Reklama

Trestání kluků

Ondra (St, 20. 5. 2015 - 13:05)

výprask je nemoderní a zbytečný

Pavel (St, 20. 5. 2015 - 01:05)

Ono nejen holka co hledá sex...Já jsem na základce v 9. třídě zažil spolužačku, která byla naštvaná že se s ní rozešel kluk kvůli jiné a přesvědčila dva starší kluky (kámoše jejího bráchy), aby si na něj po škole počkali a pomstili se za ní. Byla tak pomstychtivá, že když měla tu možnost, tak je přímo na místě poprosila, jestli by mu (místo pár "chlapských" ran) nenařezali pravítkem na holou. Byla u toho sice jenom ona, já a ti dva kluci, ale i tak ho chtěla asi hlavně ponížit. Oni napřed nevěděli, moc se jim nechtělo, tak ho nakonec podrželi a pravítkem mu nasekala ona sama. Celou dobu na ni ječel, že je kráva a nakonec se rozbulel. Řekla mu aby si šel za maminkou se vybrečet a pustila ho. On pak o tom mlčel a s ní ani se mnou do konce toho posledního roku na ZŠ nemluvil. Od konce základky se ti dva nikdy nesešli a pokud vím ani se neviděli. Já na to tehdy zíral jaké dokážou být holky rafinované a zákeřné, když se chtějí mstít. A vlastně mi později připadalo, že to dost přehnala a že by bývala zasloužila na zadek možná i ona sama. A taky mi bylo trapně, že jsem to celé očumoval a nic jsem k tomu neřekl. Jenže já jsem tam tehdy měl být jako její "morální opora" a vůbec jsem nevěděl, co má na mysli. Myslel jsem, že si to s ním akorát vyříká a konec.

Petr (Út, 19. 5. 2015 - 19:05)

Nejmenuje se tahle diskuze náhodou Trestání kluků? Obsah už nějak té diskuzi neodpovídá...

Gabča (Po, 18. 5. 2015 - 07:05)

Výprask na holou před spolužákem a sousedem. To na naší patnáctiletou primadonu zabírá...

Jiřina (Ne, 17. 5. 2015 - 18:05)

Ano, ideálně nějaký její...Ano, napsal (nebo napsala) jsi to přesně. Tak to je.

Jan (Ne, 17. 5. 2015 - 15:05)

Ono nejen holka co hledá sex se staršíma, ale i když třídá kluky v stejném věku často tak by podle mně zasloužila, ale to se týká i kluků co často třídají holky

jste ouchylové (Ne, 17. 5. 2015 - 14:05)

jste ouchylové

Jiji (Ne, 17. 5. 2015 - 08:05)

Ano, taková pubertální...Ano, ideálně nějaký její zhrzený spolužák, kterého odmítla proto, že chtěla ulovit staršího chlapa. Ale ještě před výpraskem by jí měli smýt všechen make up, rtěnku, řasenku, atd. aby přišla o ten pocit, že je dospělá a aby si zase připadala víc jako dítě. A ještě by se jí jako součást trestu zakázalo vyzývavější oblečení. A největší ponížení by pro ni určitě bylo, kdyby si i ten kluk-divák mohl párkrát plácnout.

Jiřina (Pá, 15. 5. 2015 - 21:05)

Je to trochu mimo téma, ale...Ano, taková pubertální holka má dostat na holou. Když je u toho nějaký kluk jako divák, tím lépe.

Jiji (Pá, 15. 5. 2015 - 12:05)

Je to trochu mimo téma, ale když pubertální holka (13-16 let) se snaží vypadat moc dospěle a svádět starší chlapy, tak by jí to podle mě rodiče měli zatrhnout. A připomenout jí její skutečný věk třeba i menším výpraskem na holou, no ne?

jj (St, 13. 5. 2015 - 23:05)

Naplácat klukovi ve věku...Jo a nejlepší je když jsou u toho třeba dvě stejně staré holky a kluk se před nima stydí a pak vezme do ruky vařečku holka a taky si plácne...

Petr (Út, 12. 5. 2015 - 22:05)

Naplácat klukovi ve věku tak 8 - 12 (věk nejlepší pro výprask) přes pindíka se dá. Samozřejmě opatrně! Už to, že je to na pindíka, samozřejmě na holého je dost velký trest. U nás to tak je. Když malý Péťa (teď 9 let)má velký průšvih, tak si musí při trestání lehnout na záda. Před tím si ale musí sundat vše od pasu dolů, i ponožky. Pak lehnout na záda, nohy k sobě, ruce musí vzpažit. Vyhrnu mu tričko a pak už je bit vařečkou na nahého pindíka. Malé rány, ale je to účinné. Samozřejmě leží na staré dece. Při tomhle trestu musíte počítat s tím že se zlobil počůrá...Je to spíše symbolika, jde jen o pár opatrných plácnutí.

: -) (Po, 11. 5. 2015 - 14:05)

: -)

gin (Po, 4. 5. 2015 - 23:05)

Fuciku priznej se ze ty ses...A kdo na doktorce není. Tu je to samej úchyl.

Fučík (Po, 4. 5. 2015 - 14:05)

my synáčky když zlobí svážeme pinďoury k sobě, .... a jsou hned hodní

Jana (Po, 4. 5. 2015 - 14:05)

No já Petro věřím, že se to tak v některých rodinách děje. U nás v rodině to bylo kdysi podobně, jen ty body se nějak nevedly. Dnes je mi už přes 70 a jsem dávno vdova, vzala jsem si manžela, který byl o víc jak 20 let starší. Když měla moje dcera nebo syn nějaký velký průšvih, tak to byl manžel, který jim dal výprask, nejčastěji řemenem na holou. Dcera tedy dostávala málo, syn o něco častěji, až tak do nějakých 15 let. Já jsem sice mírným zastáncem takových trestů, ale manžel to trochu občas přehnal. Jednou mě málem vyhodili z práce a manžel to musel žehlit a navíc dcera dostala trojku z mravu za neomluvené hodiny. Už je to dávno, mě mohlo být tak 35, dceři 15. Manžel se s tím hlavu nelámal, nejdřív dostala na holou řemenem dcera. Když byl manžel hotov, dostala jsem výprask na holou já a dcera se na to dívala. Za to, co jsem udělala v práci, jsem si tedy výprask na holou zasloužila, to beru, ovšem mohl mě ho dát někde v soukromí. Ještě že nebyl doma můj syn, to bych se opravdu styděla.

Petra (Po, 4. 5. 2015 - 09:05)

No to asi neřekli, my takové věci z rodiny nevynášíme. Jim by taky nebylo příjemné, kdyby to o nich spolužáci věděli.

Jana (So, 2. 5. 2015 - 15:05)

Řekli, že jste dostala ostatním ve škole?

Mirek (Pá, 3. 4. 2015 - 17:04)

Můj názor

Myslím si,...Máte zajímavý systém. Počet ran závisí na počtu trestných bodů?

anyss (Čt, 2. 4. 2015 - 14:04)

Zdravím, jak trestáte...MY nebijeme, sebereme jim, co mají rádi.

Reklama

Přidat komentář