Reklama

Holky a nahota doma

No (Út, 1. 11. 2016 - 21:11)

My jsme také jezdili s...a co my s tím?
Studuj radši češtinu, než se dáš na psaní příspěvků.

Pavla (Út, 1. 11. 2016 - 20:11)

Pokud byl ten kluk ve...My jsme také jezdili s holkama se koupat k rybníku u nás v Čechách, opalovali a koupali jsme se nahé a vůbec nám to nevadilo. Ale ochlupení jsme si neholili vůbec.

Honza (Út, 1. 11. 2016 - 03:11)

Mohl se holit sám, to by ses...Proč by nějaký kluk chtěl v pubertě furt vypadat jako prcek? To nedává smysl.

Tony (Po, 31. 10. 2016 - 10:10)

K tomu tu překopčím jeden příspěvek tu z doktorky:

11.10.2016 17:09 - Patrik
Je mi třináct let, za měsíc mi bude 14. Chtěl bych se zeptat, co jsem si v poslední době všiml začlo mi růst ochlupení nad penisem, chci si to oholit protože mi to příjde nehygienické ale bojím se to říct rodičům. Otec se odstěhoval když mi byly 2 roky a mamka si našla přítele a mám sestru které bude pomalu třicet té se mi to taky nechce říkat a navíc je to holka takže by mi moc nepomohla. Ale já teď nevím jestli to mám říct tomu příteli od mamky a nebo zavolat po telefonu co s tím mám dělat.

Tony (Po, 31. 10. 2016 - 09:10)

Pokud byl ten kluk ve...Mohl se holit sám, to by ses divila, na co všechno se tak staří kluci v poradně ptají.

http://www.strankyprokluky.cz/otazky-a-odpovedi/

Jakub (Po, 31. 10. 2016 - 08:10)

Pokud byl ten kluk ve...tak obě mamky měly rozum....hlavně u moře je to fajn a zdravé. Usychající plavky od slané vody dokáží docela hezky štípat a kousat, jak je ta sůl vtírána do kůže. Myslím že nám Žaneta potvrdí, že jakmile zapomněla na stud, bylo jí to příjemné.

Verča (Po, 31. 10. 2016 - 07:10)

S námi ještě jela mamčina...Pokud byl ten kluk ve třinácti holý, tak měl buďto tu pubertu opožděnou, nebo byl opravdu od maminky také vyholený. Určitě by se neholil sám, kluci bývají na první chloupky hodně hrdí. Vysvětlila ti pak někdy máma proč proč vás tehdy nechala nahaté? Měla k tomu nějaký důvod?

Tony (So, 29. 10. 2016 - 04:10)

Proč mu ho jako přetáhla ?...Tobě se teda osvěta vyhla opravdu velmi velkým obloukem. Jsou muži, kterým se ta kůžička vrací na žalud, ale jsou takoví, kterým se v pubertě stáhne za žalud a mají ho od té doby natrvalo odkrytý, je to zhruba 15% kluků. Vy také nemáte vaše pipky všechny stejné.

Janča (Pá, 28. 10. 2016 - 23:10)

Nudapláž to nebyla,mě bylo...Proč mu ho jako přetáhla ?
Vždyt mu to ani nemůže držet a kůžička se sama vrátí.
Já teda nevím mě je sice jen 19 a nahého kluka jsem ve skutečnosti ještě neviděla ale myslím si to.

Iva (Pá, 28. 10. 2016 - 18:10)

Ahoj Žanetko,čekala jsem jestli ještě nenapíšeš,vím,že to co jsi tedy prožila nebylo nic příjemného,ale snad se to potom už neopakovalo.Ty už máš nějaké svoje děti?Budu ráda když napíšeš.

Iva (Čt, 27. 10. 2016 - 14:10)

To muselo být trapné a víc snad ještě pro toho kluka,když píšeš co mu s ním ta jeho mamina udělala.Znám to u svých synů,také jsme to museli dělat třeba při koupání a měli jsme s tím dost problémů,Tak snad tam ještě byli a koupali se i jiné děti,ne?

Anežka (Čt, 27. 10. 2016 - 13:10)

Nudapláž to nebyla,mě bylo...Takže asi jsi neměla v te době ani prsa a tak jsi vypadala mladší mnohem vid?
Ten kluk to měl asi horší, byl starší.
Ostatním dětem bylo asi jako tobě, nebo tak snad byla nějaká starší než ty taky nahatá?

[email protected]

žaneta (Čt, 27. 10. 2016 - 13:10)

Nudapláž to nebyla,mě bylo 11 , tomu klukovi 13,ale víc nás tam běhalo takhle nahatých.Obě naše mámy byly v plavkách.Ze začátku jsem se šíleně styděla ale potom to přešlo hlavně když šel donaha i ten kluk .Jemu ještě mamča přetáhla pindíka a musel ho mít celou dobu přetaženýho.

Anežka (Čt, 27. 10. 2016 - 12:10)

S námi ještě jela mamčina...A kolik ti Žanetko tehdy presně bylo a kolik bylo tomu klukovi a kolik jeho sestře? Myslím že na Vás asi museli na pláži dost koukat, přece už jste asi nebyly ve věku aby jste tam běhali nahatí ne?
Ale pokud jsi vypadala celkově mmladší, myslím tím absenci prsou a ochlupení, leckoho to mohlo zmást a tipovat vám mín let vid?
A jak ses cítila po tom vysvlečení? Asi ses dost styděla, když píšeš že do té doby jsi vždy byla v plavkách.

Napiš mi prosím na [email protected], pokecame i přes email.

Iva (Čt, 27. 10. 2016 - 11:10)

Ahoj Žaneto,to co uvádíš je možné a je možné,že ta druhá mamina toho kluka na přirození také vyholila.A jak jsi si připadala nahá s tím klukem?To nebyla asi nudy pláž,mamka i ta její kamarádka byli v plavkách asi,viď?Osobně bych to svým synům nikdy neudělala,ač jsem s nima měla jiné trable co se týká jejich přirození.

žaneta (Čt, 27. 10. 2016 - 11:10)

S námi ještě jela mamčina kamarádka ,měla s sebou dceru a ještě o rok staršího brášku.Když je oba na pláži vysvlíkla,mamka hned vysvlíkla i mě.Asi se spolu předem domluvily,že půjdeme donaha.Jestli je předtím holila nevím,ale ten kluk byl jak holátko,tak asi jo.

Anežka (Čt, 27. 10. 2016 - 07:10)

Ahoj Žanetko, já ti věřím že se ti to stalo. A proč tě mamka najednou nechala nahatou na pláži na dovolené ti vysvětlila? Protože když jsi předtím plavky už nosila, tak to nějaký důvod asi mělo vid?

Případně mi napiš na email [email protected]

Ráda si s tebou budu psát a probereme to

Iva (St, 26. 10. 2016 - 15:10)

Žaneto to ti muselo být asi nepříjemné,vím jak je každý hrdý na to když mu na přirození začne růst ochlupení.A Mamka se sama také vyholovala?Já bych si to ke svým synům nikdy nedovolila.Muselo ti to připadat pak trapné asi.

Víc (St, 26. 10. 2016 - 12:10)

úchylů,než normálních lidí,zde na diskuzi.

žaneta (St, 26. 10. 2016 - 12:10)

Nic si nevymyýšlím. Ivo holila mě klasicky žiletkou.Prostě když jsem byla vykoupaná,máma přišla a holila mě.Moc jsem toho stejně dole neměla jenom tavé první chmýříčko.Ale na pláži jse asi vypadla tak do 1 třídy.

Reklama

Přidat komentář