Reklama

Holky a nahota doma

Helena (Po, 30. 3. 2015 - 17:03)

Mám pevné 2 -3 a jsem s ními navýsost spokojena chodím v létě nahoře bez i na štěrovně mám totiž co ukázat.

Petra (Po, 30. 3. 2015 - 15:03)

tlak

Větší (Po, 30. 3. 2015 - 15:03)

poprsí beru za přednost,pozor.Bylo to myšleno jinak.Ono vytáhnout a ukázat malá prsa a velká je opravdu rozdíl,i když bych malá nikdy nechtěla.Chce to mít větší IQ,aby člověk pochopil.A vůbec si neprotiřečím.Někomu snad dochází.

Tonda (Po, 30. 3. 2015 - 15:03)

Taky se mi to zdá jako blbost.
Spíš nějaké ženy s jedničkami nosí trojkovou podprsenku aby její prsa vypadaly větší, takže ji nesundá před lidmi.

Honza (Po, 30. 3. 2015 - 15:03)

záleží,jak velké má ta...Tak tomu teda vopravdu nerozumim.

Pokud má třeba silikonový trojky, štyrky, pětky, tak to taky vypadá blbě, když se vopaluje nahatá?

Tonda (Po, 30. 3. 2015 - 15:03)

Vůbec ale nezáleží na velikosti poprsí ale na spokojenosti se svou postavou.
Nějakým ženám je jedno co si kdo myslí o velikosti a tvaru prsou a klidně ukáží i větší.

Ono (Po, 30. 3. 2015 - 14:03)

Jak která se...záleží,jak velké má ta žena poprsí.Pokud malé,tak se klidně opaluje nahá.Pokud velké,tak určitě ne.Není to o tom,že za velká prsa by se styděla,to vůbec,ba naopak,jen to vypadá divně,když je moc prsatá,jestli mi rozumíš.Na balkoně na nudy klidně,ale jinak ne.

Honza (Po, 30. 3. 2015 - 14:03)

Honzo, proč se každýho...Každýho ne, jenom toho, u koho mě to zajímá.

Jenom pro představu.

Když napiše jinej věk, tak já stejně nepoznám, že kecá.

Tonda (Po, 30. 3. 2015 - 14:03)

Jak která se stydí.
Některá ukáže klidně prsa na požádání a má z toho legraci jak chlapy čuměj.
Spousta jinejch se opaluje u moře nahoře bez a jen kvůli zapšklejm babám nesundá vršek doma.
Jiný klidně choděj doma nahý i když jsou vidět z protějšího domu.
Takže jsou holky více stydlivé si nemyslím.

josef (Po, 30. 3. 2015 - 13:03)

Dneska máme volno ze školy...Petře, mě to přijde zcela normální, co Tvoje sestra dělá. V zásadě není ani špatný, že ji při tom pozoruješ. Jenže s tím by měla souhlasit, pak je v pořádku, aby ses díval. Pokud by ale takhle zjistila, žes ji šmíroval a ona se cítila trapně, tak to mi přijde jako nevhodné chování.

Moh bys začít spíš sám. Nejdřív se nechat nachytat, jak si ho honíš. Pak, když bys viděl, že jí to zas tak nevadí, tak ho před ní honit. Pak by možná sama odložila stud a dělala to i ona před Tebou. Holky se zkrátka víc stydí a to musíš respektovat.

gin (Po, 30. 3. 2015 - 13:03)

Honzo, proč se každýho vyptáváš kolik mu je.

Honza (Po, 30. 3. 2015 - 13:03)

Dneska máme volno ze školy...Takže chudák ségra dojela na to, že voni ve škole nemohli s těma voknama počkat eště tři měsíce, než budou prázniny.

A kolik je tobě?

Petr (Po, 30. 3. 2015 - 09:03)

Dneska máme volno ze školy měmí nám okna.Moje sestra v domění že jsem ve škole tak nahá chdila po bytě šla se osprchovat,rodiče ti mají ranní směnu tak měla jistotu že není nikdo doma pak vyšla z koupelny fénovala si vlasy ty má až po pás krásné černé pak se zvedla ze židle a vysušila se i chlupy na frndě,potom zašla k našim do ložnice a chvilku ji nebylo tak jsem se šel podívat a to co jsem viděl bylo pro mě něco segra v posteli a dělala si dobře vibrátorem chvilku jsem se koukal a až jsem viděl že to na ni jde tak jsem šel do kuchyně ke stolu jako že snídám,za chvilku vyšla segra z ložnice přes kuchyň a teď uviděla mě v ruce vibrator vyjekla se slovy "bracha co tu děláš" a já "nevidíš snídám" v tom se vrátila zpátky vibrouše dala do kapsy mamineho županu co si v ložnici oblekla a šls si umýt frndu do koupelny pak se vrátila ptala se proč nejsem ve škole a jak dlouho jsem už vzhúru tak jsem ji taktně řekl že jsem teď vstal,viděl jsem jak si oddychla.Bylo to krásné ráno a podívaná na mou krásnou sedumnáciletou sestru jak si ráno "užívá" nahoty.

Ilona (Ne, 29. 3. 2015 - 14:03)

Občas vyběhnu na zahradu pověsit své prádlo jen v kalhotkách a tričku. Brácha vzal hadici a schválně zaléval trávník aby mi namočil tričko a bránil mi jít domů se převléct. Pak jsem si všimla že přes plot koukal sousedovic kluk a povzbuzoval ho a mě se přes tričko prosvítaly zimou ztuhlé bradavky. Mám malá prsíčka a velké bradavky a trochu se za to stydím a takhle mě ukázat sousedovic klukovi, to bráchovi nedaruji.

Párek (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

A jsi hezká

Alda (Ne, 15. 3. 2015 - 17:03)

Mě je 14 a sestře je 21.
Kámoši nemaj starší sestru jak já.

Pavel (Ne, 15. 3. 2015 - 16:03)

Mě starší sestra dost...Kolik je tobě a kolik segře? Jestli je ségra kočka, tak se kámošům nedivím :-)

Pavel (Ne, 15. 3. 2015 - 14:03)

S bráchou před sebou nemám...A ted vám je kolik,pořád jste u prohlížení??

Pavel (Ne, 15. 3. 2015 - 14:03)

V patnácti jsen už spal...A to vám bylo kolik, že jste byli tak překvapení?? Já stříkám od dvanácti a segra mě taky několikrát viděla.

Alda (Ne, 15. 3. 2015 - 12:03)

Mě starší sestra dost štve. Když si dom vemu kámoše gamesit, místo do písí furt čuměj na ní.
Naposledy přišla zvenku jen v kratásích a sedla si v obýváku s nohama na stolku a koukala do IPadu, kámoš jí začal čumět mezi nohy, ty kraťasy byly dost úzký, a skončila s ním zábava.
Někdy jí to chci říct ale mamka mě pořád napomíná že se sestrou se nesmím hádat.

Reklama

Přidat komentář