Reklama

Trestání kluků

Žblebta (Út, 4. 12. 2012 - 13:12)

Alexi oni se ted kluci...no já jsem Ulici sledoval jenom na začátku, když začínala. Nikdy se nevydržím dívat na mýdlový opery moc dlouho, nezvládal jsem ani Dallas, když ještě býval. Ale tehdy mě děsně otravovaly herecké výkony postav pubertálních dětí seriálové Terezy Brodské. Herce neznám, ale byli to kluk a holka. Holka byla obzvláště drzá a protivná. Těm (teda postavám, ne hercům) by patřilo nařezat teda pořádně. Pak jsem to už nesledoval, tedka už tam asi nehrajou, nebo už jsou dospělí.

Alex (Út, 4. 12. 2012 - 13:12)

Alexi oni se ted kluci...jasně, holky zaslouží často stejně jako kluci.

pan Ixík (Po, 3. 12. 2012 - 20:12)

Souhlas. Já Ulici sleduju a...Alexi oni se ted kluci polepšili myslím-tyjo to sem psal v létě ty na tuhle dikusy asi často nechodíš když reaguješ téměř po 4 měsících :-) Franti se musím zastat že on je protivnej na EMU-segru ale ona je taky pěkně protivná. tyjo jestli tohle si přečtou na nově tak nevím nevím---taky si musíte uvědomit, že se chovaj jak chce režisér----když už by zasloužila ta jedna holka co hrála v ulici frantovo spolužačku takovou tu protivnou ta by na zadek zasloužila ted hraje v Gymplu na nově

xxcd (Ne, 2. 12. 2012 - 18:12)

vy jste uplne...Ne, zvláště XC není idiot, ale honič, který se ukájí v diskuzi kluci a nahota doma. (Slipečky ap.)

Alexi a XC, (Ne, 2. 12. 2012 - 16:12)

vy jste uplne nepredstavitelni idioti.

XC (Ne, 2. 12. 2012 - 16:12)

Michale, já sice seriály...Souhlas. Já Ulici sleduju a taky ty dva spratky nemám rád. Kromě trestu na holou před diváky jsem i pro další ponížení podobných spratků. Třeba vyholit pindíka, aby si nepřipadali tak moc dospělí a obléct do dětského oblečení (slipečky místo trenýrek, atd.). Pohrozit i holčičím oblečením, když to bude třeba. Samozřejmě to říkám jen teoreticky, ale ta představa není špatná, což?

Alex (Ne, 2. 12. 2012 - 15:12)

Kdy si ymslíte že je kluk...Michale, já sice seriály pravidelně nesleduju, ale manželka sleduje Ulici (pročež trpím, protože musím pak sledovat zprávy na TV NOVA a ne na jedničce). Samozřejmě tu Ulici tím pádem občas nedobrovolně vídávám. A musím říct, že spratci jsou tam hrozní. Postavy kluků Borise a Franty by zasloužily pořádně nařezat na holou a pak dlouho klečet v koutě. Franta má pokud vím mladší sestru, na kterou je hrubý a chová se k ní vůdcovsky. Proto by měla jeho výprask vidět a dal bych jí možnost stanovit mu délku zaracha. Boris má zase v rodině několik žen a všechny by taky měly být přítomny jeho výprasku, protože je to vážně hrozný spratek. Tak asi tak.

Rob (St, 21. 11. 2012 - 19:11)

Kluci by hlavně měli být...marie, myslim si, ze u vas to byla vyjimka, neverim, ze takto to probihalo ve vetsine rodinach.

Marie (St, 21. 11. 2012 - 10:11)

Kluci by hlavně měli být trestáni stejně jako holky. Moje zkušenost je, bohužel, taková, že holka bývá trestána častěji a víc. Mnohokrát se stalo, že bratr dostal jen pár rukou, ale mě vzápětí za stejné provinění seřezali řemenem a ještě jsem musela jít klečet.

