Reklama

Holky a nahota doma

Honza (Út, 13. 1. 2015 - 12:01)

Já se s mamkou společně...To já se nesprchuju ani s fotrem, ani s matkou.

A ptáky ani kundičku si vzájemně neholíme.

Honza (Út, 13. 1. 2015 - 12:01)

Že se dá převálcovat...Takže jak's jel ráno kolem šestý a trefil's srnu, tak to muselo bejt asi v létě, ne? To už je ráno kolem šestý dávno světlo. Tim pádem's viděl i tu škodu, kerou ti ta srna způsobila.

Bejt to za tmy, tak to já bych viděl pěkný hovno, protože já s sebou nevozim ani baterku. Jedině, že bych si posvítil displejem mobilu.

Jinak's teda brutálně rozdrtil fyzikální zákony, he he.

Při rychlosti 50 km/h ujedeš za vteřinu přibližně 14 metrů. No a navíc eště se vteřina bere jako reakční doba řidiče, to znamená doba vod zpozorování problému do šlápnutí na brzdu. Z toho vyplývá, že jestli ti tam ty srny skočily dva tři metry před autem, tak běžnej smrtelník by se za ten zlomek vteřiny, za kerej v rychlosti 50 km/h ujede dva tři metry, nestihnul ani leknout. No a tys dokonce stihnul šlápnout na brzdu eště před nárazem. To seš borec.

Selena (Út, 13. 1. 2015 - 12:01)

Já se s mamkou společně sprchuji protože si potom vzájemně holíme kundičky aby jsme neztupily žiletky musíme být odmočené a pak to jde samo.

Pavel (Po, 12. 1. 2015 - 22:01)

To je správnej dotaz....Že se dá převálcovat holub, to jsem už na vlastní oči viděl, ale to káně, to je teda unikát :-) Muselo být už před tím nemocný nebo jinak není možný, aby jsi v běžným provozu respektive na silnici jako takový na to káně narazil. No nic, je vidět, že stát se může všechno.

Já jsem jednou vracel z práce ráno kolem šestý, byl jsem zrovna před vesnicí, kde byla jen pole a holé pláně, nejlepší na tom je to, že to místo dobře znám a věděl jsem, že v tomhle úseku se dost často vyskytuje lesní zvěř a tak jsem jel 50km/h. Najednou z hustý trávy tak dva tři metry před autem začalo skákat stádo srnek. Stihnul jsem šlápnout na brzdu. Byl to mžik, viděl jsem jen hnědé skákající šmouhy. Dvě přeskočili v pohodě, tu třetí jsem srazil rohem nárazníku. Ten náraz ji vymrštil přes silnici do škarpy a bylo po ní. Srna mě ani tak nesrala, ale když jsem vylezl, tak koukám a měl jsem trhlinu na nárazníku ( to jsou ty nový auta samej plast) a proraženou nádrž na odstřikovače, kterou soudruzi z Japonska chytře umístili vlevo dolů skoro až pod nárazník. Byla to rána jak z děla, když jsem ji srazil a nejdřív jsem měl strach, že to je chladič :-) Naštěstí jen nádržka na odstřikovače. Zavolal jsem kámošovi, co je myslivec, aby tu srnu odklidil. Tohle bylo ještě dobrý, dohromady se nic nestalo. To bratranec se před několika lety vracel domů ze zábavy, pochopitelně nalitej jak prase si sednul za volant a v osmdesáti to nasypal do jelena. Auto bylo na odpis a jemu zachránilo život jen to, že měl zapnutej pás a toho jelena trefil nějak šikovně, protože kdyby hlava projela sklem tak ty parohy ho bývaly propíchly jak nic.

Ale pane kolego (Po, 12. 1. 2015 - 21:01)

Chcete nám nabulíkovat že každá vaše slepice snáší vejce dle vašeho plánu?
A jak jste jim ten plán sdělil?

Honza (Po, 12. 1. 2015 - 21:01)

Ono se dá autem sestřelit...To je správnej dotaz.

Kdysi jsem si myslel, že neni možný trefit ani holuba. Že se prostě dycky to hejno holubů nebo i jeden holub samotář z tý silnice stihne zvednout dřív, než k němu dojedu. Dlouho to takle vopravdu fungovalo, ale pak jsem jednoho krásnýho dne kápnul ve městě na hejno holubů, a z tohoi hejna se jeden holub nestihnul zvednout včas. No a toho jsem trefil maskou. Vod masky mi potom brnknul eště vo kraj střechy u horní hrany čelního skla a pak jsem viděl v zrcátku, že přistál na silnici - už teda asi mrtvej, nebo minimálně těžce zraněnej. Tak jako tak zralej na kafilérku.

To káně (nebo ta káně?) bylo mezi vesnicema v pravym příkopu. Bylo ňáký líný, takže možná zraněný. Já jsem si to valil asi 90 km/h, a ted' vidim, jak z pravýho příkopu vylezlo káně a pokouší se vzlítnout. No ale moc mu to nešlo. Uletělo, nebo spíš poposkočilo tak vo dva metry, asi doprostřed silnice, ale hlavně jenom tak do vejšky nárazníku auta. Já když jsem to káně viděl, co vyvádí, tak jsem akurát instinktivně přibrzdil z těch devadesáti asi na sedumdesát, a trefil jsem ho nárazníkem.

