Reklama

Holky a nahota doma

Jan (Čt, 14. 5. 2015 - 15:05)

Proč máš starost o cizí prsa?

rené (Čt, 14. 5. 2015 - 15:05)

Vlastní názor mám o to se nestarej. Jen si opalujte jak chcete když se rádi vystavujete. Ted jste mladé až budete mít za pár let od slunce scvrklé prsa tak si na mě vzpomente.Marie a slušné holky nejsou sprostý. Asi se dnešním mladým mužům líbí hrubianky. Jinak je mi 31 a že tak starý nejsem.

Jan (Čt, 14. 5. 2015 - 14:05)

Mluvíš mi z duše.

Marie (Čt, 14. 5. 2015 - 14:05)

Je mi u prdele co nosí v Americe. Ja se opaluju tak jak mi je nejlíp. René je asi tvor bez vlastního názoru a život je krátky - bylo by mi líto až budu stará že jsem nevyužila možnosti které mám.

Jan (Čt, 14. 5. 2015 - 14:05)

v Americe už to moderní...Nám je jedno co je v Americe. USA je prudérní země co se týká plavek a sami američané závidí Evropě volnost a svobodu co se týká volby plavek.

rené (Čt, 14. 5. 2015 - 14:05)

v Americe už to moderní není nosí se plavky a tady jsme ještě 100 let za opicema. Ty co chodí na hoře bez až jim bude 50 tak budou pomlouvat mladé holky že jsou nestydy. Když na hoře bez tak at jdou na nuda pláž a nepředvádí se jak k.... na veřejném koupališti.Některé starší dámy vypadají lépe i když mají plavky jak ty mladé. Chlapi musí být zvědavý co je pod plavkami a víc vzrušuje než se ukazovat jak prostitutka.

Alex (So, 9. 5. 2015 - 20:05)

Chodím na praxi do pekárny. Jsme tam samé ženy kromě mistra, takže pod pláštěm máme jen kalhotky. Jinak by se tam nedalo vydržet. Ze začátku mi to přišlo divné ale když to dělají všechny, rychle jsem si zvykla. Občas když něco zkazíme nebo se nám rozepne knoflík a mistr mrmlá tak ho obklopíme a utěšujeme aby se nezlobil. To jen řekne že je ženatý a chce mít doma klid.

... (Pá, 8. 5. 2015 - 22:05)

Konečně Vás to moje holky...Hele pedofilní Tatík, co??? A zvrhlá rodina, che che. Ať žije blázinec... Pane doktore Chocholoušku, máte zde těžký případ:-)))))

Vlaďka (Pá, 8. 5. 2015 - 21:05)

Tak počkej na léto to bude pařák a když to ze segrou vybalíme tak ti praskne čurák.

Taťka (Čt, 7. 5. 2015 - 07:05)

Mám teprve sedumnáct ale je...Konečně Vás to moje holky napadlo. Na tu mojí škebli (vaší matku) už se nedá koukat. Penis se mi při pohledu na ni hrůzou zmenšuje, tak už se těším na vaše kůzlátka a buchtičky.

Vlaďka (St, 6. 5. 2015 - 10:05)

Mám teprve sedumnáct ale je to pohoda když příjdu z praxe celá vypařená hodím sprchu a chdím nahá po bytě když jsem sama doma ale i sestra jak dorazí domů tak taky to samé té je patnáct žádný stud.Před mamkou ještě ale před taťkou jsme to nezkoušely možná v létě to prubnem.

xxx (Pá, 1. 5. 2015 - 16:05)

Se ségrou a sestřenicemi...to musi byt pro sousedy podivana....

Jan (Pá, 1. 5. 2015 - 13:05)

Jseš u vody nahá a kouká ti šnůrka od tamponu?
Být u vody nahoře bez a opalovat si prsa je pro ženy dosažení rovnoprávnosti s muži.
Ženské tělo je krásné a není třeba prsa skrývat. Dnes už si nikdo nemyslí, že žena je nástroj ďábla.

jan (Pá, 1. 5. 2015 - 12:05)

Nahoře jsem po úpravě...jestli tou úpravou myslíš silikony,tak to se styd,protože je to hnusné už od pohledu.

Renata (Pá, 1. 5. 2015 - 12:05)

To je zcela normální a v...Nahoře jsem po úpravě takže se u vody nemám za co stydět a dole hm i když ze mě trčí občas šňůrka...nevadí:)

Jindra (Pá, 1. 5. 2015 - 11:05)

Já doma běžně chodím...To je zcela normální a v pořádku.Ale nahotu třeba někde na nuda pláži atd. bych rozhodně nedal.

Jana (Pá, 1. 5. 2015 - 11:05)

Já doma běžně chodím nahá.Nepředvádím se ale na přesun z koupelky do pokoje se fakt oblíkat nemusím:))

Kristýna (Pá, 1. 5. 2015 - 11:05)

Málokdy se stane,že má...Jindro, vidíš a nás to fakt baví. Vyrůstáme spolu od mala.

Jindra (Pá, 1. 5. 2015 - 11:05)

Se ségrou a sestřenicemi...Málokdy se stane,že má více holek,které jsou spolu v příbuzenském vztahu,tak rádo společnou nahotu.A ještě se u toho fotit,to by překousla opravdu málokterá.

Kristýna (Pá, 1. 5. 2015 - 10:05)

Se ségrou a sestřenicemi rády chodíme nahé doma i na zahradě. Sedneme si vedle sebe a fotíme detaily. Čtyři páry prsou vedle sebe, zadečky i pipinky. Je vidět, že jsme příbuzné, protože jsme si v těchto partiích hodně podobné. Prsa dvojky trojky, menší bradavky, větší kapucky... :)

Reklama

Přidat komentář