Reklama

Holky a nahota doma

karolina (Čt, 30. 4. 2015 - 11:04)

Ahojky, rada bych poprosila nekoho nebo nejakou divku aby mi poradila s jednou mou touhou. Je mi skoro 14 a rada bych zazila nucenou nahotu od rodicu, aby brali jako malou, nechavali nahatou u vody a tak vse vite? Jsem docela mala a nevyvinita, poradite mi?
Pripadne email [email protected]

Diky moc

Dokonalý prasák (Út, 28. 4. 2015 - 14:04)

Milované holčičky, co kdybychom se domluvili a vy byste se mi potom předvedly jak vás příroda obdařila.

Stačí tak tři/čtyři, já bych si přitom vytáhl macka a mastil
si ho. Mohly byste mi ho cucat a já vám pohoním v mezičase frajtra.

Před a nakonec, můžem pokračovat v divoké souloži s pořádným vykropením. Pozor, žádný ucmrndávání, pořádný výstřiky za to ručím 9×/10×!!!

Neříkejte ne:-)))))))

Jana (Út, 28. 4. 2015 - 10:04)

Je tady ještě David, který tu psal v září 2013?

Jednou když jse (St, 15. 4. 2015 - 08:04)

tak mě brácha opil a pak mě dal sirku mezi pysky a vyfotil.Takového mám pitomce bráchu. Olinka

Honzas (Út, 14. 4. 2015 - 18:04)

Chtěl bych si to s tebou...No tak v tom případě je teda vopravdu z kláštera, když se diví, co to máš za bouli v trenkách.

A jak velký má kozy?

V šesnácti by mohla mít štyrky - jestli sou teda pořádný.

Radim (Út, 14. 4. 2015 - 18:04)

Moje segra zase chdí po...Chtěl bych si to s tebou vyměnit a podívat se na tu krásu,mám taky sestru šestnáct let kozy má taky pořádné ale nikdy jsem jich neviděl je stydlivá jako kdyby byla s kláštera.A ocas ten mi stojí pořád,taky ji ho neukážu i když už narážela co že mám tam za bouli na trenýrkách.

Honza (Pá, 10. 4. 2015 - 18:04)

Moje segra zase chdí po bytě ráda nahoře bez.Je jí už parnáct a nevadí ji to vůbec je tak od mala zvyklá.Mi je sedumnáct a někdy mi to i postaví klacek.Ale jinak nic mezi námi není rád se na její krásné dvojky jak sama říká podívám.

Pavel (St, 1. 4. 2015 - 13:04)

Sestra sice nechodí nahá,...To taky znám, tohle mi ségra dělá taky. Záměrně tě provokuje. Kolik jí je?

Kryštof (Út, 31. 3. 2015 - 23:03)

Sestra sice nechodí nahá, ale libuje si v upnutých kalhotách, legínách, kraťasech, takže se jí v mezinoží často rýsuje čárka neboli velbloudí hrb. Taky málokdy nosí podprsenky.

Honza (Út, 31. 3. 2015 - 23:03)

Mám prsa takové střední...Až budeš mít povislý prsa, tak si nech udělat silikony a na podprdu se vyprdni.

Petr (Út, 31. 3. 2015 - 16:03)

Někdy to tak funguje že i...Laďko,vím o čem mluvím, protože s přítelkyní je to obdobné.

Laďka (Út, 31. 3. 2015 - 16:03)

Někdy to tak funguje že i při partnerově hře s bradavkama se udělám ale to musím být hodně sexy naladěna.

Petr (Út, 31. 3. 2015 - 09:03)

Díky Petře ale přece...Laďko, ale ženy které mají takhle velké bradavky je mají velice citlivé a stimulací protějška dokážou dosáhnout příjemných pocitů a i orgasmu. Nevím jestli to máš podobné?

Chrobák Vreco (Út, 31. 3. 2015 - 09:03)

Tak si bradavky přelep elektrikářskou páskou.

Laďka (Út, 31. 3. 2015 - 09:03)

Díky Petře ale přece takové špunty,chlapúm to imponuje to už jsem zjistila ve čtrnácti když mi uzrály prsa do dnešní podoby.Na koupališti nosím vícebarevné plavky tam to není tak vidět ale v tričku a bez a ještě když je chladno nebo trošku zmoknu ,mohla bych bradavkami vypichvat oči jak jsou velké a tvrdé.

Petr (Po, 30. 3. 2015 - 22:03)

Mám prsa takové střední...Laďko, to že ti stojí bradavky, Ti nemusí být trapné. Naopak mužům se to líbí a na ženách to obdivují.

Laďka (Po, 30. 3. 2015 - 22:03)

Mám prsa takové střední č.3 doma chodím i nahá ale když je někdo doma tak kalhotky a kozy na volno pod tričkem je mi teprve sedumnáct a nechci se zatěžovat podprdou tu si užiju až budu mít po dětech prsa povislé.Jen mi trochu vadí že mi stojí bradavky kdž je zima nebo mi oně tře tričko jsou i dva centimrtry v pozoru.Mému příteli se to líbí má to jako děcký dudlík,ale mi to připadá trapné každý na to čumí.Nejlepší je to v sauně tam jsou bradavky úplně schvané.

Mirka 75 (So, 21. 11. 2020 - 10:11)

Také mám velké bradavky a nevadí mi to

Pepi, (Po, 30. 3. 2015 - 17:03)

ano,ale je rozdíl je ukazovat na pláži,pokud to není nuda pláž.

josef (Po, 30. 3. 2015 - 17:03)

záleží,jak velké má ta...Když žena ukáže prsa, tak v zásadě nejde o to, jak je má velký. I když je úplně plochá, tak stáe to je ženský hrudník. Třeba na hlazení a dotyky má prsa a okolí bradavek stejně citlivý jak hodně vyvinutá.

Reklama

Přidat komentář