Reklama

Trestání kluků

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 17:10)

Dělám si prdel, celý jsem...Oki, to tady je vymyšleno 90% příspěvků...

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 17:10)

Dělám si prdel, celý jsem si to vymyslel

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Díky. Vy máte děti? Jistě! Dva syny. Plodím pouze pány lidstva. Se samicemi bych si nevěděl rady ...

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Kdyby tady bylo plus, tak...Díky. Vy máte děti?

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Já zatím své děti nemám....Kdyby tady bylo plus, tak Vám ho dám ...

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

I když jsem to na sobě nedával znát, hodně mě to zlomilo. Být nahý s vyšpulenou prckou před rodiči. V takovém věku. Cítil jsem se pak jako píšeš Křivochcálek a cítím se tak vlastně doteď

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Já zatím své děti nemám. Nikdy bych je ale nebyl. Natož nahé a ještě v takovém věku, ve kterém jsem dostal já

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Právě jako pán tvorstva...No vždyť to píšu! Pán tvorstva se neponižuje, ponižují se jenom křivochcalky

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Tohle je ale debilní téma!...Právě jako pán tvorstva jsem se ohnutý přes kolena moc necítil. Bylo mi hodně trapně

MaDi (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Tohle je ale debilní téma! Páni tvorstva se NETRESTAJÍ, jsou předurčení! A kdo jim láme páteř debilními tresty je chudák...

Jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 16:10)

Já jsem jednou takhle dostal výprask od táty před moji mámou.. Byl jsem ohnutý přes kolena a dostal rukou na holý zadek. Pro ty z vás, kteří výprask v této pozici už dostali, nemusím vysvětlovat, jak je to hrozně ponižující.. Totiž být nahatý a takhle ohnutý přes koleno, jsou vidět i ty nejintimněší části. Čím více je prcina vyšpulená, tím více se roztáhnou půlky a je vidět dírka. pamatuji si, že při tomto výprasku, se mi otec někdy omylem trefil konečkem prstu přesně na dírku. Nebo okolo dírky, prostě jsem to cítil a bylo to strašně postupné. Taky jsem nebyl úplně vykoupaný a prcina mě i trochu smrděla. Za to jsem se hrozně styděl

Docent. (St, 5. 9. 2018 - 01:09)

Já byl podobně trestán na...Hodně bolí . Holou přez prdel pomlázkou.

Honza (Ne, 2. 9. 2018 - 08:09)

Na hodinu nepřišla...Já byl podobně trestán na intru . Bylo mi 17 a byl jsem třídní otloukánek. Jednou po Velikonocích si spolužáci přinesly pomlázky. Na pokoji mě chytly a začaly svlékat. Podařilo se mi vysmeknout a utéct. Dohonili mě na chodbě u tělocvičny. Zatáhli mě dovnitř a přivázali mě za ruce na kruhy. Potom mi stáhli trenky a začali mě těma pomlazkama šlehat. Přes zadek , záda ,prsa , břicho i pinďoura. Bolelo to ale tehdy poprvé se mi při výprasku postavil. Hrozně sem se styděl ale nedalo se s tím nic dělat. Kluci si toho všimli a začali se mi smát a posmívat. Všechny rány začali dopadat na ptáka a na koule. Asi po pěti minutách jsem se udělal. Bylo to ponižující ale zároveň vzrušující.

Vládík (So, 1. 9. 2018 - 17:09)

Na hodinu nepřišla učitelka. Zůstali jsme ve třídě sami. A já dostal strach, několik kluků mi ubližovalo při každé příležitosti a dokázali strhnout i další děti. Bylo nám tenkrát deset let. A ti kluci začali hecovat – pojďte, zbijeme Vládíka. Anebo ho zmučíme. A pak jeden řekl – tak ho zmučíme a až se počůrá, tak za to dostane na holou…To bohužel zabralo. Děti se smály, vstávaly a hrnuly se ke mně. Já vyskočil z lavice a chtěl jsem utéct ze třídy pryč… Ale rychle mě chytly a odtáhli mě dozadu za lavice. Zatlačily mě do kouta… Říkal jsem si, že snad nezajdou tak daleko a nestane se to, čím mi hrozí, ale stalo se… Děti mě obstoupily a stále se přibližovaly. Pak už mi dýchaly do obličeje. Začaly mě pošťuchovat a volaly Vládíček se počůráááá a dostane přes prdeeeel….Pak mě strhly na zem a začaly mě svlíkat…Za chvilku jsem byl úplně nahatej. Pak mě držely na zemi, na zádech a klečely mi na rukách a držely mi nohy. A začalo lechtání. Spousta malých rukou šimralo mojí hebkou, holou kůži. Od hlavy až na paty a to doslova… I nahýho pindíka mi lechtaly…. Neustál jsem to a počůral se, jak si přály, i když já ne. Byl jsem rudý od smíchu a tekly mi slzy. Někteří mě pak schválně hladily po tváři. Ale vzápětí mě otočily bříchem na podlahu a zase mě přidržovaly. A začaly mě bít přes holý zadek. Sice jen rukama, ale pořádně. Dostal jsem nepočítaných. Můj pláč a nářek ale nebylo slyšet, naše třída byla až na konci dlouhé chodby. Znovu jsem při bití pustil moč. A tak mi pořádně přidaly. Znovu a znovu bily tu mojí ubohou holou prdel, která už byla celá rudá…Ano, tohle se mi ve škole stalo, i když už je to moc dávno. Byl jsem trestaný kluk jen tak pro zábavu ostatních…

možná (Čt, 30. 11. 2017 - 19:11)

Dobry den Evo, do kolika si...Už to zjistila u toho 17 letého.

Petr (Čt, 30. 11. 2017 - 16:11)

Dobry den Evo, do kolika si myslite, ze to ma smysl??

Vláďa (So, 25. 11. 2017 - 13:11)

Ahoj Vláďo a proč nosí...Martine, tady není dál co řešit. Tebe spíš zajímají boty, než trestání kluka. O botách mých kluků si tady psát nebudu.

hm (Ne, 19. 11. 2017 - 18:11)

Trestání kluků je...Šáhnout na mne v 16 ,17 letech, obzvláště když by to byl někdo cizí, tak ti přistane zpět taková, že tě to navždy přejde.

Eva (Ne, 19. 11. 2017 - 17:11)

Trestání kluků je důležitá věc a to už od mala
. Jen ať si zvykají. Je mi 45 let a nedávno jsem se podruhé vdala. Manželovi je 41 a má dva syny. 16 a 17 . No zanedbaný ve výchově všichni tři. Naštěstí vládnu od začátku pevnou rukou.

martin (Ne, 19. 11. 2017 - 17:11)

Prosím tě, co na tom chceš...Ahoj Vláďo a proč nosí cvičky jen ten mladší, vy už je nedáváte tomu staršímu? Do tělocvičny přeci jenom stačí a jsou dobré. Jaké cvičky nosí mladší syn, popiš nám je a nebo je u něj vyfoť. Zajímá nás to...díky. Martin

Reklama

Přidat komentář