Reklama

Trestání kluků

Josef (Čt, 23. 2. 2017 - 13:02)

Lidi jsou agresivní dobytek a asi jediný živočišný druh z celé přírody, který se dopouští násilí na svých vlastních mláďatech.

jak říkala yosb (St, 22. 2. 2017 - 21:02)

to by museli zavřít půl doktorky

Jeden slušný čl (St, 22. 2. 2017 - 21:02)

Dost mě děsí, že psychopati, co sem píšou příspěvky, běhají na svobodě.

monika (St, 22. 2. 2017 - 21:02)

tak nevím, ale to už není...Ja nikam nic nedavam, jen cipek je cipek. Nasemu staci vyprask vareckou a kleceni. Mladsiho nekdy necham klecet nebo stat v kuchyni u zdi

Radek (Út, 1. 5. 2018 - 08:05)

Pokud ještě trochu ubereš...Tak dobře, slzy jsem neutíral a na holou jsem bit nebil. Ale za pozdní příchody jsem opravdu dostal pár na chodidla. Klečel jsem bos na židli před tabulí(zout jsem se musel sám) a učitelka mi trochu nařezala slabým ukazovátkem, bylo to spíš symbolické. Děti zůstaly v lavicích a asi mi to ne všechny nějak moc přály...

jasně... (Út, 1. 5. 2018 - 03:05)

Já zažil reálné...a pak ses probudil a kolem tebe mokro, co?

luci (Po, 30. 4. 2018 - 22:04)

Já zažil reálné...Pokud ještě trochu ubereš a znásobíme to koeficientem pravdivosti budou tomu lidé věřit.

Už jsem zde něk (St, 22. 2. 2017 - 15:02)

že i maminka Hamidy Djandoubiho trestala svého syna přes řiť - konkrétně pak vtlačováním harissy do jeho konečníku. Hamida to pak později dělal zase jiným ženským, což byl jeden z důvodů, proč mu v září 1977 usekli hlavu gilotinou.

Radek (Po, 30. 4. 2018 - 19:04)

Mohl bys předčítáním té...Já zažil reálné potrestání od dětí ve třídě pod vedením učitelky, stalo se to ve třetí třídě. Chodil jsem už delší dobu do školy pozdě a učitelka mi řekla, že jestli nezačnu chodit včas, tak budu bit před celou třídou. No a druhý den jsem samozřejmě zase přišel pozdě a už to jelo….Učitelka mi řekla stoupni si k tabuli a pak se zeptala dětí, zda by mě chtěly potrestat. Samozřejmě skandovaly anooooo. A tak se rychle uklidila první lavice v prostření řadě, kluci, co v ní byli si věci odložili na jinou lavici a odnesli lavici před tabuli. Pak učitelka řekla, že budu pořádně potrestán. Dostanu 25 na holou a za to neustálé pozdní chození budu bit taky na chodidla. Pak dala dětem do ruky dřevěné pravítko a řekla, že se při bití budou střídat. Děti se radovaly, smály se a evidentně se těšily, jak mě zbijou…No a pak se to konalo. Na pokyn učitelky mě popadly a položily mě na lavici. Natáhly mi ruce a nohy, pevně mě držely. Pak učitelka řekla tak ho nejdřív zujte, bačkory dolů a bude bit. Bačkory šly dolů a sundaly mi samozřejmě i ponožky. Bosýho mě pak mlátily přes chodidla dřevěným pravítkem. Křičel jsem a brzo se i rozbrečel. Pak učitelka řekla, že přes nohy už to stačí, teď na zadek. Vyhrnuly mi svetr i košili do půlky zad a stáhli mi kalhoty i trenky. Můj holý, bílý, vyšpulený zadek byl připravený. A začalo bití. Řezaly mě pořádně. Řval jsem na celé kolo a slzy mi tekly až na zem, byla z nich za chvíli loužička. Když výprask skončil, tak jsem si natáhl kalhoty, ale musel jsem za trest zůstat úplně bosky a to až do konce vyučování. Taky jsem musel utřít na podlaze naplakané slzy.

jana (St, 22. 2. 2017 - 12:02)

U nás se také kluk trestá...tak nevím, ale to už není úplně normální ne. Si ho strčte do zadku sama!!!Mě máti mlátila po prdeli jako žito, klečet jsem musela taky, ale ne s něčím v zadku teda!!

monika (St, 22. 2. 2017 - 04:02)

U nás se také kluk trestá...Svetlano, jak velkeho kluka mas? U nas je kleceni vetsinou nahate tedy minimalne nahata kolena a protoze kleceni ddoplnuje vyprask tak i bez slipu. Zazvorovy cipek je zazvorovy cipek

Oni (So, 28. 4. 2018 - 17:04)

Vyrustam s brachou,mama je...reardi mají pc?

