedna se o vstriknuti roztoku...Kalcifikace je nasycení tkáně kalciem Ca,nikoliv chloridem vápenatým a lihem.Je to pochopitelně nevratné,ale kalciovky nikoho nezabijí.

Dr. Frank Enste (Út, 17. 2. 2015 - 15:02)

jak se dela ta kalcifikace?a...Jedna se o vstriknuti roztoku CaCl2
a cisteho lihu to varlat. Je to samozrejme nevratne.
Zde je odkaz na navod, jak se to dela zviratum.

http://www.spayfirst.org/wp-content/uploads/2014/10/CaCl-formulation-and-dosing-chart-with-photos-for-website-English.pdf

Upozorneni: Jedna se pouze o informativni material. Provadeni takoveho zakroku na zviratech nebo lidech je nelegalni a v pripade komplikaci zdravi nebezpecne nebo na zivotu ohrozujici.

excucky (Čt, 27. 6. 2013 - 10:06)

Muži se v zásadě dělí na alfasamce a betasamce. To je dáno množstvím testosteronu a to se utváří v době těhotenství matky. Betasamci mají bujnější fantazii, alfasamci ji tolik nepotřebují. Bull-ové se budou rekrutovat z řad alfasamců, cuckoldi z řad betasamců. Dožadovat se toho, aby všichni byli alfasamci je totéž, jako se dožadovat, aby si partneři byli neustále věrní. A kdejaká žena touží po tom, mít doma hodného betasamce, ale pořádně "ujet" na nějakém alfasamci. Pokud bull vycítí, že je žena k mání za podmínky existence manžela-cuckolda, může ze situace vytěžit docela hodně. A nejen on.

fanouš (Čt, 27. 6. 2013 - 08:06)

Bože, hoši vy ste z jiné planety. To jinak není možné. Chlap má být chlap a né nějaký zmrd,cuckold nebo kastrát.

Reklama

Přidat komentář