Destruction (Ne, 18. 11. 2012 - 01:11)

Holky co je na tom legračního když je chlap nahej nebo v trenkách? Platí to jen na veřejnosti? Myslíte že byste se vyrovnali s tím kdybyste třeba dostali na základce na holou ve třídě v hodině?

Mm (St, 31. 10. 2012 - 09:10)

Je mi 12 let a když zlobim...a co na to rika ta holka?

petr (Út, 30. 10. 2012 - 19:10)

Je mi 12 let a když zlobim tak mě táta seřeže řemenen přes prdel musim se slíknout před stejněs traoru holkou a ukázat jí penis.

Michale13 (So, 15. 5. 2021 - 18:05)

Ta holka se musela smát

Q (So, 27. 10. 2012 - 21:10)

Poslednim muzem, ktery byl ve Francii (v roce 1977) popraven guillotinou, byl mladenec alzirskeho puvodu, jemuz matka v detstvi za trest vytlacovala do prdele harisu z tuby. On to stejne pozdeji sam delal zenskym obetem svych mucitelskych a vrazednych deliktu. Neni vyloucene, ze nebyt toho nuceneho vpravovani pikantni pomazanky do zenskych prdeli by byl ten Djanboubi guillotiny usetren.

ja (Pá, 26. 10. 2012 - 22:10)

Já své ho kluka trestem že se vleče do nahá a dostanme vareckoz 30na holou a 10na koule.vždy se bolesti pomocí.ale je to účinně klukovi je dvanáct a tento výprask má tak 2krát do měsíce a trvá 15minut.

ja (Pá, 26. 10. 2012 - 22:10)

Já své ho kluka trestem že se vleče do nahá a dostanme vareckoz 30na holou a 10na koule.vždy se bolesti pomocí.ale je to účinně klukovi je dvanáct a tento výprask má tak 2krát do měsíce a trvá 15minut.

Pavla (Čt, 25. 10. 2012 - 09:10)

Na našeho kluka stačí zařvat a je v pozoru,jakýpak jiný trestání kluků?

Ty jsi Tatar ne (Čt, 25. 10. 2012 - 09:10)

Včera můj 1
3letý syn...Ach jo.

pavel (Čt, 25. 10. 2012 - 07:10)

Včera můj 1
3letý syn ostal pořádný výprask.JaKO každou středu chodíme do posilovni musel se svlíknout do naha a přes holou dostal 100ran řemenem a poté 15krát menstruace.Zato že mu vytekli sperma dostal ještě50navíc

Štěpničko Jirko (St, 22. 8. 2012 - 15:08)

kdo má dobré nervy může nějaké blbnutí a zlobení svých dětí tolerovat, já taky neříkám, že dítě či pubertální dítě se musí trestat za každou blbost. problém je, že když ho jen okřiknete tak si akorát ničíte hlasivky a sousedi ví že máte neposlušného syna, když domlouváte je to lepší ale zdlouhavé a dítě si třeba stejně přitom ymslí na své. a co děláškdyž třeba už fakt zlobí celej den a třeba i několik dní za sebou to mu ani nedáš facku to si fakt dobrej. myslíš že kdby třeba tvůj syn to přehnal že by dostal výprask-třeba kdby kradl doma peníze, tolal se do noci venku, přišel hodně opilej a podobně? Já jako dítě a puberzták taky nekouřil ani nepil alkohol ani sem se moc do noci netoulal a zlobil sema si jako každej kluk. Co si myslíte?, že by měli bejt přísněji trestáni kluci že sou prostě kluci a musí bejt na ně člověk tvrdej víc než na holky? nebo se mají víc trestat holkykdyž zlobí, protože holkypřeci moc nezlobí už od přírody a když jo tak je to na výprask. nebo myslíte že nářez by za stejnou věc zasloužili holky i kluci, že by se to nemělo rozlišovat??? Já myslím že by se nemělo rozlišovat mezi holkama a klukama hlavně tak do 10let. pak třeba v pubertě by asi měla bejt přísnost spíš na kluky, ale zas když blbne holka třeba pije moc lakohol a krade doma peníze tak by dostala třeba jako kluk když se tak chová.

Reklama

Přidat komentář