QQ (So, 28. 4. 2018 - 17:04)

Vyrustam s brachou,mama je...Předpokládám, že bráška je při trestání taky úplně bos. Tak mu příště dej ta bosý chodidla tou rákoskou. napiš, jestli se po bití počůrá.

Mirka (So, 28. 4. 2018 - 10:04)

Vyrustam s brachou,mama je rozvedena,rika ze nas vychova i za tatu.Obcas taky dostanu na holou,ale pred brachou jen pres kalhotky a malo.Zato brachu si mama vzdy oekne poda a to prede mnou.On uz vi,co bude,tak predem uz bre i a prosi mymu,at to nedela.Ona mu pfokaze donaha,kdyz otali,distyne vic,tak se radsi svlikne.Pak si musi lehnout na zada a vystrcit ji na nas.Mama ho sereze vareckou,rukou,nebo padkem,jak kdy.Rve,az je slyset na chodbu,jdyz chce uhnout,tak ho na pokyn mamy pridrzuji.Vzdy dostane prede mnou,tak ze nahyho kluka a breciciho vidam dost casto.Ted vsak,kdyz chtel uhnout,mama ho chytla sama a s vypraskem jsem pokracovala ja.Mama mi na go dala novou rakosku.Tak jsem ho serezyla,no holky ten rval!Byl to novej pocit,videt jak ho bacate a on breci a nemuze to vratit.Po vyprasku musel zustat v te poloze jeste lezet,az mama mu dovolila vstat,ale nahy zustyl az do rana.

Světlana P. (Út, 21. 2. 2017 - 05:02)

U nas vyprask pouzivame len...U nás se také kluk trestá oloupaným zázvorovým kořenem. Velmi účinné!!! Jako doplňkový trest nahé klečení.

hahetr (Po, 23. 4. 2018 - 22:04)

:D
TWL sem málem umřel smíchy

luci (Po, 23. 4. 2018 - 19:04)

To je všechno slabej...Mohl bys předčítáním té povídky strašit prvňáky.

to je nic (Po, 23. 4. 2018 - 10:04)

To je všechno slabej čajíček, co tu píšete. Mě třídní učitelka slíkla úplně donaha před celou třídou, dostal jsem na holou ukazovátkem, pak mi ho tím širším koncem strčila do zadku, prý abych dostal lekci a pamatoval si, co je to slušnost. Požádala kluky aby mě drželi na zemi na zádech a roztáhli mi nohy, holky chodily jedna po druhé a tahaly mě za pinďoura a štípaly mě do koulí, byla to strašná bolest a ony se bláznivě smály. Učitelka se taky smála a řekla: "Tak holky, zahrajem si na velikonoce, ne? Zmalujem mu ty jeho vejce." A tak jsem dostal a pomalovaly mi je barvama navíc. Pak mě odvedla třídní do ředitelny, kde byla šedesátiletá stokilová ředitelka s pětkama - tiskla si mě na kozy, že jsem nemohl dýchat, prý ten spratek potřebuje přidusit. Nakonec jsem jí i třídní musel vylízat kundu a zadek, načež přišel školník, který mě ojel do konečníku. Pak mě odvedli do kuchyně, kde mě seřezaly kuchařky vařečkou, daly mě do kotle s koprovkou a hodinu mě tam vařily. Uvařeného mě vytáhly, strčily mi do zadku takový ten červený hasící přístroj, pak si mě převzal tělocvikář, kterého jsem musel vyhulit, přičemž jsem se poblil a on mě to donutil sníst. Pak mě hodil do sprch a odtum jsem se mohl vrátit do třídy a obléknout se. Raději jsem po té ostudě změnil školu. Ale třídní mě na rozloučenou varovala, že jestli o tom všem jenom ceknu, najdou si mě i s ředitelkou a budu muset sníst jejich hovna, tak jsem slíbil, že nic nikomu neřeknu.
A teď mluvte sralbotky, nikdo takový trest ještě nedostal.

Karel (Út, 13. 7. 2021 - 12:07)

Mě jednou učitelka dala takovou facku až se upad do bezvědomí

luci (So, 21. 4. 2018 - 22:04)

Já dostávam pravidelně na...Ale protože jsi masochista,tak ti to dělá dobře a ty si nestěžuješ.Jen konstatuješ.Jednoduše,není výprask jako výprask.

Reklama

Přidat komentář