Reklama

Holky a nahota doma

Iva (Út, 25. 10. 2016 - 16:10)

Je to možné,proč to neveřit,lidé jsou různí a stát se to mohlo

ivo (Út, 25. 10. 2016 - 16:10)

Žaneto to by si mamka...ty to žanetě věříš. já ne

Iva (Út, 25. 10. 2016 - 15:10)

Žaneto to by si mamka dovolit neměla,je to tvoje věc.To věřím,že jsi nechápala proč.A čím tě vyholila?Já bych si to ke svým synům nikdy nedovolila.

žaneta (Út, 25. 10. 2016 - 15:10)

Já jsem od základky vždycky dostávala v létě k vodě plavky.Akorát jednou u moře mě máma dala koupat nahatou.Bylo mi myslím asi 11 a těsně před odjezdem mi máma doma při koupání oholila pipinu.Nechápala jsem proč ale až na pláži jsem pochopila.Mamka mi nevzala plavky a já byla na pláži celou dobu nahatá.Nic příjemnýho to tenkrát pro mě nebylo ale domů jsem se vrátila celá opálená.

Jana (Pá, 21. 10. 2016 - 00:10)

No u nás to doma bylo velice...U nás se to nijak neřešilo. Jezdili jsem k Baltu na nudapláž, já s mladším bratrem, rodiči a také kolegyně mé mámy z práce. Všichni tam byli nazí a myslím, že ani můj brácha neřešil, že vidí jiné nahé ženy, byl na to zvyklý.

Mára (Pá, 21. 10. 2016 - 00:10)

No u nás to doma bylo velice přísné a mámu nahou jsem nikdy jako děcko neviděl. Ale jednou když mě bylo asi 5 let, tak jsme šli společně já, máma, teta a stajně stará sestřenka do bazénu. Protože táta byl na montážích v Africe, taj nezbylo, než jít s mámou a tetou přes ženské šatny. Ale nikdo s tím nedělal problém, máma i teta se svlíkly do naha a šlo sedo sprch, kde jsem viděl i jiné nahé ženy. Tak koukal jsem se, překvapilo mě, jaká mají prsa, každá jiná, jejich holé obrovské zadky a chlupaté klíny. Určitě mě to nijak nepostihlo, že jsem v tomto věku viděl nahé dospělé ženy a nedělal bych z toho tragédii. Už o rok později to ale nešlo, do ženských šaten jsem se pak už nedostal. Před větším klukem by se asi ty ženy moc styděly.

Marek (Po, 10. 10. 2016 - 14:10)

Já jsem ještě nikdy...Já jen za sklem monitoru.

Dan (Po, 10. 10. 2016 - 14:10)

Já jsem ještě nikdy žádnou nahou ženskou ještě nikdy neviděl a to už je mi prosím 40 let. A na koupališti jsem v životě nebyl. Ani oblečený.

alois (Út, 6. 9. 2016 - 14:09)

Prostě nahota u vody je pro děti ta nejpřirozenější věc na světě. Je to ještě přirozenější než přirozené :D

to (So, 20. 8. 2016 - 20:08)

Letos žádné divoké...se pleteš :)). To bylo přeci naopak o puberťákovi, co ho nutila matička nahého koupat se před sestřenkami. A myslím, že potom ještě dostal plínu nebo co :))). Ale asi to úchyl rozjel na více diskusích.

koli (So, 20. 8. 2016 - 17:08)

Letos žádné divoké...:-D :-D :-D
Taky mi už chybí :-)

Tajemný zámek (So, 20. 8. 2016 - 15:08)

Letos žádné divoké historky o puberťačkách, nucených ke koupání bez plavek? :D

souhlas (Ne, 7. 8. 2016 - 12:08)

Bez plavek jedině ve vaně a...Naprosto s tebou souhlasím ale U holky jedině jednodílný , kluci to nemusí vidět. Na to mají internet

ZDENDA (So, 6. 8. 2016 - 21:08)

Bez plavek jedině ve vaně a v bazénu-ve školce a na koupališti tak do6let,pak už vždy v plavkách.Na koupališti jsem byl naposledy v roce1994.Míval jsem období,kdy nejdřív stydlivost nebyla,potom byla až chorobná v pubertě,ale potom to odeznělo.Jelikož má teta špatně řešenou koupelnu a wc v1-a navíc nejdou zamknout dveře,,jednou,když jsem se tam koupal přišla starší sestřenice-musela na malou a tak mě viděla,mně bylo asi13,jí asi15-16.To já byl kavalír a nechal jí soukromí,viděl jsem jen zadek,když šla po kuchyni v triku bez kalhotek a já si za stolem zavazoval tkaničky.Jinak nicmoc extra.U svých dětí:kluka a holky bych ale u obou preferoval plavky-aby nebyl jeden znevýhodněn.

Jano (Pá, 15. 7. 2016 - 13:07)

Se svým kamarádem jsem se...Doma?

Nahoře (Pá, 15. 7. 2016 - 11:07)

Měla bych dotaz k holkám....bez mi vůbec nevadí,ale pokud by mě někdo fotil,to by samozřejmě vadilo.To asi všem.

Yveta (Pá, 15. 7. 2016 - 11:07)

Se svým kamarádem jsem se koupávala nahá od dětství až do naší emigrace v 17 letech

Ivana (Čt, 14. 7. 2016 - 16:07)

Mě to nevadí,pokud mě vysloveně nefotí.

Linda (Čt, 14. 7. 2016 - 16:07)

Měla bych dotaz k holkám.
Vadí vám když jste u vody nahoře bez a okolo je někdo s foťákem nebo vám je to jedno?

Tom (Čt, 14. 7. 2016 - 07:07)

co to sem davas???holky v plavkách

Reklama

Přidat komentář