Vo kus dál jsem zastavil (správně jsem měl zastavit hned), vylez jsem a zkouknul nárazník. Nic tam nebylo vidět.

Pak jsem se povohlídnul po tom káněti, jestli nebude potřebovat poskytnout poslední pomoc.

No a nikde jsem ho nenašel.

Tak nevim, kam se vypařilo.

Poldy jsem nevolal. To by si eště mysleli, že si dělám prdel (v tom lepšim případě).

V tom horšim by totiž navopak ty poldové taky nemuseli věřit, že se autem vopravdu dá trefit káně, a mohli by zavolat na psychiatrii, at' si pro mě přijedou, protože jsem tvrdil, že jsem na silnici porazil živočicha, kerej se tam zpravidla nevyskytuje.

Před srnama jsem párkrát musel brzdit, ale naštěstí jsem žádnou nikdy netrefil.

A jednou jsem před srnama musel i zastavit. To jsem si připadal, jak když jsem přijel k železničnímu přejezdu, kde projíždí vlak s dvaceti vagónama:

Za bílýho dne jsem viděl mezi vesnicema běžet zleva doprava přes silnici stádo srn minimálně vo dvaceti kusech. Takže jsem tak třicet vteřin stál a čekal, než se to přežene.

Všechny živočichy jsem trefil fabií (fobie).

Pavel (Po, 12. 1. 2015 - 20:01)

Honza: A co máš za auto?

Pavel (Po, 12. 1. 2015 - 20:01)

Tak to byl teda bezvohlednej...Ono se dá autem sestřelit káně? :-)

Já mám na kontě dvě kočky a jednu srnu :-)

Honza (Po, 12. 1. 2015 - 20:01)

To ano, ale tato slepice mi...A viděl's registrační značku toho auta?

A pamatuješ si ji?

Pomýlil jsem si (Po, 12. 1. 2015 - 19:01)

To ano, ale tato slepice mi nyní bude chybět v mém slepičím roji a nebudu stíhat pokrývat spotřebu vajec. Zbyly mi tři slepice a potřebná produkce vajec je vypočtána přesně na čtyři slepice. Když se onen zběsilý řidič nepřizná a neuhradí škodu, budu nucen výrazně zmenšit omelety.

Honza (Po, 12. 1. 2015 - 18:01)

Jestli sem chodí ten...Tak to byl teda bezvohlednej řidič nebo řidička. Asi taky ňáká slepice.

Vono se to málo ví (a asi proto se to nedodržuje), ale správně by měl řidič, kerej sejme ňáký zvíře, volně žijící nebo i domácí, zavolat poldy, poněvadž se jedná vo poškození něčího majetku. A tam je jedno, jestli je škoda vysoká, nebo banální.

No a za druhý - když vesele pokračuje v jízdě, tak je to ujetí z místa nehody.

No ale já na to taky seru. Už jsem sejmul holuba na silnici, káně, kočku a králika, a taky jsem nikdy ani nezastavil, natož abych na to volal poldy.

Pomýlil jsem si (Ne, 11. 1. 2015 - 23:01)

Jestli sem chodí ten člověk, co mi včera tak zákeřně přejel černou slepici zrovna ve chvíli, kdy pokojně přecházela silnici, tak má nyní skvělou šanci poslat omluvný dopis a uhradit vzniklou škodu.

Patricie (Pá, 9. 1. 2015 - 14:01)

Né jsme pořád nazí hrajeme různé hry např.po sobě malujeme nebo točíme flašku a různé ptákoviny,jeden silvestr jsme měřili kdo má nejdelší porost na pohlaví pamatuji že jedna holka měla nejdelší změřený chlup 22cm. Letos to jsme hráli karty kdo ptohrál musel udělat stojku to bylo jedno jak třeba dělali to o zeď s přidržením nebo holky mohly udělat most to bylo pro chlapy lepší ale my to tak už nebereme známe se nazí léta.

Radka (So, 3. 1. 2015 - 20:01)

My si připijíme úplně nazí a potom se hned po popřámí do nového roku pomilujeme a někdy to bývá až do rána samozřejně s přestávkami.

Jakub (AŠA) (Pá, 2. 1. 2015 - 13:01)

Ahoj, ráda bych toto léto...Tak já si myslím, že pokud se nestydíš, tak proč to nezkusit... Pokud nejsou ve vašem okolí úchyláci (buďto dospělí nebo i třeba spolužáci) nebo to prostě okolí nevadí a rodina tě podpoří, tak bych to i zkusil... :)

Honza (Čt, 1. 1. 2015 - 22:01)

Na Silvestra máme takový...No a to ste před půlnocí voblečený a vo půlnoci se slíknete? A potom zas voblíknete?

Patricie (Čt, 1. 1. 2015 - 22:01)

Na Silvestra máme takový rituál že si připíjíme o půl noci všichni nazí jsme totiž naturisté.Už to praktikujeme mnoho sivestrů a pořád nás přibývá je to super.

Denisa (Po, 29. 12. 2014 - 21:12)

Mám prostě obyčejné tričko.

Honza (Po, 29. 12. 2014 - 20:12)

Býva mi zima na ramena...A to tričko máš až pod zadek?

A nohy nestuděj?

Denisa (Po, 29. 12. 2014 - 19:12)

No tak jenom se samotnym...Býva mi zima na ramena takže je potřebuju mít zakryté. Jo nahota je super, hned jak dorazím odněkud domů tak jdu do naha.

Reklama

Přidat komentář