Reklama

Trestání kluků

Návštěvník (Pá, 5. 7. 2019 - 15:07)

Zas tak malý neni, zkusit by se to mělo

Stanik (Pá, 5. 7. 2019 - 06:07)

To je ono. Svázat tak, že ho úplně znehybníš. A pak už jenom řezat. Aby ho přešly roupy. Chlapečka.

Adam (Ne, 30. 6. 2019 - 21:06)

Cim bude rezan?

Květa (Ne, 30. 6. 2019 - 21:06)

Doma mám prkénko s vyvrtanými otvory. Tím ho občas zmydlim když zlobí. Zatím dostával vždycky jen přes rifle, jo a jednou přes boxerky. No teď se musí chlapec připravit na to, že to bude přímo na holej zadek. A navíc bude skoro nahej.

Adam (Ne, 30. 6. 2019 - 21:06)

Doporucuji poradny metrovy prut

Květa (Ne, 30. 6. 2019 - 22:06)

Hned ráno si něco takovýho tady za barákem vyhlídnu. Byl zvyklej jen na prkynko a teď to aspoň bude pro něj nová zkušenost. Hlavně aby to bolelo a taky bych ráda, aby to zanechalo stopy na jeho zadku. Máš s tím zkušenosti? Ať tu kůžičku má pěkně dorasovanou. Ať má na zadku otisk každého švihu prutu.

Adam (Ne, 30. 6. 2019 - 22:06)

Nejakou zkusenost mam. Kdyz budes svihat poradne, tak to bude mit krvave

Květa (Po, 1. 7. 2019 - 06:07)

Tak teď ráno jsem si z venku přinesla, pro jistotu, dva pruty. Ještě je upravím a budou připraveny na našeho Danečka. Ještě spí a neví, co ho čeká. S klukama, synovýma kámošema jsem už domluvena a už se nemůžou dočkat, až ho nejdřív svlíknou a pak začnou zpracovávat ten jeho zadek.

Adam (Po, 1. 7. 2019 - 06:07)

Kolik dostane ran?

Květa (Po, 1. 7. 2019 - 06:07)

Tak to nevím. S prutem vůbec nemám zkušenosti. Když někdy syna zřežu, tak jen tím prkýnkem a to jsem ještě nikdy neviděla, jak poté vypadá jeho zadek. Chtěla bych, aby prut na jeho zadku zanechával pěkné stopy. Ale ne do krvava. A trochu mu zpracovat i stehna pod zadkem. Aby si to synáček užil. Tak nevím, kolik švihů. 20, 30, 50?

Návštěvník (Po, 1. 7. 2019 - 07:07)

Tech 50 minimalne, jestli si ma uzit bolesti.

Květa (Po, 1. 7. 2019 - 08:07)

Teď jsem si vyhledala nějaká videa, většinou výprasky holek. Někdy to bylo až brutální. Tak to bych u syna nechtěla. Jen tak, aby na něm každý švih prutu zanechal otisk. Aby měl zadek a kousek stehen v jednom ohni. No, kluci už si s ním pohrají. Já mám odedneška dovolenou takže u jeho výprasku budu přítomná a na všechno dohlédnu.

René (Út, 2. 7. 2019 - 00:07)

na holou je to lepší,sice to víc bolí,a člověk se víc stydí,ale dotyčný ví kdy ma s výpraskem přestat,ja vždy dostaval na holou

Adam (Po, 1. 7. 2019 - 15:07)

Jak to dopadlo?

Květa (Po, 1. 7. 2019 - 16:07)

Před 5minutama jeho kamosi prisli už u nas měli být ve tři. Napíšu co a jak se deje

Adam (Po, 1. 7. 2019 - 16:07)

Tim prutem poradne

Květa (Po, 1. 7. 2019 - 16:07)

Už ho povalili na válendu skoro nahyho a svazanyho, víc napíšu tak za hodku až s ním skončí

Adam (Po, 1. 7. 2019 - 20:07)

Jeste to neskoncilo?

Květa (Út, 2. 7. 2019 - 10:07)

Teprve teď se dostávám k tomu, jak to bylo včera. Kluci tedy přišli a já jsem synovi oznámila, že kvůli špatnému vysvědčení dostane výprask. Kývla jsem na kluky a než se Daneček vzpamatoval, dva kluci mu vzadu drželi ruce a další mu stáhli kraťasy a slipy. Když si chudák uvědomil že je skoro nahej, začal se šíleně bránit. Kluci využili ten provaz a svazali mu ruce za zády. Děsně však se zmítal a kopal nohama a tak jsem přinesla ještě další kousek šňůry. Pevně mu svázali nohy nad kotníkama a těsně pod a nad kolenama. Pořád sebou škubal, ale už byl znehybněnej a pomalu se uklidnil. Kluci ho položili na pohovku na břicho a na tři polštáře. Tak měl aspoň zadek pěkně našpulenej A začalo řezání. Prut jen svištěl, to byl zvuk a pak taky, jak mu dopadal na zadek. A každý dopad prutu na jeho zadku zanechával otisk. Za chvíli neměl na kůži jediné místečko bez stopy po prutu. Celý zadek měl červený, řekla bych v jednom ohni, neboť hrozně naříkal a při každém dopadu prutu bolestí hekl. Zastavila jsem kluky jak dosáhli 70 ran. Teď musím jet nakoupit, pak se k líčení včerejšího dne vrátím.

Bobrik (St, 3. 7. 2019 - 06:07)

Já bych tě svázal a obložil kopřivami .

Reklama

Přidat komentář